Siuntos į Vokietiją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Tikslas Vokietija? Pristatysime Jūsų siuntą vidutiniškai per 2-4 d.d.!

tnt siuntos

*Kainos (be PVM) pateiktos siunčiant 1 kg. Savo siuntos kainą apskaičiuoti galite Siųsk pigiau skaičiuoklėje.

Sveiki atvykę į valstybę, kurioje per metus vidutiniškai suvalgoma 800 mln. kario dešrelių. Ir vietiniai tikrai tuo didžiuojasi – sostinėje šiam populiariam gatvės maistui net yra pastatytas muziejus! Jei toks lankytinas objektas Jūsų nežavi – ne bėda. Vien sostinėje rasite dar apie 170 kitų muziejų, o jei sugalvosite aplankyti visas valstybėje esančias pilis, nusiteikite ilgai kelionei – jų čia daugiau nei 20 tūkstančių!

Numeskime paslapties šydą – kalbame apie Vokietiją. Valstybę, kuri savo tautiečių išradimų (automobilis, elektros lemputė, insulinas, dyzeliniai varikliai ir t.t.) ir atkaklumo, darbštumo dėka, šiandien gali didžiuotis didžiausia ekonomika visoje Europoje. Tokia galinga ir perspektyvomis dosni valstybė sulaukia ne tik didelio turistų, bet ir imigrantų skaičiaus – šiuo metu jie sudaro beveik penktadalį (17 %) šalies populiacijos.

Nesvarbu, ar verslo partneriai, ar emigravę giminaičiai, ar dešrelių muziejuje sutikti ir draugais tapę vietiniai – siuntų adresatų Vokietijoje nestinga. Jeigu ieškote būdo, kaip greitai ir pigiai pristatyti siuntą į Vokietiją, turime Jums gerų žinių – Siųsk pigiau komanda yra pasiryžusi išpildyti visus Jūsų lūkesčius ir užtikrinti, kad siuntiniai į Vokietiją atkeliautų patikimai.

Kodėl verta rinktis Siųsk pigiau?

Per dešimtmetį sukauptą patirtį siuntų logistikos sektoriuje investuojame į tai, kad skubios siuntos į Vokietiją būtų pristatomos sklandžiai. Džiaugiamės, kad mūsų klientų poreikius padeda įgyvendinti patikimi partneriai – greitųjų siuntų kurjeriai. Jūsų siuntas į Vokietiją gali pristatyti DPD, DHL, TNT, FedEx, GLS, LP EXPRESS. Varginantį kainų lyginimo ir kiekvieno kurjerio svetainės patikrinimo darbą mes atliekame už jus ir visus pasiūlymus Jūsų siuntai pateikiame vienoje vietoje.

Dar prieš pateikdami užsakymą galėsite sužinoti tikslią pristatymo į užsienį kainą. Tam įdiegėme patogų ir klientų jau pamėgtą įrankį – Kainų skaičiuoklę. Čia suvedę siuntos duomenis (matmenis, svorį, siuntos tipą ir Jūsų bei siuntėjo adresus) galėsite pamatyti siuntos į Vokietiją kainą ir preliminarų siuntos pristatymo terminą. Išsirinkus Jums patraukliausią pasiūlymą, teliks internetu arba atvykus į Siųsk pigiau biurą pateikti užsakymą ir paruošti siuntą kelionei.

Jeigu mūsų paslaugomis naudojatės pirmą kartą, turime Jums gerų žinių. Visiems naujiems klientams suteikiame 10 % nuolaidą pirmajam užsakymui. Nusiminti neturėtų ir dažnai paslaugomis besinaudojantys klientai – juos kviečiame prisijungti prie Lojalumo klubo.

Galiausiai, nuolat atnaujiname atsiskaitymo būdus, kad kiekvieną užsakymą būtų lengva apmokėti. Šiandien siūlome savo klientams siuntų pristatymo paslaugas apmokėti per populiariausius bankus (Swedbank, Luminor, SEB ir t.t.), taip pat per PayPal sistemas. Jau įgalinome apmokėjimą per Apple Pay, Revolut ir Google Pay. Atsiskaityti galima ir apmokant išankstines sąskaitas arba pasipildžius savo Siųsk pigiau paskyrą kreditais.

Siuntos Lietuva – Vokietija turinys

Norėdami pradėti siuntos į Vokietiją kelionę pirmiausia išsiaiškinkime, ką galima siųsti į Vokietiją ir kokį siuntos tipą reikėtų pasirinkti.

Smulkiausias siuntos tipas – dokumentai. Jeigu siunčiate tik laiškus ar dokumentus, pasirinkite būtent šį tipą – tai Jums leis sutaupyti ir siunta į Vokietiją bus pristatyta dar greičiau. Siųsdami dokumentus, būkite atidūs – į draudžiamų siųsti daiktų sąrašą patenka banko čekiai, vekseliai, obligacijos bei vertybiniai popieriai. Kitus dokumentus (pvz. asmens identifikacijos dokumentus, gimimo liudijimus, vairuotojo pažymėjimą) siųsti galite, tačiau jiems bus netaikomas siuntos draudimas siuntos praradimo ar apgadinimo atveju.

Jeigu norite siųsti daugiau negu dokumentus, rekomenduojame rinktis voko tipą. Į jį drąsiai galėsite įdėti įvairias smulkmenas, tačiau prisiminkite – vokas negali būti perpildytas, turi sandariai užsiklijuoti. Taip pat privalu prisiminti, jog tarp siunčiamų smulkių daiktų neturėtų būti brangių juvelyrikos dirbinių (išskyrus bižuteriją), brangakmenių, magnetų ar kitų feromagnetinių elementų, proginių ar kolekcinių monetų. Tiesa, siuntose į Vokietiją gali būti siunčiami receptiniai vaistai – tik nepamirškite pridėti gydytojo išrašyto recepto!

Visi didesni siunčiami daiktai turėtų būti pakuojami į dėžes. Šios turėtų atitikti siunčiamų siuntų dydį ir rekomenduojama, jog vienos dėžės svoris neviršytų 30 kg. Atkreipkite dėmesį, kad nors svorio limitas atrodo didelis, bet į draudžiamų daiktų sąrašą patenka ir siuntoje neturėtų būti greitai gendančių maisto produktų, gesintuvų, įvairių talpų dujų balionų, aerozolių.

Galiausiai, jeigu siųstumėte daug daiktų, kurių bendras svoris viršija 70 kg (naudojantis Venipak ir LP Express – 30 kg), siunta turėtų būti paletizuojama (palete turi pasirūpinti pats siuntėjas). Paletinėms siuntoms kiekvienas kurjeris turi dydžio reikalavimus, kuriuos galite rasti čia.

Siuntos turinys priklauso nuo Jūsų norų ir poreikių, tačiau visuomet prieš pakuodami siuntą pasitikrinkite, ar siunčiami daiktai nepriklauso Draudžiamųjų sąrašui, kurį galite rasti čia. Jeigu nuspręsite siųsti draudžiamus daiktus, prisiimate atsakomybę, kad gali tekti sumokėti 120 Eur baudą.

Siuntinio pakavimas

Jau pristatėme siuntos tipus, tačiau pasirinkus norimą pakuotę, svarbu ją ir teisingai paruošti. Dažniausiai pasitaikančios pakavimo klaidos, kurias mini siuntų vežėjai į Vokietiją, yra šios:

Siuntos pakuotė neatitinka siunčiamo daikto dydžio. Net ir tinkamai pasirinkus siuntos ir pakuotės tipą, galima stipriai prašauti su šios dydžiu. Visada rinkitės optimalią pakuotę, kad joje liktų kuo mažiau tuščios erdvės. Ar tinkamai pasirinkote pakuotę (dažniausiai – dėžę), galite pasitikrinti Tūrio skaičiuoklėje. Čia suvedę siuntos matmenis, pamatysite tūrinį dydį. Jeigu jis – gerokai didesnis už faktinį, tikėtina, kad pasirinkote per didelę pakuotę. Tinkamos pakuotės pasirinkimas ne tik padeda apsaugoti siuntos turinį, bet ir sumažina siuntos gabenimo kainą (kadangi pristatymo kaštai didėja siunčiant stambesnių gabaritų siuntinius). Jeigu siunčiamas daiktas – trapus arba dūžtantis, nepamirškite bet kokią pakuotėje likusią erdvę užpildyti specialiomis medžiagomis (pvz. oro pagalvėlėmis, burbuline plėvele ir pan.). Primename, jog įvairūs lipdukai (pvz. fragile), siuntos turinio neapsaugo – jie skirti tik kurjerio informavimui.

Pasirenkama medžiaginė ar kita lengvai pažeidžiama pakuotė. Siuntinio saugumas priklauso ir nuo pačios pakuotės medžiagos. Nenaudokite jau panaudotų, netvirtų dėžių – gabenimo metu, siuntos ne kartą yra kraunamos į rietuves, tad Jūsų pasirinkta pakuotė turi atlaikyti ir kitų siuntų svorį. Taip pat nesirinkite medžiaginių siuntų maišelių – jie lengvai plyšta. Galiausiai, nenaudokite ir įvairių parduotuvių kartu su prekėmis atiduodamų maišelių – tokios pakuotės nėra sandarios ir tvirtos.

Netinkamai užpildyti ir pritvirtinti siuntos dokumentai. Kai siunta jau pasverta ir supakuota, metas pildyti siuntos dokumentus. Tai darykite atsakingai ir kelis kartus patikrinkite, ar teisingai nurodėte savo bei gavėjo kontaktus bei adresus. Kai jau esate tikri, jog pateikta informacija – teisinga, pateikite užsakymą. Per keliolika minučių Jūsų el. pašto dėžutėje atsiras siuntos dokumentai. Kol laukiate, nesugalvokite kontaktų patys ranka perrašyti ant siuntos – to daryti tikrai nereikia. Atsiųsti dokumentai turės ne tik visą Jūsų nurodytą kontaktinę informaciją, bet ir unikalius brūkšninius kodus, leisiančius kurjeriams operatyviai identifikuoti siuntą. Dokumentus tvirtai priklijuokite prie siuntos aiškiai matomoje vietoje. Negailėkite lipniųjų medžiagų priklijavimui – dokumentai neturėtų lengvai nusilupti.

Siuntos į Vokietiją paėmimas ir pristatymas

Dabar Jūsų tarptautinė siunta paruošta kelionei. Paskutinis likęs sprendimas – siuntos kelionės pradžia. Jeigu pasirinkote, jog siuntą į artimiausią pasirinkto kurjerio siuntų surinkimo punktą arba į Siųsk pigiau biurą atvešite patys, tą ir turite padaryti iki nurodytos valandos. Tačiau jei tokios galimybės neturite – Jums puikiai pasitarnaus mūsų partnerių siūloma paslauga nuo durų iki durų. Pasirinkus šią opciją, siuntų vežimas į Vokietiją vyks vienodai sklandžiai: kurjeris atvyks Jums patogiu metu į nurodytą adresą ir paims siuntą, o galutinė siuntos kelionės stotelė bus Jūsų nurodyto gavėjo durys.

Kaip ilgai siuntos adresatas lauks siuntinio, priklausys nuo Jūsų pasirinktos paslaugos. Siūlome dvi pristatymo paslaugas – Economy ir Express.

Express (greitos siuntos) paslauga užtikrins, jog siunta Jūsų gavėją didžiuosiuose Vokietijos miestuose, tokiuose kaip Berlynas, Miunchenas, Brėmenas, Hamburgas, Frankfurtas ir pan. pasieks vos per vid. 1-2 d.d.

Economy paslauga siuntos kelionę šiek tiek prailgins – siuntos vežimas į Vokietiją truks apie vid. 3-5 d.d. Tiesa, ši paslauga draugiškesnė Jūsų piniginei.

Svarbu nepamiršti, kad siuntos terminai yra nustatomi standartiškai, tačiau yra aplinkybių, galinčių vežimo terminą ir prailginti. Viena tokių aplinkybių – nutolusi vietovė. Jeigu Jūsų nurodytas adresas yra sunkiau pasiekiamas (pvz. itin nutolęs nuo didžiausių miestų, yra kalnuose, sunkiai privažiuojamas), siunta automatiškai keliaus ilgiau. Norėdami sužinoti, ar pašto kodas nėra priskiriamas nutolusiai vietovei, susisiekite su Siųsk pigiau komanda, pasinaudodami Pagalba gyvai langu.

Taip pat siuntos pristatymo terminui įtakos turi ir siuntos įpakavimas. Netinkamai supakuotos siuntos gali plyšti, jeigu viduje bus skysčių – šie gali išsilieti, tad siuntos pažeistomis pakuotėmis gali būti stabdomos terminaluose ir perpakuojamos arba grąžinamos siuntėjui.
Siuntos pristatymas taip pat užtruks ilgiau, jei kurjeriams nepavyks susisiekti su gavėju bei neradus jo nurodytu adresu. Tokiu atveju siuntos pakartotinis pristatymas bus vykdomas sekančią darbo dieną.

Galiausiai, pristatymo operatyvumui koją gali pakišti nenumatytos aplinkybės arba nenugalimos jėgos (force majeure), pvz. streikai, blogos oro sąlygos, pandemija. Tokiu atveju apie prailgėjusį pristatymo terminą būsite informuoti.

Siuntos saugumas

Visu siuntos gabenimo metu galite būti ramūs dėl savo siuntos saugumo. Siunta įgauna registruotos statusą ir jai yra suteikiami specialūs siuntos numeriai. Vienas tokių numerių – užsakymo numeris. Su juo skiltyje Siuntos paieška gausite visą naujausią informaciją apie siuntos buvimo vietą. Informacija šioje skiltyje pateikiama anglų ir lietuvių kalbomis.

Kitas numeris – Jūsų pasirinkto kurjerio sekimo numeris. Su šiuo numeriu visa informacija apie siuntos buvimo vietą bus pateikiama kurjerio svetainėje.

Visoms siuntoms, kurių vertė neviršija 100 eurų, Siųsk pigiau suteikia nemokamą siuntos draudimą. Tokiu atveju, dingus siuntai arba ją pažeidus transportavimo metu, Jūsų patirti nuostoliai bus kompensuoti. Jeigu siuntos vertė didesnė – galite užsisakyti papildomą siuntos draudimą.

Siunta į Berlyną, Leipcigą, Kelną ar Diuseldorfą gali iškeliauti dar šiandien. Rinkitės Siųsk pigiau ir savo siuntinius į Vokietiją patikėkite ilgametę patirtį sukaupusiai komandai!

Siuntų pristatymas į Vokietiją
Siuntų pristatymas iš Vokietijos


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymo paslaugos į Vokietiją kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.

Siuntos pristatymo terminas į Vokietiją priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Siuntiniai į Lietuvą iš Europos šalių ir didžiųjų pasaulio miestų pasiekia vidutiniškai per vid. 1-3 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.

Naudojantis siuskpigiau.lt platforma, Jūsų siuntinys į Vokietiją gali būti nugabentas su ne vienu kurjeriu. Kainų skaičiuoklėje suvedę savo siuntos duomenis gausite visų, teikiančių siuntimo paslaugą norima kryptimi, Siųsk pigiau partnerių sąrašą. Jei aktualu siuntos į Vokietiją pigiau, rinkitės kurjerius, siūlančius Economy paslaugą. Kaip jau minėta tekste aukščiau, tokiu atveju siuntos kelionė truks vid. 3-5 d.d.. Jei siuntos kaina į Vokietiją Jums aktuali mažiau, bet reikalingas itin greitas pristatymas, nesuklysite pasirinkdami kurjerius, siūlančius Express paslaugą, kai siunta gavėjui pristatoma per 1-2 d.d. Kad ir kurį kurjerį pasirinktumėte, siuskpigiau.lt platformoje tą padarysite greitai ir paprastai.

Priklausomai nuo Jūsų pasirinkto kurjerio ir paslaugos tipo, siuntų gabenimas į Vokietiją gali būti vykdomas tiek oro, tiek žemės transportu. Keliaujant oru, siunta gavėją pasieks greičiau, bet jos siuntimas bus brangesnis. Jei siunta vežama, jos kelionė trunka keliomis dienomis ilgiau, bet yra draugiškesnė klimatui, palieka mažesnį anglies dvideginio pėdsaką. Kiek trunka siuntų siuntimas į Vokietiją šventiniu laikotarpiu? Kurjeriai stengiasi net ir itin įtemptu šventiniu laikotarpiu siuntas pristatyti nevėluodami, vis dėlto rekomenduojame nelaukti paskutinės minutės ir kalėdines dovanas savo artimiesiems ar verslo partneriams išsiųsti jau pirmoje gruodžio pusėje. Taip galėsite jaustis ramesni, kad jos pasieks gavėjus iki stebuklingojo Kalėdų ryto.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti