VERSLUI

Gaukite išskirtinį siuntų pasiūlymą verslui!

Turite tikslą savo prekėmis ar produktais džiuginti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio pirkėjus?

Norime prisidėti prie Jūsų verslo plėtros, todėl siūlome ne tik patrauklias siuntų kainas į bet kurią pasaulio šalį, bet ir daugybę kitų privalumų:

  Jokių sutarčių
Įsitikinkite platformos patogumu be įsipareigojimų – išsiųsti pirmąją siuntą galite jau dabar.

  Siunčiate daugiau – mokate mažiau
Daug siunčiantiems klientams taikome lojalumo klubo nuolaidas.

  Mokėjimo atidėjimas
Jei nusprendėte, kad mums – pakeliui, pasirašius sutartį galime suteikti mokėjimo atidėjimą, todėl už suteiktas paslaugas mokėsite kartą per mėnesį.

  Patogu
Internetinėje platformoje užsakymą pateiksite greitai ir patogiai, o bet kurios siuntos kelią galėsite sekti realiu laiku.

  Patikima
Šioje rinkoje Siųsk pigiau jau 11-tus metus, todėl dirbame tik su laiko patikrintais, patikimais vietiniais ir tarptautiniais kurjeriais.

Prekiaujate eBay, Amazon, Etsy ar kitoje el. platformoje ir siunčiate daug smulkių siuntų į užsienį?

Siūlome specialiai Jums skirtą paslaugą DHL Global Mail, užtikrinsiančią dar patrauklesnes siuntimo kainas nedidelių gabaritų siuntoms. Susisiekite su Siųsk pigiau verslo klientų vadybininkėmis kontaktais nurodytais žemiau ir gaukite individualų pasiūlymą (DHL Global Mail siuntimo pasiūlymai nėra rodomi svetainės kainų skaičiuoklėje). Daugiau apie DHL Global Mail siuntimo paslaugą skaitykite čia.


Su Siųsk pigiau optimizuosite ne tik savo prekių siuntimo kaštus, bet ir užsakymų apdorojimui skirtą laiką. Pasirūpinome nemokamais įrankiais, padėsiančiais Jūsų verslui suktis greičiau:

Nemokamas įrankis parduodantiems eBay, Amazon, Etsy, Shopify, Woocommerce ir kitose platformose. Visa prekės išsiuntimui reikalinga informacija iš pardavimų platformos automatiškai perkeliama į Siųsk pigiau sistemą, todėl nereikia kaskart iš naujo suvedinėti siuntos gavėjo duomenų. Siųsk pigiau integracija Jūsų el. parduotuvėje. Jūsų klientai matys visus galimus siuntimo variantus, todėl patys galės pasirinkti sau tinkamiausią. Kliento suvesti siuntos pristatymo duomenys bus automatiškai perduodami į Siųsk pigiau sistemą.


Įvedę siuntos duomenis, matysite visus galimus siuntimo variantus, jų kainą ir planuojamą pristatymo terminą. Įvedę siuntos išmatavimus apskaičiuosite siuntos tūrinį svorį – taip galėsite įvertinti pakuotės sumažinimo galimybę ir sutaupyti.


 


 
Užsakymų informaciją galite greitai ir paprastai importuoti į Siųsk pigiau platformą naudojantis Excel (XLSX) formato failu. Šis įrankis itin naudingas norint pateikti didelį užsakymų kiekį vienu metu. Nepamainomas įrankis bet kuriam klientui, siunčiančiam siuntas Lietuvoje ir užsienyje, ypač jeigu ji yra vertinga arba itin skubi. Suvedus siuntos sekimo numerį "Siuntų paieška" skiltyje, gausite tikslią informaciją apie siuntos buvimo vietą.


Norite gauti išskirtinį pasiūlymą savo verslui?

Susisiekime!

+370 700 77 041
verslas@siuskpigiau.lt
 

Verslo klientų vadybininkė Ona
ona@siuskpigiau.lt
+370 636 22000
Verslo klientų vadybininkė Veronika
veronika@siuskpigiau.lt
+370 611 22000


Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti