Didelių siuntų siuntimas

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Spalvotose reklamose, vaizduojančiose labai lauktą siuntinį gavusį žmogų, dažniausiai matome besišypsančius veidus, rankose laikančius vidutinio dydžio dėžutes. Vis tik realybėje ne mažiau dažna situacija, kai siunta tokio dydžio, kad ne tik į rankas netelpa, bet ir pakelti nuo žemės ją ne visada įmanoma. Žinoma, siuntos dydis nereiškia, kad dėl to ji mažiau laukiama, tiesiog ją siunčiant reikia įvertinti daugiau aspektų.

Jei jums aktualus didelių siuntų siuntimas, pataikėte į tinkamą vietą – Siųsk pigiau siūlo įvairias didelių siuntų siuntimo galimybes, pritaikytas prie Jūsų poreikių.

Kokia siunta yra laikoma didele?

Didele siunta dažniausiai laikoma ta, kuriai gabenti būtina paletė. Jei pakuotės svoris yra 70 kg ir daugiau ji privalo būti „paletizuojama“. Pildydami užsakymą pasirinkite pakuotės tipą Paletė. Siuntoms, kurių svoris yra 30 kg ir daugiau, paletės naudojimas yra stipriai rekomenduojamas.

Paletizuojant siunčiamas pakuotes svarbu atsižvelgti ir į maksimalius kurjerių leidžiamus paletės išmatavimus. Su jais išsamiau susipažinti galite čia, susiradę antraštę „Maksimalūs paletės (su padėklu) matmenys“.

Per kiek laiko didelė siunta pristatoma gavėjui?

Didelių siuntų siuntimas nereiškia, kad jų gabenimas truks ilgai. Jei pasirinksite Express (skubios siuntos) paslaugą, didžiuosius miestus Europos Sąjungoje siunta pasieks per vid. 1-2 darbo dienas. Jei adresatas – už Europos Sąjungos ribų – siunta iki jo keliaus vid. 3-4 darbo dienas.

Economy pristatymas reiškia, kad siunta kurjerių bus vežama šiek tiek ilgiau: Europos Sąjungoje – vid. 3-6 darbo dienas, o už Bendrijos ribų – vid. 5-7 darbo dienas. Šiek tiek lėtesnis tempas kompensuojamas mažesne kaina. 

Svarbu paminėti, kad didelės siuntos yra pristatomos nuo durų iki durų, bet kai jų svoris viršija 30 kg, kurjeriui gali reikti papildomos pagalbos pakraunant paletizuotą siuntą į/iš transporto priemonės.

Kaip sekti stambios siuntos kelionę?

Siuntos sekimo procesas nepriklauso nuo siuntos dydžio, svorio, ji siunčiama į užsienį ar Lietuvoje. Visos siuntos, siunčiamos Siųsk pigiau svetainėje yra registruojamos, joms suteikiamas siuntos numeris. Suvedę siuntos numerį internetinės svetainės skiltyje Siuntų paieška matysite, kur šiuo metu yra jūsų siunta: jau iškeliavo į adresato šalį (jei tai tarptautinė siunta), norimą miestą Lietuvoje, o gal jau buvo įteikta adresatui.

Ar siunta bus saugi?

Nors visoms siuntoms, kurių vertė yra iki 100 Eur, taikomas nemokamas draudimas, kviečiame papildomai pasirūpinti patikimu siuntos pakavimu ir paletizavimu. Taip padėsite užtikrinti, kad siunta gavėją pasieks nepažeista.

Kaip tinkamai pakuoti paletizuojamą siuntą?

Pasirinkite tinkamo dydžio paletę: siunta negali išlįsti iš paletės kraštų ar būti neproporcingai maža, lyginant su paletės plotu. Dėžes ant paletės turi būti sudėtos taip, kad paletės paviršius būtų lygus: transportavimo metu paletės gali būti dedamos viena ant kitos, tad lygus paviršius padės nepažeisti siuntos turinio.

Daugiau patarimų greitam ir paprastam stambių siuntų siuntimui rasite čia.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti