OMNIVA siuntos

Norėdami suteikti klientams dar paprastesnį ir patogesnį būdą siųsti siuntas, pristatome dar vieną Siųsk pigiau partnerį – OMNIVA. Tai vienintelis mūsų kurjeris, kuris suteikia galimybę klientams efektyviai išnaudoti laiką paliekant ir atsiimant siuntas paštomatuose.

Visoms OMNIVA siuntoms:

Bus suteiktas siuntos sekimo numeris, kurį gausite laiške, patvirtinančiame apmokėtą siuntos pristatymo paslaugą arba rasite prisijungę prie savo paskyros siuskpigiau.lt svetainėje. Naudodamiesi juo galėsite jaustis saugiai, nes žinosite savo siuntos buvimo vietą  bet kuriuo paros metu tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Siūlome skirtingas alternatyvas kaip išsiųsti ir pasiimti siuntą Baltijos šalyse:

  • siuntą paliekate ir atsiimate paštomate;
  • kurjeris paima siuntą iš jums patogios vietos ir pristato tiesiai gavėjui į rankas;
  • siunta paimama iš jūsų pasirinkto paštomato ir įteikiama gavėjui į rankas.

Visa tai, kad galėtumėte sutaupyti sau brangaus laiko!

Nemokamas draudimas

Nemokamai apdraudžiame visas siuntas, kurių vertė iki 100 €. Jeigu Jūs ieškote greitų, patikimų ir prieinamų siuntų pristatymo paslaugų, nedvejodami užsisakykite OMNIVA siuntų pervežimo paslaugas. Sužinokite OMNIVA siuntos kainą jau dabar Kainos skaičiuoklėje. Žinoma, nepamirškite saugiai supakuoti savo siuntos ir peržvelgti draudžiamų daiktų sąrašą  (jį rasite čia). Tai labai svarbu norint išvengti nesklandumų!

sweed seb nord sampo nordea paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti