Siuntos į Ispaniją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Žydras it vasaros dangus vanduo, jūros gėrybių pilna paelija, popietę atsipūsti leidžianti siesta. Visos šios užuominos veda į Ispaniją, kuri nuo 2015 m. neužleidžia lyderės pozicijos kelionių ir turizmo konkurencingumo indekse, o į šalį kasmet plūsteli rekordinis kiekis turistų.

Juk ir aplankyti yra ką. Nuo pat Gibraltaro iki Prancūzijos tęsiasi gausybės kurortų juosta, čia taip pat rasite ir gausybę architektūros objektų, net 17 skirtingų šalies regionų kuriamą gastronominę sistemą bei aktyvų ir nuolat verdantį naktinį gyvenimą.

Siuntų pristatymas į Ispaniją

Gyventi vasaroje iš tiesų gera – galbūt todėl net 12 % visos Ispanijos populiacijos sudaro imigrantai. Lietuviams ši šalis taip pat patraukli – aktyviai šalyje veikia net 11 lietuvių bendruomenių. Galbūt ir Jūsų draugai yra šių bendruomenių nariai ir norite juos pasveikinti nusiųsdami lietuviškų linkėjimų?

Siųsk pigiau komanda yra pasiruošusi padėti šiuo klausimu ir visais būdais užtikrinti, kad siuntos pristatymas į Ispaniją būtų greitas ir sklandus. Būtent čia rasite geriausius kurjerių pasiūlymus ir be didelių rūpesčių galėsite nustebinti savo artimuosius bei draugus Ispanijoje.

Mes dirbame Jūsų patogumui, tad siūlome ir paslaugą nuo durų iki durų. Tai reiškia, jog Jūs visus siuntai reikalingus dokumentus galėsite užpildyti internetu, kurjeris atvyks į Jūsų nurodytą adresą paimti siuntos ir ją po kelionės atiduos tik adresatui į rankas. Taip pat Jūsų siuntą kelionėje saugos visoms siuntoms taikomas standartinis draudimas, tad galite būti ramūs – siuntinys tikrai pasieks tikslą. Tad nesvarbu, ar gavėjas šėltų fiestoje Barselonoje, ar degintųsi Malagos paplūdimyje – jis bus informuotas apie pristatymo laiką ir turės galimybę susitarti su pristatymu besirūpinančiais kurjeriais dėl siuntos atsiėmimo. Siuntų paieškos funkcija leis detaliai stebėti registruotos siuntos kelionę, o Siųsk pigiau konsultantai atsakys į visus rūpimus klausimus.

Kiek kainuoja siuntų pristatymas į Ispaniją?

Tikslią siuntos kainą galima sužinoti tik įvertinus kelis Jūsų užsakymo niuansus - siuntos dydį bei tūrį, taip pat užsakymo pristatymo greitį (ar rinksitės įprasto, ar greitojo pristatymo paslaugą). Norėdami sužinoti savo užsakymo kainą, pasinaudokite mūsų įrankiais – kainos ir tūrio skaičiuoklėmis.

Tūrio skaičiuoklė apsaugo nuo dažnai pasitaikančios klaidos – mažas daiktas yra siunčiamas neįprastai didelėje pakuotėje. Dėl šios priežasties gali būti sugadintas ne tik siuntos turinys, bet ir klientas užsakymo metu gali būti šokiruotas neįprastai didelės kainos. Suvedę siuntos matmenis šioje skaičiuoklėje galėsite pamatyti tūrinį svorį ir palyginti jį su realiu. Kuo didesnis neatitikimas (tūrinis svoris didesnis už realų), tuo daugiau pinigų išmesite į balą.

Kainos skaičiuoklėje pasirinkę pakuotės tipą (vokas, dėžė ar paletė), suvedę siuntos faktinį svorį bei matmenis, gausite visų kurjerių pasiūlymus bei kainas. Beliks tik išsirinkti sau patraukliausią, užpildyti kontaktinius savo bei adresato duomenis ir laukti, kol Siųsk pigiau pasirūpins Jūsų užsakymu.

Kada mano siunta pasieks gavėją Ispanijoje?

Greičiausias būdas sužinoti, kiek truks siuntos į Ispaniją kelionė, yra pasinaudoti kainos skaičiuokle. Kartu su kainų pasiūlymais, ji pateiks ir preliminarius pristatymo terminus. Norėdami sužinoti tikslią pristatymo datą, susisiekite su mūsų konsultantais, pasinaudodami Pagalba gyvai funkcija.

Taip pat siuntos kelionės trukmė priklauso ir nuo Jūsų asmeninio pasirinkimo – galite rinktis Economy arba  Express pristatymo būdus. Economy  pristatymas – pigesnis, o Express, nors ir kainuoja brangiau, bet garantuoja, kad visos skubios siuntos bus pristatytos kiek įmanoma greičiau.

Tiesa, kartais gabenimas gali prailgėti dėl įvairių veiksnių, pavyzdžiui, adresatas gyvena nutolusioje vietovėje, netinkamo siuntos įpakavimo, siuntos tipo ir pan. Daugiau informacijos apie pašalinių veiksnių įtaką siuntos pristatymo greičiui galite rasti skiltyje Siuntų pristatymo terminas.

Į kuriuos Ispanijos miestus galiu siųsti savo siuntą?

Siųsk pigiau ir visi mūsų siuntimo partneriai – DHL, TNT, FedEx, GLS, DPD, Itella, Venipak, DHL Global mail, LP Express, – neskirstome miestų į blogesnius ar geresnius. Tad siuntų vežimas vykdomas į beveik visus Ispanijos miestus, tad ar tai būtų Madridas, Barselona, Sevilija, Saragosa ar net Los Palmas Kanarų salose – siunta bus pristatyta.

Tiesa, nuo Jūsų pasirinktos vietos gali priklausyti siuntimo trukmė, pvz. ji bus ilgesnė, jei vietovė bus nutolusi. Norėdami sužinoti, ar paskutinė Jūsų siuntos stotelė yra priskiriama nutolusiai vietovei, susisiekite su Siųsk pigiau klientų aptarnavimo specialistais.

Ko negaliu siųsti į Ispaniją?

Nors atrodytų, kad artimiesiems ir draugams norėtume nusiųsti visą pasaulio gėrį, tačiau svarbu prisiminti, jog ne visus daiktus galima siųsti į užsienį.

Į draudžiamų prekių sąrašą patenka:

 • aerozoliai;
 • alkoholis;
 • gyvi gyvūnai (įskaitant žinduolius, roplius, žuvis, paukščius, varliagyvius, vabzdžius, bestuburius, jų organai, embrionai bei gaišenos) bei jų produktai (pvz. oda);
 • maisto produktai bei kitos gendančios prekės;
 • nereceptiniai ir receptiniai vaistai;
 • prabangūs juvelyriniai papuošalai ir laikrodžiai (išskyrus bižuteriją);
 • vienetiniai meno kūriniai;
 • augalai bei jų sėklos;
 • laivų dalys;
 • tabakas bei tabako gaminiai;
 • žaislai, kurių sudėtyje yra vario sulfato;
 • medicininiai termometrai su gyvsidabriu;
 • asbesto pluoštas ir jo gaminiai;
 •  ir kt.

Pilną ir išsamų neleistinų prekių sąrašą galite rasti Siųsk pigiau skiltyje Draudžiami siųsti daiktai.

Jeigu siuntoje bus aptikta neleistinų siųsti daiktų, jūsų siunta gali būti per perspėjimo grąžinta jums ar netgi sunaikinta, tad prieš planuodami siuntos kelionę įsitikinkite, ar kelionė išvis galės įvykti.

Kokių duomenų ir dokumentų reikia siuntos siuntimui?

Svarbiausi duomenys, kurių reikia sklandžiam siuntos siuntimui – tikslūs kontaktiniai duomenys. Būsite paprašyti nurodyti savo bei gavėjo telefono numerius, tikslius adresus bei pašto kodus.

Taip pat reikės tiksliai apibūdinti siuntos turinį. Abstrakčios frazės kaip „dovana”,  „prekė“ – netinka. Reikia nurodyti konkrečius daiktus (pvz. piešinys, marškinėliai, arbata ir pan). Kuo tikslesnis siuntos aprašymas, tuo didesnė tikimybė, jog siunta keliaus tiesiai adresatui, o nebus sulaikyta ir grąžinta jums arba sunaikinta.

Kaip supakuoti siuntą?

Pirmiausia, visada rekomenduojame laikytis auksinės taisyklės – pakuokite siuntą taip, kaip patys ją norėtumėte gauti. Siunta turėtų būti supakuota kruopščiai ir atidžiai, taip pat laikantis taupumo principų – teisingai ir optimaliai supakuota siunta tikrai padės sutaupyti.

Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į šiuos aspektus:

 • teisingai pasirinkite pakuotės tipą ir dydį. Dokumentų tikrai nereikia siųsti dėžėje, o dūžtančių daiktų bandyti sukišti į plastikinę, beformę pakuotę. Taip pat pakuotės dydis turi atitikti turinį - per didelė pakuotė gali išbranginti siuntos kainą;
 • dėžės rinktis nebūtina – jeigu siunčiate smulkų daiktą, jis puikiai tilps į voką, voką su paminkštinimu ar kitą kurjerių pakuotę;
 • dūžtančius ar trapius daiktus talpinkite pakuotės centre, kad šie neliestų jos sienelių. Likusius tarpus užpildykite burbuline plėvele, kartotininiu popieriumi, putplasčiu ar kita smūgius sulaikančia medžiaga;
 • prisiminkite, jog tarptautinės siuntos yra dažnai kraunamos iš vienos transporto priemonės į kitą, apsilanko keliuose paskirstymo centruose, tad pakuotė turi būti tvirta ir atlaikyti įvairų svorį;
 • nepamirškite skiriamųjų ženklų – jeigu siuntos negalima vartyti arba viduje yra trapių daiktų, būtinai naudokite atitinkamus žymėjimus;
 • siuntos dokumentai turi būti tvirtai pritvirtinti prie siuntos, kurjeriui matomoje vietoje;
 • nereikia nieko rašyti ranka! Siųsk pigiau jūsų siuntai suteikia unikalius barkodus ir pateikus užsakymą atsiunčia visus siuntos dokumentus į jūsų el. pašto dėžutę. Belieka juos atspausdinti ir pritvirtinti prie siuntos.

Ar galėsiu sekti savo siuntą?

Kai norima siųsti prekė yra supakuota, dokumentai – tvirtai užklijuoti, ir siunta perduota kurjeriui į rankas, belieka laukti, kol ji bus nugabenta gavėjui. Tam, kad laikas laukiant neprailgtų, o ir spėlioti, kur yra siunta, netektų, Siųsk pigiau siūlo išsamią siuntos sekimo informaciją, leidžiančią žinoti, kurioje siuntos “Lietuva – Ispanija“ kelionės etape ji yra realiuoju laiku. Viskas, ko jums reikia – siuntos sekimo numerio.

Tam, kad galėtumėte sekti siuntą, jokios papildomos paslaugos užsakyti nereikia – visos siuntos gauna sekimo numerius. Tiesa, sekimo numeriai yra du:

 • Siųsk pigiau užsakymo numeris, kuris leidžia stebėti siuntos kelionę mūsų platformoje;
 • kurjerių sugeneruojamas siuntos numeris, su kuriuo galite sekti siuntą ne tik mūsų svetainėje, bet ir pasirinkto kurjerio sistemoje.

Jeigu jūsų siuntos laukia ne pusbrolis, laikinai gyvenantis Bilbao, bet per egzotiškas atostogas sutiktas vietinis, kuris lietuviškai moka tik „labas” – ne bėda. Informaciją apie siuntos gabenimo procesą galite gauti ir anglų kalba. Viskas, ką reikia padaryti – dešiniajame viršutiniame svetainės kampe spustelti trikampį prie vėliavos ir pasirinkti tenkinančios kalbos variantą.


Populiariausi miestai Ispanijoje

Siuntos į Madridą
Siuntos į Barseloną
Siuntos į Valensiją

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Europoje

Siuntų pristatymas į Didžiąją Britaniją Siuntų pristatymas į Daniją Siuntų pristatymas į Nyderlandus
Siuntų pristatymas į Lietuvą Siuntų pristatymas į Lenkiją Siuntų pristatymas į Ukrainą
Siuntų pristatymas į Belgiją Siuntų pristatymas į Prancūziją Siuntų pristatymas į Šveicariją 


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymas į Ispaniją priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Siuntas keliaujančias iš Lietuvos kurjeriai vidutiniškai pristato per 1-3 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Jeigu siunta į Ispaniją keliauja iš šalių, kurios nėra Europos Sąjungoje, siuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl muitinės formalumų procedūrų, kurios nėra įtrauktos į vidutinį pristatymo terminą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.

Norint užsisakyti siuntos į Ispaniją pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti