Siuntos tūrio skaičiuoklė

cm
cm
cm
DHL Express
Tūris: -
Tūrinis svoris (kg): -
DHL Economy
Tūris: -
Tūrinis svoris (kg): -
Express
Tūris: -
Tūrinis svoris (kg): -
Economy
Tūris: -
Tūrinis svoris (kg): -

Neretai pasitaiko atvejų, kuomet mažas ir lengvas daiktas yra siunčiamas siuntos svorio ir matmenų neatitinkančioje didelėje dėžėje, todėl išauga siuntos pristatymo kaina. Siekdama padėti Jums sutaupyti, Siųsk pigiau siūlo pasinaudoti Tūrio skaičiuokle.

Siuntos Tūrio skaičiuoklė – svarbus įrankis siekiant rasti Jūsų siuntos svorį atitinkantį pristatymo paslaugos pasiūlymą. Į Tūrio skaičiuoklę įvedę siuntos pakuotės matmenis, galėsite matyti jos tūrį bei sužinoti, kokį svorį jis atitinka. Atminkite, kad apskaičiuojant pristatymo kainą, atsižvelgiama į tai, kuris – realus ar tūrinis svoris – yra didesnis.

Kas yra tūrinis svoris ir kaip jis apskaičiuojamas? 

Tūrinis svoris apskaičiuojamas atsižvelgiant į siuntos pakuotės išmatavimus (ilgį, plotį ir aukštį) bei pasirinktos paslaugos tūrinio svorio koeficientą.

Norint sužinoti siuntinio tūrinį svorį, pirmiausia išmatuokite pakuotės ilgį, plotį bei aukštį (cm). Tuomet visas šias kraštines sudauginkite ir padalinkite iš 5000 (jeigu pasirinksite Express paslaugą) arba iš 4000 (jeigu pasirinksite Economy paslaugą). Gautas atsakymas Jums nurodys siuntos tūrinį svorį kilogramais (kg).


Siųsk pigiau svetainėje taip pat galite rasti naudingų patarimų bei gauti pagalbą visais Jums rūpinčiais klausimais. Jūs taip pat turite galimybę sekti savo siuntą, kas yra ypač naudinga tuomet, kai norite įspėti savo klientus ar draugus apie siuntos buvimo vietą bei numatytą pristatymo datą. Visa tai – Jūsų patogumui.

Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti