Siuntos į Latviją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Latvija – mūsų kaimynė šiaurėje, kuriai turime būti dėkingi ne tik už ilgametę draugystę, bet ir už… džinsus! Jacob W. Davis iš Rygos dar gūdžiais 1854 m. iškeliavo į JAV, kur galiausiai atidarė siuvyklą. Klientui paprašius pasiūti tvirto audinio kelnes, gimė džinsų protėviai. Gaminys vaikinui taip patiko, kad šis susisiekė su audinio gamintoju – Levi Strauss – ir po kelių bandymų atsirado tai, ką šiandien žinome kaip Levis džinsus.

Be džinsų, broliams latviams galime dėkoti ir už vien Rygoje esančius 800 Art Nouveau stiliaus pastatų, 500 kilometrų besitęsiantį pajūrį, kuriame – ne vienas tautiečių pamėgtas kurortas, už vieną didžiausių turgaviečių Europoje ir netgi alaus SPA!

Latvija lietuviams ne tik patraukli turistiniu atžvilgiu – smagu kartu plėtoti ir verslo sektorių. Vien 2020 m. į Latviją eksportuotų žaliavų ir prekių suma viršijo 2,5 mlrd. Eur.

O be prekinio eksporto, juk smagu kaimynams priminti apie mūsų valstybių puoselėjimus ryšius, tiesa? Draugams, artimiesiems ar verslo partneriams – adresatų Latvijoje gali būti ne vienas, tačiau Siųsk pigiau pasirūpins, kad kiekvienas siuntinys į bet kurį Latvijos kampelį nukeliautų greitai ir saugiai.

Siuntos į Latviją kelionės pradžia – sklandi ir patogi

Su Siųsk pigiau skubios siuntos į Latviją kelionė gali prasidėti jau šią akimirką. Tam, kad siuntinio gabenimas būtų pradėtas, net nereikia palikti namų – internetu pateikus užsakymą, siuntos dokumentai adresatą pasiekia per kelias minutes. O suvedus siuntos duomenis į Kainų skaičiuoklę, ne tik matysite preliminarią pristatymo kainą, bet ir galėsite rinktis iš Jums siūlomų tarptautinių kurjerių pasiūlymų. O rinktis tikrai bus iš ko – siuntos į Latviją kelione rūpinasi DHL, DPD, TNT, FedEx, ITELLA, OMNIVA, VENIPAK, LP EXPRESS ir t.t.

Naudojantis mūsų paslaugomis, lengva ne tik pateikti užsakymą, bet ir jį apmokėti. Čia galite ne tik apmokėti paslaugą per populiarius bankus (Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, Šiaulių bankas), bet ir rinktis apmokėjimą per PayPal sistemą. Jei šie būdai Jums netinka – ne bėda – siūlome rinktis apmokėjimą Revolut, Apple Pay, Google Pay, kreditine ir debetine kortelėmis. Galiausiai, galima atlikti pavedimą pagal išankstinę sąskaitą arba iš anksto papildyti savo Siųsk pigiau paskyrą norima suma.

Pateikdami užsakymą, galite rinktis ir Jums patogų siuntos paėmimo būdą. Siuntą galite nugabenti patys į pasirinkto pristatymo partnerio siuntų surinkimo punktą arba Siųsk pigiau biurą. Jeigu tokios galimybės neturite, krimstis nereikėtų – kurjeriai Jūsų užsakymu gali pasirūpinti nuo durų iki durų. Pasirinkite šią paslaugą, nurodykite Jums patogų laiką ir vietą, ir viskas, ką liks padaryti – tvarkingai paruoštą siuntinį perduoti kurjeriui.

Nesvarbu – į Rygą, Daugpilį, Liepoją, Jelgavą, Jūrmalą, Rezeknę, Valmierą ar Ventspilį siunta keliaus – mes pasirūpinsime, kad ji būtų pristatyta operatyviai ir sklandžiai.

Siuntos paruošimas

Mes padarėme viską, kad siuntos registravimas ir dokumentų paruošimas būtų paprastas, tačiau viena svarbi užduotis lieka ir Jums. Tai – siuntos supakavimas. Netinkamai parinkta pakuotė gali ne tik išbranginti pristatymo paslaugą, bet ir prailginti siuntos vežimo terminus. Žemiau pateikiame kelis svarbius patarimus:

Pakuotės tipas. Atsakingai pasirinkite Jūsų siuntos turinį atitinkantį siuntos tipą. Rinkitės dokumentų tipą, jeigu siunčiate tik juos. Siunčiant smulkius daiktus, rekomenduojama rinktis voką (įprastą arba jiffy). Dėžę reikėtų rinktis stambesniems daiktams. Jei bendras siuntos svoris viršija 70 kg (pasirinkus Omniva, Venipak, LP Express – 30 kg) siunta turėtų būti paletizuojama (palete turi pasirūpinti siuntėjas). Visais atvejais stenkitės, kad pakuotės dydis kuo tiksliau atitiktų siunčiamo daikto arba daiktų dydį. Taip pat prisiminkite, kad Jūsų siuntinys pakeliui stabtels ne vienoje stotelėje, ant jo greičiausiai bus uždėta ne viena kita siunta, tad pasirinkite tvirtą, nepažeistą ir svorį atlaikyti galinčią pakuotę.

Kainos skaičiuoklė. Parinkę pakuotę, keliaukite į Kainos skaičiuoklę. Šis įrankis Jums pateikia tarptautinės siuntos transportavimo kaštus ir leidžia rinktis iš įvairių greitųjų kurjerių pasiūlymų. Duomenys, kurių reikia skaičiuoklėje – Jūsų ir gavėjo Latvijoje pašto kodai, pakuotės tipas ir pagrindinė siuntos informacija – svoris, ilgis, plotis ir aukštis. Belieka spustelti „skaičiuoti ir užsakyti“ bei išsirinkti Jus tenkinančią paslaugą.

Tūrio skaičiuoklė. Jeigu Kainų skaičiuoklės kainos Jūsų netenkina ir norite ieškoti dar pigesnio siuntimo būdo, rekomenduojame siuntą pratestuoti Siųsk pigiau Tūrio skaičiuoklėje. Čia, pateikus siuntos matmenis, Jums sugeneruojamas tūrinis siuntos svoris. Užsakymo metu yra atsižvelgiama, kuris svoris – realus ar tūrinis – yra didesnis. Jei tūrinis svoris gerokai viršija realų, Jūsų siuntos pristatymas kainuos brangiau, tad vertėtų paieškoti mažesnės pakuotės.

Pakuotės užpildymas. Siųsdami daiktą dėžėje, tam, kad nepažeistumėte siuntos turinio, privalote tinkamai užpildyti likusią tuščią erdvę. Siunčiami daiktai turėtų būti pakuotės viduryje, nesiliesti prie sienelių, o likę tušti tarpai turėtų būti užpildyti specialiomis medžiagomis, pvz. oro pagalvėlėmis, kartonu, putplasčio plokštėmis ir pan.

Siuntos dokumentai. Galiausiai, kai siunta jau paruošta ir sandariai užklijuota, reikia priklijuoti juos aiškiai matomoje vietoje. Naudokite patikimas klijavimo priemones, kad dokumentai transportavimo metu neatsiklijuotų ir nepasimestų. Taip pat neuždenkite siuntos informacijos bei brūkšninių kodų kitais lipdukais.

Pristatymo terminas ir kaina

Siuntos į Latvijos didžiuosius miestus (pvz. Rygą, Daugpilį, Valmierą, Jelgavą ir t.t.) gali būti pristatytos vidutiniškai per vieną darbo dieną, jeigu pasirinksite Express (greitos siuntos) pristatymo paslaugą. Ši paslauga Jums kainuos brangiau, bet siunta gavėją pasieks kiek įmanoma greičiau.

Jeigu siuntos gabenimą suplanavote iš anksčiau ir pristatymo greitis nėra itin svarbus, galite rinktis ir draugiškesnės kainos opciją – Economy pristatymo būdą. Pasirinkus jį, siunta gavėjas galės džiaugtis jau po vid. 2-4 d.d.

Tiksli siuntos kaina priklauso ne tik nuo pasirinkto pristatymo būdo, bet ir nuo jos dydžio, tad visą informaciją, kiek kainuos siuntimas, pamatysite Kainų skaičiuoklėje.  Jeigu kyla daugiau klausimų apie tikslų siuntos pristatymo terminą ir/arba kainą, susisiekite su Siųsk pigiau klientų aptarnavimo specialistais.

Draudžiami siųsti daiktai

Prieš siųsdami siuntas į Latviją, pasitikrinkite, ar siutinio turinyje nėra draudžiamų siųsti daiktų. Pateikiame kelis pavyzdžius:

●    šaunamieji ar sprogstamieji ginklai ir jų imitacijos (pvz. žaislai);
●    psichotropinės ar narkotinės medžiagos;
●    greitai gendantys maisto produktai;
●    dujų balionai;
●    gesintuvai;
●    ir t.t.

Išsamų sąrašą galite rasti skiltyje Draudžiami siųsti daiktai. Jeigu kyla klausimų, ar siuntos turinyje esantys daiktai tikrai priklauso šiam sąrašui, ar yra taikomos išlygos, susisiekite su mūsų konsultantais.

Taip pat primename, jog pasirinkę siųsti draudžiamus daiktus, prisiimate atsakomybę sumokėti 120 Eur dydžio baudą.

Saugumas ir garantijos

Visos siuntos kelionės metu stengsimės, jog būtumėte ramūs ir teiksime Jums visą svarbiausią informaciją apie siuntos buvimo vietą. Tai mums leidžia padaryti kiekvienai siuntai suteikiamas registruotos siuntos statusas ir kartu su juo suteikiamas sekimo numeris. Su šiuo numeriu visą informaciją realiuoju metu galėsite gauti mūsų svetainės skiltyje Siuntų paieška. Informacija pateikiama lietuvių ir anglų kalbomis.

Siuntoms, kurių vertė yra iki 100 eurų, nemokamai taikomas draudimas. Kai siuntos vertė – didesnė, rekomenduojame įsigyti papildomą siuntos draudimą.


Populiariausi miestai Latvijoje

Siuntos į Rigą
Siuntos į Daugpilį
Siuntos į Liepoją

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Europoje

Siuntų pristatymas į  Daniją Siuntų pristatymas į  Estiją Siuntų pristatymas į  Rumuniją
Siuntų pristatymas į  Vokietiją Siuntų pristatymas į  Graikiją Siuntų pristatymas į  Prancūziją
Siuntų pristatymas i Airiją Siuntų pristatymas į  Lenkiją Siuntų pristatymas į Lichtenšteiną

 

 


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymas į Latviją priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Siuntas keliaujančias iš Lietuvos kurjeriai vidutiniškai pristato per 1-2 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Jeigu siunta į Latviją keliauja iš šalių, kurios nėra Europos Sąjungoje, siuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl muitinės formalumų procedūrų, kurios nėra įtrauktos į vidutinį pristatymo terminą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.

Norint užsisakyti siuntos į Latviją pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti