Siuntos iš Amerikos

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Jūsų taip laukiamas siuntas su kurjerių pagalba parsiųsime ir iš tolimųjų Jungtinių Amerikos Valstijų! Bendradarbiaujame su didžiulę patirtį turinčiomis, išskirtine kokybe ir tikslumu pasižyminčiomis kurjerių tarnybomis (DHL, TNT, FedEx, USPS), kurios siūlo greitą ir patikimą siuntų pristatymą maršrutu JAV – Lietuva.

Ką reikia žinoti siunčiant siuntas iš Amerikos?

  • Apsilankę siųskpigiau.lt svetainėje rasite siuntų Kainos skaičiuoklę. Joje suvedę savo siuntos duomenis, gausite skirtingų kurjerių siūlomus siuntų siuntimo pasiūlymus. Nepamirškite, kad siuntinio išmatavimai turi būti pateikiami kuo tiksliau– tai garantuos pačią palankiausią siuntos kainą!
  • Siuntos iš Amerikos didžiųjų miestų, tokių kaip: Niujorkas, Los Andželas ar Čikaga atkeliaus į Jūsų namus vos per 1-2 darbo dienas, jeigu pasirinksite Express paslaugą. O visą siuntinio kelionę galėsite sekti Siųsk pigiau svetainės skiltyje Siuntų paieška arba pasirinkto greitojo kurjerio internetiniame puslapyje.
  • Svarbu įvertinti, kad iš JAV siunčiamoms siuntoms, priklausomai nuo jų vertės, turinio, svorio ir gavėjo šalyje galiojančių įstatymų, gali būti taikomas muito mokestis. Prieš siųsdami siuntą iš šios šalies pasidomėkite ir kitais muitinės formalumais.

Siuntos iš Amerikos į Lietuvą atskries operatyviai, o gautas kainos ir kokybės santykis veidą kaskart papuoš šypsena!Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti