Siuntos į Vokietiją

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Greitas siuntos pristatymas

Prireikė skubiai išsiųsti dokumentus į Vokietiją? O gal nusipirkote prekę Vokietijos internetinėje parduotuvėje, kurios reikia jau kitą dieną? Nesijaudinkite, Siųsk pigiau Jums padės paprastai išsiųsti ir parsisiųsti siuntas į ir iš Vokietijos.

Džiaugiamės, galėdami suteikti Jums galimybę užsisakyti patikimą siuntų pristatymą naudojantis greitųjų kurjerių paslaugomis į didžiuosius Vokietijos miestus - Berlyną, Hamburgą, Miuncheną, Kelną, Frankfurtą ir kitus. Norėdami, kad siuntos gavėjus šiuose miestuose pasiektų jau kitą darbo dieną, rinkitės Express – skubų siuntų pristatymą oro transportu. Jeigu siekiate sutaupyti, siūlome alternatyvą – standartinį pristatymą. Daugiau taupymo patarimų siunčiant siuntas galite rasti čia.

Kaip užsisakyti šią paslaugą?

Užsisakyti paslaugą Siųsk pigiau svetainėje paprasta. Tereikia apskaičiuoti siuntos kainą, pasirinkti paslaugą bei ją apmokėti. Jūsų patogumui kurjeris atvyks siuntą paimti Jums patogiu namų ar darbovietės adresu. Kad galėtumėte jaustis ramūs, greitieji kurjeriai suteikia galimybę matyti detalų siuntų kelią internete, o taip pat ir papildomai jas apdrausti, jeigu siunta Jums ypač brangi finansiniu ar moraliniu atžvilgiu.

Išbandykite Siųsk pigiau jau dabar – skaičiuokite siuntos kainą.

sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti