VERSLUI

Gaukite išskirtinį pasiūlymą verslui!

Suteikite savo verslui pagreitį!

Užpildykite auksčiau esančią formą ir pateiksime Jums palankiausios kainos siuntimo pasiūlymą.

*Nuolaidos galioja 2 mėn. nuo pateikimo datos. Jei siuntinių kiekis per mėnesį nesiekia daugiau nei 30 siuntų - nuolaidos anuliuojamos ir grįžtama prie pradinių siuntimo kainų.


Turite tikslą savo prekėmis ar produktais džiuginti ne tik Lietuvos, bet ir užsienio pirkėjus?

Norime prisidėti prie Jūsų verslo plėtros, todėl siūlome ne tik patrauklias siuntų kainas į bet kurią pasaulio šalį, bet ir daugybę kitų privalumų:

 Jokių sutarčių  Patogu
  Įsitikinkite platformos patogumu be įsipareigojimų – išsiųsti pirmąją siuntą galite jau dabar.   Internetinėje platformoje užsakymą pateiksite greitai ir patogiai,o bet kurios siuntos kelią galėsite sekti realiu laiku.


 Mokėjimo atidėjimas

 
 Patikima
  Jei nusprendėte, kad mums – pakeliui, pasirašius sutartį galime suteikti mokėjimo atidėjimą, todėl už suteiktas paslaugas mokėsite kartą per mėnesį.   Šioje rinkoje Siųsk pigiau jau 12-tus metus, todėl dirbame tik su laiko patikrintais, patikimais vietiniais ir tarptautiniais kurjeriais.

 
 Siunčiate daugiau – mokate mažiau
   
  Daug siunčiantiems klientams taikome lojalumo klubo nuolaidas.    


  paslauga pritaikyta verslui

Siūlome itin patogią paslaugą Deutsche Post, užtikrinsiančią dar patrauklesnes siuntimo kainas nedidelių gabaritų siuntoms. Siuntų pristatymas į užsienį vos nuo 3.39 Eur Eur + PVM. Daugiau apie Deutsche Post siuntimo paslaugą skaitykite čia.

Elektroninių parduotuvių sąsaja

Su nemokamu įrankiu – el. parduotuvių sąsaja siuntas savo klientams išsiųsite dar greičiau ir paprasčiau. Siųsk pigiau paskyrą galite susieti eBay, Amazon, Etsy, Shopify ir daugeliu kitų el. prekybos platformų. Platus vietinių paštomatų ir tarptautinių kurjerių pasirinkimas užtikrins, kad prekių išsiuntimas būtų sklandus ir pritaikytas kiekvieno poreikiams.


Su Siųsk pigiau optimizuosite ne tik savo prekių siuntimo kaštus, bet ir užsakymų apdorojimui skirtą laiką. Pasirūpinome nemokamais įrankiais, padėsiančiais Jūsų verslui suktis greičiau:

Nemokamas įrankis parduodantiems eBay, Amazon, Etsy, Shopify, Woocommerce ir kitose platformose. Visa prekės išsiuntimui reikalinga informacija iš pardavimų platformos automatiškai perkeliama į Siųsk pigiau sistemą, todėl nereikia kaskart iš naujo suvedinėti siuntos gavėjo duomenų. Siųsk pigiau integracija Jūsų el. parduotuvėje. Jūsų klientai matys visus galimus siuntimo variantus, todėl patys galės pasirinkti sau tinkamiausią. Kliento suvesti siuntos pristatymo duomenys bus automatiškai perduodami į Siųsk pigiau sistemą.


Įvedę siuntos duomenis, matysite visus galimus siuntimo variantus, jų kainą ir planuojamą pristatymo terminą. Įvedę siuntos išmatavimus apskaičiuosite siuntos tūrinį svorį – taip galėsite įvertinti pakuotės sumažinimo galimybę ir sutaupyti.


 


 
Užsakymų informaciją galite greitai ir paprastai importuoti į Siųsk pigiau platformą naudojantis Excel (XLSX) formato failu. Šis įrankis itin naudingas norint pateikti didelį užsakymų kiekį vienu metu. Nepamainomas įrankis bet kuriam klientui, siunčiančiam siuntas Lietuvoje ir užsienyje, ypač jeigu ji yra vertinga arba itin skubi. Suvedus siuntos sekimo numerį "Siuntų paieška" skiltyje, gausite tikslią informaciją apie siuntos buvimo vietą.


Norite gauti išskirtinį pasiūlymą savo verslui?

Susisiekime!

+370 700 35000
verslas@siuskpigiau.ltVerslo klientų vadybininkė
sarune@siuskpigiau.lt
+370 611 22 000
Verslo klientų vadybininkė
joana@siuskpigiau.lt
+370 694 22 001


Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti