Siuntos į Rumuniją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Pristatymas į visus Rumunijos miestus

Norite nustebinti giminaitį, gyvenantį Rumunijoje, siuntiniu iš Lietuvos, tačiau iš daugybės kurjerių siūlomų paslaugų nebežinote, kuriuo pasitikėti? Patikėkite savo siuntą Siųsk pigiau  ir mes ją saugiai ir greitai nugabensime į bet kurį Rumunijos miestą, ar tai būtų sostinė Bukareštas, ar bet koks nutolęs kaimelis. Nebegaiškite laiko ieškodami kurjerių, lygindami kainas, pristatymo terminus. Jūs jau radote tai, ko ieškojote! Užsisakius Siųsk pigiau, Jūsų siuntos į Rumuniją bus pristatytos greitai, patikimai ir už palankią kainą.

Svarstote, kiek galėtų kainuoti greitųjų kurjerių paslaugos?

Kainos skaičiuoklė akimirksniu pateiks Jums kelis siuntos į Rumuniją pristatymo kainos pasiūlymus. Galėsite rinktis iš dviejų variantų: Express arba Economy. Express paslauga siuntos keliauja oro transportu, todėl yra pristatomos greičiau, o Economy variantas – puikus pasirinkimas neapribotiems pristatymo terminų ir norintiems sutaupyti, nes pervežimas vykdomas kelių transportu ir todėl kainuoja mažiau.

Nedelskite ir užsisakykite siuntos į Rumuniją pristatymą Siuskpigiau.lt jau dabar!


Populiariausi miestai Rumunijoje

Siuntos į Bukareštą
Siuntos į Klužas-Napoką
Siuntos į Timišoarą

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Europoje

Siuntų pristatymas į  Kroatiją Siuntų pristatymas į Makedoniją Siuntų pristatymas į  Portugaliją
Siuntų pristatymas į  Lenkiją Siuntų pristatymas į Moldovą Siuntų pristatymas į Rusiją
Siuntų pristatymas į  Lietuvą Siuntų pristatymas į Norvegiją Siuntų pristatymas į  Slovėniją 


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymo paslaugos į Rumuniją kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.

Siuntos pristatymas į Rumuniją priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Europos šalis ir didžiuosius pasaulio miestus siuntiniai iš Lietuvos vidutiniškai pasiekia per 1-3 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Jeigu siunta keliauja už Europos Sąjungos ribų, siuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl muitinės formalumų procedūrų, kurios nėra įtrauktos į vidutinį pristatymo terminą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti