Siuntų pristatymas į Ispaniją

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Visi kurjerių pasiūlymai vienoje vietoje

Nuo šiol prireikus išsiųsti siuntas į Ispaniją Jums nebereikės sukti galvos, kokiu būdu tai padaryti, kokius kurjerius pasirinkti. Siųsk pigiau padės greitai ir paprastai išsiųsti savo tarptautines siuntas. Tik Siųsk pigiau svetainėje galėsite palyginti skirtingų kurjerių siūlomas paslaugas ir jų kainas vienoje vietoje bei išsirinkti tinkamiausią, taip sutaupydami Jums brangų laiką, skirtą pasiūlymų paieškoms skirtingose svetainėse bei alternatyvų svarstymui.

Siųsk pigiau partneriai – garsūs ir patikimi tarptautiniai greitieji kurjeriai DHL, TNT, FedEx, VENIPAK, GLS, DPD, LP EXPRESS ir kiti. Vos per vieną ar dvi darbo dienas šie kurjeriai nugabens siuntas Jūsų artimiesiems ar verslo partneriams į Madridą, Barseloną, Valensiją ir kitus Ispanijos miestus bei miestelius. Naudodamiesi Siųsk pigiau Jūs taip pat galite atsisiųsti siuntą iš Ispanijos arba persiųsti ją tarp Ispanijos ir kitos pasirinktos šalies, tarkime iš Ispanijos į Vokietiją ar Nyderlandus.

Kaip užsisakyti šią paslaugą?

Paslaugos užsakymas paprastas. Jums tereikia užsiregistruoti svetainėje, skaičiuoti siuntos kainą, pasirinkti paslaugą bei ją apmokėti. Kurjeris atvyks siuntos paimti Jūsų pasirinktu laiku nurodytu Jums patogiu namų ar darbovietės adresu. Vėliau siuntą galėsite paprastai sekti internetu naudodami suteiktą siuntos numerį.

Kilus klausimams dėl paslaugos užsakymo ar siuntos pristatymo, kreipkitės į Siųsk pigiau konsultantus per Pagalbą gyvai - jie visuomet pasirengę padėti.

sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti