Siuntos į Čekiją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Siuntos į Čekiją yra vis labiau populiarėjanti paslauga dėl lietuvių plėtojamų verslo santykių su šia šalimi. Siuntinių pristatymo į Čekiją paslaugos populiarios ne tik juridinių asmenų tarpe, bet ir fizinių. Siuntos Lietuva – Čekija naudingos pirkėjų užsakymams vykdyti, išsiųsti lauktuves giminaičiui ar dokumentus verslo partneriui. Planuojate nustebinti giminaitį lauktuvėmis ar verslo partnerį kalėdine dovanėle? Užsakykite siuntos į Čekiją pristatymo paslaugą jau dabar ir gavėjui pristatysime ją per 1 darbo dieną.

Pristatymas į visus Čekijos miestus

Daugiausiai siuntos gabenamos į didmiesčius, tokius kaip Praha, Brno, tačiau kurjeriai gabena siuntas ir į pačias atokiausias vietoves. Nerimaujate, kad kurjerių paslaugos kainuos brangiai, nes gavėjo adresas tolimas? Siuskpigiau.lt svetainėje rasite Kainos skaičiuoklę, kurioje suvedę siuntos matmenis, svorį bei gavėjo adresą, sužinosite skirtingų kurjerių geriausias paslaugų kainas, o labiausiai tikusį pasiūlymą pažymėsite vieno mygtuko paspaudimu.

Prisiminkite:

Užsisakius siuntų pristatymo paslaugas į Čekiją ir jas apmokėjus, mes Jums atsiųsime siuntos dokumentus, kuriuos reikės užklijuoti ant siuntos pakuotės. Jums teliks paruošti siuntinį ir perduoti jį atvykusiam kurjeriui. Siuntos pakavimo patarimus bei netinkamus pavyzdžius, kurie padės teisingai supakuoti siuntą, kad ji gabenimo metu nesusigadintų, galite rasti čia.

Turite klausimų? Drąsiai kreipkitės į Pagalbą gyvai, kur konsultantas maloniai atsakys į visus Jums iškilusius klausimus.  Siuntų gabenimas dar niekada nebuvo toks paprastas ir greitas!

sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti