Siuntų pristatymas į Didžiąją Britaniją

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus
Daugelį metų trunkanti Lietuvių emigracija į Didžiąją Britaniją (UK) ženkliai išaugino siuntų pristatymo poreikį tiek Lietuvoje, tiek Didžiojoje Britanijoje. Siuntų gabenimo paslaugomis naudojasi įmonės ir privatūs asmenys, norintys iš Lietuvos į Angliją ir iš Anglijos į Lietuvą siųsti siuntas su pirkėjų užsakymais ar lauktuves draugams ir giminaičiams. Su Siųsk pigiau ir Jūs galite paprastai išsiųsti siuntą į Londoną, Birmingemą, Liverpulį, Mančesterį ir kitus miestus ar sunkiai pasiekiamas Jungtinės Karalystės vietoves arba siuntas iš jų parsisiųsti.

Patogi kainos skaičiuoklė

Apsilankius Siųsk pigiau Jums nebereikės ilgai svarstyti, kokį kurjerį pasirinkti savo siuntos pristatymui. Visus pasiūlymus su kainomis pateiks siuntos kainos skaičiuoklė, kuria itin paprasta naudotis. Teliks išsirinkti ir užsisakyti paslaugą. Express siuntos paprastai į didžiuosius UK šalies miestus pristatomos jau kitą darbo dieną, o norintys sutaupyti gali rinktis standartinį pristatymą žeme bei pasinaudoti kitais Siųsk pigiau taupymo patarimais.

Užsisakius siuntos gabenimo į UK paslaugą, Jums teliks saugiai supakuoti siuntinį ir jį perduoti kurjeriui. Siuntų ruošimo patarimų ieškokite DUK skyrelyje, o kilus neaiškumams kreipkitės į Pagalbą gyvai, kur konsultantai yra pasirengę atsakyti į Jums rūpinčius klausimus.
 
Visa tai – Jūsų patogumui. Taigi nedelskite ir užsisakykite savo siuntos gabenimo paslaugą Siųsk pigiau jau šiandien.

Ką svarbu žinoti siunčiant siuntas į Didžiąją Britaniją?

Po pasiekto prekybos ir bendradarbiavimo susitarimo tarp Didžiosios Britanijos ir ES, nuo 2021 m. sausio 1 d. visoms siuntoms į šią šalį yra taikomos muitinės formalumų procedūros. Tai reiškia, kad nuo šiol siuntoms į/iš Didžiosios Britanijos, užsakymo pateikimo metu, antrame žingsnyje, privaloma pildyti “Sąskaita muitinei” skiltį.

Daugiau informacijos apie siuntimą į/iš Didžiosios Britanijos rasite čia.

sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti