GLS siuntos

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Erzina ilgos siuntų pervežimo paslaugų paieškos internete? Ieškote patikimų kurjerių, kurie nugabentų Jūsų siuntas gavėjui patikimai ir greitai? Tuomet Jūs jau radote būtent tai, ko ieškote! Siųsk pigiau Jums rekomenduoja vieną iš savo greitųjų kurjerių, kuris pasirūpins saugiu siuntos gabenimu į kitas Europos valstybes – GLS. Apsilankę siuskpigiau.lt internetinėje svetainėje Jūs galite užsisakyti GLS siuntų pristatymo paslaugas patraukliomis kainomis.

Prireikė išsiųsti siuntinį draugui į Olandiją ar prekes užsakovui į Prancūziją?

Mielai padėsime! GLS kurjeriai Jūsų siuntinius į pasirinktą Europos miestą žemės transportu pristatys vos per 3-4 darbo dienas.

Jei jūsų siuntos vertė neviršija 100 €, ją apdrausime nemokamai, tik nepamirškite turėti vertę įrodančius dokumentus užsisakius GLS paslaugą.

Atlikdami užsakymą užtruksite vos kelias minutes, o GLS kurjeris atvyks paimti Jūsų siuntinio į bet kurią jums patogią vietą.

Nerimaujate, kad siunta gali dingti, o tarptautiniai pervežimai atrodo sudėtingas procesas?

Jauskitės ramūs dėl savo siuntos saugumo, nes GLS, kaip ir kiti Siųsk pigiau partneriai, suteikia galimybę sekti siuntos gabenimo maršrutą internetu – Siųsk pigiau arba kurjerio svetainėje. Siųsk pigiau svetainės skiltyje "Siuntų paieška" Jums reikės suvesti el. paštu po paslaugos apmokėjimo gautą siuntos sekimo kodą ir iš karto matysite, kokiu metu ir kuriame mieste yra Jūsų siuntinys.

Tad, jeigu Jūs ieškote greito ir patikimo siuntų pristatymo už patrauklią kainą, nedvejodami užsisakykite GLS siuntų pervežimo paslaugas Siųsk pigiau svetainėje. Kurjeriui Jūsų siunta – pati svarbiausia, tad išskirtinę kokybę ir operatyvų pristatymą į bet kurią Europos šalį garantuojame!Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti