VERSLUI

Turite tikslą savo prekėmis ar produktais džiuginti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio pirkėjus?

Norime prisidėti prie Jūsų verslo plėtros, todėl siūlome ne tik patrauklias siuntų kainas į bet kurią pasaulio šalį, bet ir daugybę kitų privalumų:

  Jokių sutarčių
Įsitikinkite platformos patogumu be įsipareigojimų – išsiųsti pirmąją siuntą galite jau dabar.

  Siunčiate daugiau – mokate mažiau
Daug siunčiantiems klientams taikome lojalumo klubo nuolaidas.

  Mokėjimo atidėjimas
Jei nusprendėte, kad mums – pakeliui, pasirašius sutartį galime suteikti mokėjimo atidėjimą, todėl už suteiktas paslaugas mokėsite kartą per mėnesį.

  Patogu
Internetinėje platformoje užsakymą pateiksite greitai ir patogiai, o bet kurios siuntos kelią galėsite sekti realiu laiku.

  Patikima
Šioje rinkoje Siųsk pigiau jau 9 metus, todėl dirbame tik su laiko patikrintais, patikimais vietiniais ir tarptautiniais kurjeriais.

Prekiaujate eBay, Amazon, Etsy ar kitoje el. platformoje ir siunčiate daug smulkių siuntų į užsienį?

Siūlome specialiai Jums skirtą paslaugą DHL Global Mail, užtikrinsiančią dar patrauklesnes siuntimo kainas nedidelių gabaritų siuntoms. Susisiekite su Siųsk pigiau verslo klientų vadybininkėmis kontaktais nurodytais žemiau ir gaukite individualų pasiūlymą (DHL Global Mail siuntimo pasiūlymai nėra rodomi svetainės kainų skaičiuoklėje). Daugiau apie DHL Global Mail siuntimo paslaugą skaitykite čia.


Su Siųsk pigiau optimizuosite ne tik savo prekių siuntimo kaštus, bet ir užsakymų apdorojimui skirtą laiką. Pasirūpinome nemokamais įrankiais, padėsiančiais Jūsų verslui suktis greičiau:

Nemokamas įrankis parduodantiems eBay/Amazon platformose. Visa prekės išsiuntimui reikalinga informacija iš pardavimų platformos automatiškai perkeliama į Siųsk pigiau sistemą, todėl nereikia kaskart iš naujo suvedinėti siuntos gavėjo duomenų. Siųsk pigiau integracija Jūsų el. parduotuvėje. Jūsų klientai matys visus galimus siuntimo variantus, todėl patys galės pasirinkti sau tinkamiausią.


Įvedę siuntos duomenis, matysite visus galimus siuntimo variantus, jų kainą ir planuojamą pristatymo terminą. Įvedę siuntos išmatavimus apskaičiuosite siuntos tūrinį svorį – taip galėsite įvertinti pakuotės sumažinimo galimybę ir sutaupyti.


Norite gauti išskirtinį pasiūlymą savo verslui?

Susisiekime!
verslas@siuskpigiau.lt
 

Verslo klientų vadybininkė Greta
greta@siuskpigiau.lt
+370 615 22000

Verslo klientų vadybininkė Ona
ona@siuskpigiau.lt
+370 651 22000

sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti