Kaip išsiųsti siuntą?

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Kaip siųsti siuntą per kurjerį?

Nėra nieko labiau erzinančio nei tinkamos siuntos pristatymo paslaugos paieškos internete. Siekdami jas palengvinti siūlome nuostabią siuntos kainos skaičiuoklę. Jums tereikia žinoti savo siuntos svorį, matmenis bei gavėjo adresą ir mes nedelsiant pateiksime patikimiausių, geriausią reputaciją turinčių kurjerių pristatymo kainas.

Esame pasiruošę atsakyti į visus klausimus, kaip siųsti siuntą per kurjerį!

Kokius kurjerius galima rinktis?

Didžiuojamės galėdami bendradarbiauti su DHL, TNT, DPD, LP EXPRESS, Venipak, GLS, Itella, FedEx, SST Express, OMNIVA  ir kitomis garsiomis tarptautinėmis kurjerių tarnybomis. Visa tai tam, kad Jūs galėtumėte nedvejodami pasirinkti Jums tinkamiausią. Puikią reputaciją šios kompanijos pelnė teikdamos aukščiausios kokybės paslaugas savo klientams, platų gabenimo paslaugų spektrą bei galimybę sekti siuntas. Todėl nesvarbu, kokie Jūsų ar Jūsų įmonės poreikiai ir biudžetas, Siuskpigiau.lt svetainėje Jūs gausite būtent tai, ko tikitės.

Kuo naudinga kainos skaičiuoklė?

Tai patogu. Naudodamiesi kainos skaičiuokle Jūs galite sužinoti bet kurios paslaugos kainą nuo pristatymo žemės transportu iki atvežimo Jūsų pasirinktą dieną ar net pristatymo tarp bet kurių dviejų pasirinktų pasaulio šalių.

Pateikdami užklausą kainos skaičiuoklėje būsite paprašyti nurodyti siuntos dydį, svorį, pakuotės tipą, todėl gausite tikslius kainos pasiūlymus, o keisdami parametrus – palyginti, kaip nuo jų priklauso siuntimo kaina. Ar žinote, kad pasirinkę tinkamo dydžio pakuotę galite siųsti ženkliai pigiau?

Tai greita. Vienoje vietoje rasite ne tik geriausių tarptautinių kurjerių pasiūlymus, bet ir pačius įvairiausius gabenimo būdus: nuo Express siuntos, jei laikas jau spaudžia, iki įprastos skubos vežimo, jei adresatas dar gali lukterėti.

Čia pat pasirinksite ir pristatymo adresatui būdą: nuo durų iki durų, į norimą paštomatą, o galbūt pageidausite, kad kurjeris siuntą paimtų iš Siųsk pigiau biuro?

Ir viskas – internetu, vos kelių mygtukų paspaudimu ir neiškėlus kojos iš namų!

Tai pigiau. Netrukus įsitikinsite, jog naudojimasis Siųsk pigiau vežėjų paslaugomis yra kur kas efektyvesnis kainos atžvilgiu nei naudojimasis įprastinėmis pašto paslaugomis bei suteikia galimybę paprastai sekti siuntos kelio informaciją, ko negali pasiūlyti kiti nacionaliniai kurjeriai. Tad jeigu ieškote paprasto, greito ir pigaus būdo išsiųsti siuntą, Jūs jį radote!

Dar puikiau tai, kad kiekvienai Jūsų siuntai taikomas 100 Eur vertės draudimas, todėl galite būti ramūs, kad siunčiate ne tik už gerą kainą, bet ir saugiai!

Kaip siųsti siuntą per kurjerį?

Pasirinkę Jums tinkamiausią pristatymo paslaugą, būsite nukreipti užpildyti savo bei gavėjo adresus ir kontaktinius duomenis bei pasirinkti valandą, kurią norėtumėte, kad kurjeris atvyktų paimti siuntos. Tuomet tereikės apmokėti paslaugą, ant pakuotės užklijuoti elektroniniu paštu gautus ar iš svetainės parsisiųstus siuntos dokumentus bei laukti kurjerio. Į klausimą, kaip siųsti siuntą per kurjerį, atsakyta! Tai taip paprasta. Atminkite, Siųsk pigiau komanda užsakymą gaus tik Jums jį apmokėjus. Užsisakykite savo siuntos pristatymo paslaugą Siuskpigiau.lt svetainėje jau šiandien!

 Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti