Siuntos į Slovėniją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Greitas siuntos pristatymas

Reikia skubiai išsiųsti siuntą į Slovėniją, tačiau pasimetėte tarp gausybės siūlomų siuntų pristatymo paslaugų? Visi Siųsk pigiau partneriai – tik laiko patikrinti ir patikimi kurjeriai. Jūsų siuntos į Slovėniją, nepriklausomai nuo to, ar tai būtų didieji miestai, ar nutolusios vietovės, bus pristatytos tik per 1 darbo dieną. Visi Siųsk pigiau siuntų užsakymai yra nuo durų iki durų. Taip pat ir siuntos į Slovėniją. Jūsų pageidavimu, kurjeris paims siuntą nurodytu adresu, Jums patogiu metu ir pristatys ją tiesiai gavėjui į rankas bet kuriame Slovėnijos mieste.

Nerimaujate, kad tarptautinės siuntos į Slovėniją pristatymas kainuos brangiai? 

Siųsk pigiau svetainėje sužinokite siuntos pristatymo kainą jau dabar. Jūsų patogumui įdiegta Kainos skaičiuoklė pateiks Jums keletą greitųjų kurjerių siuntų į Slovėniją pristatymo kainų. Patariame supakavus siuntą, pasitikrinti Tūrio skaičiuoklėje, kokį tūrinį svorį ji atitinka, nes tai gali padėti Jums sutaupyti. Suvedus siuntos matmenis, Tūrio skaičiuoklė automatiškai pateiks tūrinį svorį. Pasitaiko atvejų, kuomet mažas daiktas yra supakuojamas į didelę dėžę, todėl jo kaina išauga, nes apskaičiuojant pristatymo kainą, atsižvelgiama į tai, kuris – realus ar tūrinis svoris – yra didesnis.

Tad jau dabar Siųsk pigiau svetainėje patys įsitikinkite, kad pas mus siuntos į Slovėniją vežimas - pigiau.


Populiariausi miestai Slovėnijoje

Siuntos į Liublianą
Siuntos į Mariborą
Siuntos į Celę

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Europoje

Siuntų pristatymas į  Belgiją Siuntų pristatymas į  Graikiją Siuntų pristatymas į Monaką
Siuntų pristatymas į  Bulgariją Siuntų pristatymas į  Ispaniją Siuntų pristatymas į  Portugaliją
Siuntų pristatymas į Didžiąją Britaniją Siuntų pristatymas į  Kroatiją Siuntų pristatymas į  Rumuniją 


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymo paslaugos į Slovėniją kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.

Siuntos pristatymas į Slovėniją priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Europos šalis ir didžiuosius pasaulio miestus siuntiniai iš Lietuvos vidutiniškai pasiekia per 1-3 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti