Siuntos į Monaką

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Visi kurjerių pasiūlymai vienoje vietoje

Dabar, prireikus išsiųsti siuntą į Monaką, Jums nebereikės patiems vargti ir ieškoti kurjerių, kurie pervežtų siuntą. Naudojantis Siųsk pigiau paslaugomis, tarptautinių siuntų pristatymas bus greitas ir paprastas. Tik Siųsk pigiau svetainėje galėsite palyginti skirtingų kurjerių siūlomas paslaugas ir jų kainas vienoje vietoje bei keliais paspaudimai užsisakyti labiausiai Jūsų poreikius atitikusį pasiūlymą. Su Siuskpigiau.lt Jūs sutaupysite laiko, nes daugiau nebereikės nieko ieškoti, o viską rasite mūsų svetainėje.

Ką svarbu žinoti?

Siųsk pigiau komanda rūpinasi sklandžiu siuntų pristatymu, todėl norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad siuntų gabenimas į ES nepriklausančias šalis gali vėluoti dėl muitinimo procedūrų. Siekiant užtikrinti greitą ir sklandų siuntos į Monaką pristatymą bei išvengti siuntinio stabdymo ar net grąžinimo, įsitikinkite, kad Jūsų siunčiamo daikto nėra draudžiamų siųsti daiktų sąraše, kurį rasite čia.

Siųsk pigiau siūlo Jums saugų ir greitą siuntinių pristatymą geriausiomis kainomis. Įsitikinkite tuo tučtuojau – skaičiuokite pristatymo kainą!

Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymo paslaugos į Monaką kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.

Prieš siųsdami siuntą į Monaką, įsitinkite ar siuntos turinyje nėra draudžiamų siųsti daiktų. Pateikiame kelis pavyzdžius, kokių daiktų siųsti negalima: aerozolių, dujų balionų, psichotropinių bei nereceptinių vaistų, juvelyrinių dirbinių bei prabangių laikrodžių (išskyrus bižuteriją), sprogmenų, fejerverkų, šaunamųjų ginklų bei jų imitacijų (pvz. žaislų) ir kt. Jeigu nežinote ar Jūsų siunčiamas daiktas yra draudžiamas, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus ir suteiksime Jums reikiamą informaciją.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti