Siuntos į Estiją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Ieškote, kas galėtų greitai pristatyti siuntą į Estiją?

Su Siųsk pigiau Jūsų siuntos į Estiją bus pristatytos per 1 darbo dieną. Mūsų partneriai – greitieji kurjeriai, kurie yra pasaulyje pripažinti patikimiausiais ir greičiausiais, pasirūpins Jūsų siuntos į Estiją pristatymu. Jūsų pageidavimu, kurjeris siuntą paims nurodytu adresu Jums patogiu metu ir pristatys ją tiesiai gavėjui į rankas. Todėl galime drąsiai teigti, kad su Siųsk pigiau  Jūsų siuntos iš Lietuvos į Estiją bus pristatytos saugiai ir greitai.

Patogi kainos skaičiuoklė

Siuskpigiau.lt jau dabar sužinokite tarptautinių siuntų pervežimo kainas. Svetainėje įdiegta Kainos skaičiuoklė leis keliais paspaudimais sužinoti siuntos į Estiją kainą, kuri priklauso nuo dėžutės matmenų, svorio bei gavėjo adreso. Nerimaujate, kad siunta gali pasimesti tarp daugybės kitų? Užsakius siuntos pristatymą Jums bus suteiktas unikalus siuntos kelio sekimo numeris, kurį suvedę Siųsk pigiau  svetainėje bet kuriuo paros metu galėsite sužinoti, kur yra Jūsų siunta.

Nedelskite, užsisakykite dabar ir jau rytoj Jūsų siunta bus pristatyta į Estiją!


Populiariausi miestai Estijoje

Siuntos į Taliną
Siuntos į Tartu
Siuntos į Narvą

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Europoje

Siuntų pristatymas į Didžiąją Britaniją Siuntų pristatymas į  Lietuvą Siuntų pristatymas į  Vengriją
Siuntų pristatymas į  Graikiją Siuntų pristatymas į  Maltą Siuntų pristatymas į  Belgiją
Siuntų pristatymas į Islandiją Siuntų pristatymas į  Suomiją Siuntų pristatymas į  Daniją 


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymas į Estiją priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Siuntas keliaujančias iš Lietuvos kurjeriai vidutiniškai pristato per 1-2 d. d. Jeigu siunta į Estiją keliauja iš šalių, kurios nėra Europos Sąjungoje, siuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl muitinės formalumų procedūrų, kurios nėra įtrauktos į vidutinį pristatymo terminą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.

Norint užsisakyti siuntos į Estiją pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti