OMNIVA siuntos

Norėdami suteikti klientams dar paprastesnį ir patogesnį būdą siųsti siuntas, norime pristatyti dar vieną Siųsk pigiau partnerį – OMNIVA. Tai vienintelis kurjeris, kuris suteikia galimybę dar efektyviau išnaudoti laiką – palikti ir atsiimti siuntas paštomatuose. Siuntoms bus suteiktas sekimo numeris, kad jaustumėtės saugiai ir žinotumėte savo siuntos kelią tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Ne tik sutaupysite laiko, bet ir turėsite kelias alternatyvas kaip išsiųsti siuntą ir ją priimti Baltijos šalyse: paštomatas – paštomatas paslauga, kurjeris – kurjeris paslauga ar paštomatas – kurjeris paslauga. 
 
Jeigu Jūs ieškote greitų, patikimų ir pigesnių siuntų pristatymo paslaugų, nedvejodami užsisakykite OMNIVA siuntų pervežimo paslaugas. Siuntimo kainą visada galite pasiskaičiuoti Siųsk pigiau svetainėje esančioje kainų skaičiuoklėje ir matyti visų mūsų partnerių teikiamus pasiūlymus. 
 
Sužinokite pristatymo kainą jau dabar kainos skaičiuoklėje, užsisakykite paslaugą ir Jūsų siunta jau patikimų kurjerių rankose pakeliui į bet kurį pasaulio kraštą!
 
sweed seb nord sampo nordea paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti