Siuntos sekimas

SP

Jei pasinaudojote aukščiau pateiktu laukeliu ir nematote visos reikalingos sekimo informacijos - rekomenduojame oficialias vežėjų sekimo nuorodas, kuriose galėsite matyti pilną siuntų pristatymo informaciją ▼

DHL siuntų sekimas TNT siuntų sekimas FedEx siuntų sekimas GLS siuntų sekimas DPD siuntų sekimas
         
ITELLA siuntų sekimas VENIPAK siuntų sekimas LP EXPRESS siuntų sekimas OMNIVA siuntų sekimas Deutsche Post siuntų sekimas
         
     
SST siuntų sekimas USPS siuntų sekimas DB Schenker siuntų sekimas Lietuvos paštas siuntų sekimas  DSV siuntų sekimas 

 

Siuntų paieška nebūtinai turi būti sudėtingas ar komplikuotas procesas – tuo galite įsitikinti išbandę Siųsk pigiau siuntinių sekimo skiltį: joje suvedę siuntos numerį galėsite matyti siuntos kelionę nuo pat įteikimo kurjeriui iki tol, kol ji bus pristatyta gavėjui į rankas. Skiltis puikiai veikia tiek tada, kai aktuali tarptautinės siuntos paieška, tiek sekant pristatymo procesą Lietuvoje. 

Kaip galima sekti siuntą? 

Jūsų patogumui siuntinio sekimas Siųsk pigiau svetainėje pasiekiamas dviem skirtingais būdais. Jei siuntą siuntėte Jūs, visą informaciją apie jos buvimo vietą rasite prisijungę prie savo paskyros Siųsk pigiau platformoje. Tereikia prisijungus pasirinkti skiltį „Mano užsakymai“ ir paspausti ant konkrečios siuntos užsakymo numerio. Jums atsivers visa siuntos kelionės istorija ir jos buvimo vieta esamuoju laiku. Šią informaciją galite gauti tiek lietuvių, tiek anglų kalba (kalbą galite pasirinkti dešiniajame viršutiniame svetainės kampe). 

Jei esate siuntos gavėjas arba tiesiog nenorite jungtis prie paskyros, informacija apie siuntos buvimo vietą pasiekiama ir kurjerio, besirūpinančio Jūsų siunta, svetainėje. Užsakymo patvirtinimą įrodančiame laiške rasite unikalų sekimo numerį – jį suvedę partnerio – pasirinkto kurjerio svetainėje, gausite visą informaciją.  

Kokias siuntas galima sekti? 

Sekti galima tų siuntų kelionę, kurioms yra suteikiamas registruotos siuntos statusas. Tokį statusą Siųsk pigiau platformoje gauna beveik visos siuntos: tiek siunčiamos Lietuvoje, tiek tarptautinės, todėl ir jų paieška – paprasta ir greita. 

Išimtis taikoma kalbant apie Deutsche Post Mail paslaugą „be sekimo“. Jei pasirinkote šį siuntimo būdą, siuntos sekimo numerio negausite. Vis tik siunčiant Europos Sąjungoje pasirinkti šį būdą vilioja itin patraukli mažagabaričių (t.y. iki 2 kg) siuntų siuntimo kaina – vos nuo  4.91 Eur. 

Tarptautinių siuntų paieška 

Siųsk pigiau sistemoje užregistruotai siuntai suteikiami du numeriai: užsakymo numeris, kurį suvedę galite sekti siuntą tik Siųsk pigiau sistemoje ir kurjerio, kurį pasirinkote, sugeneruotas siuntos sekimo numeris, veikiantis tiek mūsų sistemoje, tiek tiesiogiai pasirinkto kurjerio svetainėje. 

Tarptautinių siuntų paieška vyksta tokiu pat principu: suvedant Siųsk pigiau užsakymo numerį svetainės skiltyje „Siuntų paieška“ arba kurjerio unikalų numerį Siųsk pigiau, kurjerio arba bet kurioje siuntų paieškos sistemoje. 

Jei kurjeriai siuntą pristato į paštomatą 

Siuntų sekimas ir paieška nepriklauso nuo to, ar pasirenkate jos pristatymą gavėjui į rankas, ar nukreipiate į patogų paštomatą. Visais atvejais žinodami siuntos kodą, galite sekti jos kelionę realiu laiku. 

Svarbu! Jei siunta pristatoma į paštomatą, gavėjui aktuali informacija (durelių kodas, siuntos saugojimo terminas ir kt.) atsiunčiama SMS žinute, tad būkite atidūs nurodydami kontaktinį telefono numerį. Kai siunta turi būti pristatyta užsienyje, būtinai nurodykite vietinį, o ne lietuvišką kontaktinį telefono numerį, kitu atveju siunta gali būti nepristatyta arba jos pristatymas užtrukti. 

Jei pastebite, kad siuntos buvimo vieta kelias dienas nekinta, kreipkitės į mūsų klientų aptarnavimo specialistus, kad šie patikslintų situaciją, dėl ko taip galėjo nutikti. 

Siuntos saugumas 

Siųsk pigiau bendradarbiauja su patikimais ir ilgametę patirtį turinčiais vietiniais ir tarptautiniais kurjeriais, todėl pasitikime, kad siuntos bus pristatytos saugiai ir patikimai. 

Norėdami užtikrinti dar didesnį saugumą, visoms Siųsk pigiau platformoje siunčiamoms siuntoms (išskyrus Deutsche Post) suteikiame nemokamą siuntos draudimą. Tiesa, siuntų vertė turi neviršyti 100 Eur. Jei siunta – brangesnė, rekomenduojame rinktis papildomą, visą siuntinio vertę dingimo ar sugadinimo atveju padengiantį draudimą. 

Prieš siųsdami siuntą būtinai patikrinkite, ar norimos siųsti siuntos turinio nėra draudžiamų siųsti daiktų sąraše. Tokiu atveju – nei standartinis, nei papildomas siuntos draudimas negalioja. Jis negalioja ir siunčiant nekompensuojamus daiktus (maisto produktai, juvelyriniai dirbiniai (išskyrus bižuteriją), greitai gendantys produktai). 

Kokie siuntos pristatymo terminai? 

Preliminarius siuntos pristatymo terminus rasite Kainos skaičiuoklėje suvedę savo siuntos duomenis – jie priklauso nuo pasirinkto kurjerio bei siuntos pristatymo tipo. Įprastas siuntos pristatymo į didžiuosius Europos miestus terminas – 1-3 darbo dienos, vis dėlto yra sąlygų, kai šis terminas gali būti ilgesnis. Žemiau pristatomos tos sąlygos. 

Netinkamas pakavimas. Tai – viena iš dažniausiai pasitaikančių, bet kartu ir lengviausiai išvengiamų siuntos užtrukimo priežasčių. Jei siuntos turinys supakuotas netinkamai, kelionės metu jis gali būti pažeistas: suplyšti ar apsilankstyti pakuotė, išsilieti, dužti ir pan. Svarbu pasirinkti ir tinkamą pakuotės dydį. Išsamiau su pakavimo patarimais susipažinkite čia.  

Klaidingai užpildyti siuntos dokumentai. Pildydami užsakymą nuodugniai patikrinkite, ar visi suvesti duomenys – teisingi. Ar tikslūs siuntėjo ir gavėjo adresai, kontaktinis tel. numeris (būtinai nurodykite vietinį numerį, jei siunta keliauja į užsienį), el. pašto adresas. Taip sumažinsite tikimybę, kad siuntos kelionė užtruks. Svarbu siuntos dokumentus tinkamai priklijuoti prie siuntos: aiškiai matomoje vietoje, naudojant lipdukinį popierių arba skaidrią lipnią juostą, kad klijuodami neuždengtumėte brūkšninio kodo ar kitos svarbios dokumentų informacijos. 

Pristatymo būdas. Platformoje galite rinktis iš dviejų pristatymo būdų: Express ir Economy.  

Express (skubus siuntimas), rekomenduojamas tuomet, kai siuntą gavėją turi pasiekti kiek įmanoma greičiau. Economy (įprastą) pristatymą rinkitės, kai keliomis dienomis ilgiau trukusi siuntos kelionė didelio skirtumo nesudarys. Šis pristatymas taip pat leis papildomai sutaupyti. Abiem atvejais galite sekti siuntos kelionę, gauti siuntos draudimą bei naudotis kitais platformos suteikiamais privalumais. 

Siuntimas už ES ribų. Kai siunta turi būti pristatyta ne Europos Sąjungoje, ji keliauja per muitinę. Laikas, kurį ji praleidžia kol sutvarkomi šie formalumai, nėra įtrauktas į pristatymo terminą. Tam, kad jis būtų kuo trumpesnis, pasirūpinkite reikalingais siuntos dokumentais, išsamiu siuntos turinio aprašymu. Su taisyklėmis siunčiant į trečiąsias šalis susipažinkite čia

Nutolusi vietovė. Jei siuntos gavėjo adresas – ne didžiuosiuose miestuose, įsikūręs kalnuose, saloje ar kitoje sunkiau įprastomis priemonėmis pasiekiamoje vietoje, natūralu, kad jos pristatymas užtruks šiek tiek ilgiau. Kurie miestai ar adresai priskiriami šioms zonoms, sužinosite susisiekę su Siųsk pigiau klientų aptarnavimo specialistais Pagalba gyvai skiltyje. 

Paletinės siuntos siuntimas. Sunkios siuntos (viršijančios 70 kg, jei siunčiama su DHL arba TNT kurjeriais ir sveriančios 30 kg ir daugiau (su Venipak, LP Express ir Omniva) privalo būtų paletizuojamos. Kadangi joms gabenti reikalingas atitinkamas transportas, tai gali daryti įtaką ir pristatymo terminui. Atkreipiame dėmesį, kad paletinė siunta turi būti tinkamai supakuota. Su palečių pakavimo patarimais susipažinkite čia. 

Nepasiekiamas gavėjas. Jei siuntą pristatantis kurjeris gavėjo neras namuose arba su juo negalės susisiekti nurodytu telefonu, natūralu, kad ir siuntos perduoti negalės. Tokiais atvejais įmanomas pakartotinis siuntos pristatymas artimiausią darbo dieną, tad ir pristatymo laikas automatiškai taps ilgesnis. 

Nenumatytos aplinkybės. Force majeure (arba nenugalimos jėgos) – tokios aplinkybės, kurių numatyti negalime nei mes, nei Jūs ir dėl kurių siuntos kelionė gali užtrukti (pvz. oro stichijos, darbuotojų streikai ar prie kelis metus pasaulį sukausčiusi pandemija). 

Kur kreiptis dingus siuntai? 

Jei nuolat sekant siuntos kelionę pastebėjote, kad jos būsena nėra atnaujinama ilgiau, nei kelias dienas, nedelsdami susisiekite su Siųsk pigiau klientų aptarnavimo specialistais – pasistengsime operatyviai išsiaiškinti, kas nutiko ir pratęsti siuntos kelionę. Kuo anksčiau siuntos paieškos procesas pradedamas, tuo didesnė tikimybė, kad ji bus rasta sėkmingai. 

Labai retais atvejais siuntos rasti nepavyksta: tuomet turėsite galimybę užpildyti pretenziją ir už dingusią siuntą gauti kompensaciją (informacijos apie tai taip pat teiraukitės mūsų vadybininkų). 

DHL siuntos sekimas TNT siuntos sekimas FedEx siuntos sekimas GLS siuntos sekimas DPD siuntos sekimas
ITELLA siuntos sekimas VENIPAK siuntos sekimas LP EXPRESS siuntos sekimas OMNIVA siuntos sekimas Deutsche Post siuntos sekimas
SST siuntos sekimas DB Schenker siuntų sekimas  Lietuvos paštas siuntų sekimas   DSV siuntų sekimas   


  

Siuntų kainos skaičiuoklė
Siuntos tūrio skaičiuoklė
Siuntų surinkimo vietos
Užsakymų importavimas

Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti