Siuntos į Maltą

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Pristatymas nuo durų iki durų

Siųsk pigiau  partneriai – greitieji kurjeriai DHL, TNT, FedEx, LP EXPREESS, DPD, GLS  bei kiti - saugiai ir greitai pristatys Jūsų siuntas į Maltą.  Kaip ir visos Siųsk pigiau užsakomos siuntų pristatymo paslaugos, taip ir pristatymas į Maltą, vykdomas nuo durų iki durų. Jūsų pageidavimu, kurjeris paims siuntą nurodytu adresu, ar tai būtų didieji Lietuvos miestai, ar nutolusi vietovė, tokia kaip Biržai ar Lazdijai ir pristatys ją tiesiai gavėjui į  bet kurį Maltos miestą, nesvarbu, ar tai didieji miestai - Valeta ar Zabaras, ar labiau nutolusios vietovės – Garguras ar Garbas. Su Siųsk pigiau, Jūsų siunta iš Lietuvos į Maltą bus transportuota per 2 – 3 darbo dienas.

Patogi kainos skaičiuoklė

Siuntos į Maltą pristatymą Siuskpigiau.lt užsakysite greitai ir nebrangiai. Naudodamiesi Kainos skaičiuokle Jūs galite sužinoti bet kurios paslaugos kainą nuo pristatymo oro transportu iki pristatymo žemės transportu. Užsisakykite siuntos į Maltą pristatymą Siuskpigiau.lt ir įsitikinsite, jog naudojimasis mūsų vežėjų paslaugomis yra kur kas efektyvesnis kainos atžvilgiu nei naudojimasis įprastinėmis pašto paslaugomis bei suteikia galimybę paprastai sekti siuntos kelio informaciją, ko negali pasiūlyti nė vienas nacionalinis kurjeris. Tad jeigu ieškote paprasto, greito ir pigaus būdo išsiųsti siuntą, Jūs jį radote!


Populiariausi miestai Maltoje

Siuntos į Valetą
Siuntos į Mdiną

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Europoje

Siuntų pristatymas i Airiją Siuntų pristatymas į  Čekiją Siuntų pristatymas į  Ispaniją
Siuntų pristatymas į Andorą Siuntų pristatymas į Didžiąją Britaniją Siuntų pristatymas į  Italiją
Siuntų pristatymas į Bosniją Siuntų pristatymas į  Graikiją Siuntų pristatymas į  Kroatiją 


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymo paslaugos į Maltą kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.

Prieš siųsdami siuntą į Maltą, įsitinkite ar siuntos turinyje nėra draudžiamų siųsti daiktų. Pateikiame kelis pavyzdžius, kokių daiktų siųsti negalima: aerozolių, dujų balionų, psichotropinių bei nereceptinių vaistų, juvelyrinių dirbinių bei prabangių laikrodžių (išskyrus bižuteriją), sprogmenų, fejerverkų, šaunamųjų ginklų bei jų imitacijų (pvz. žaislų) ir kt. Jeigu nežinote ar Jūsų siunčiamas daiktas yra draudžiamas, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus ir suteiksime Jums reikiamą informaciją.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti