Siuntos į Graikiją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Patikimos kurjerių tarnybos

Svarstote pamaloninti verslo partnerį Graikijoje tradiciniais lietuviškais suvenyrais, tačiau abejojate, nes nežinote, kuriais kurjeriais pasitikėti, o nuo internete siūlomų paslaugų ir informacijos kiekio raibsta akys? Siųsk pigiau drąsiai rekomenduoja patikėti savo siuntos į Graikiją pristatymą greitiesiems kurjeriams DHL, TNT, FedEx, LP EXPRESS, DPD, VENIPAK bei GLS. Šios įmonės – pasaulyje pripažintos kurjerių tarnybos, kurios Jūsų siuntas pristatys nuo durų iki durų. Tai reiškia, kad Jūsų siunta bus paimta tiesiai iš siuntėjo ir pristatyta gavėjui į rankas. Pasirinkę šias greitųjų kurjerių tarnybas, Jūs priimsite puikų sprendimą, o Jūsų siuntos bus patikėtos į geras rankas.

Greitas siuntos pristatymas

Siuskpigiau.lt mes Jums pateiksime Jūsų poreikius atitinkantį siuntos į Graikiją pasiūlymą. Reikia išsiųsti siuntą čia ir dabar? Jums tereikia keliais paspaudimais užsisakyti paslaugą, supakuoti siuntą ir laukti kurjerio. Per 1 - 2 darbo dienas Jūsų siunta bus pristatyta į Graikiją tiesiai gavėjui. Užsisakant Siųsk pigiau, siuntos į Graikiją gali būti siunčiamos Express arba Economy paslaugomis. Pasirinkdami Express paslaugą siuntą nusiųsite greičiau, o Economy – padės sutaupyti. Susidūrę su neaiškumais, drąsiai kreipkitės pagalbos į konsultantą skiltyje Pagalba gyvai ir Jums bus suteikta visa reikalinga informacija.

Nedelskite, sužinokite siuntos į Graikiją kainą dabar ir nustebinkite draugą, giminaitį ar verslo partnerį Graikijoje!


Populiariausi miestai Graikijoje

Siuntos į Atėnus
Siuntos į Salonikai
Siuntos į Patrai

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Europoje

Siuntų pristatymas į Albaniją Siuntų pristatymas į Estiją Siuntų pristatymas į Liuksemburgą
Siuntų pristatymas į Andorą Siuntų pristatymas į Graikiją Siuntų pristatymas į Makedoniją
Siuntų pristatymas į Austriją Siuntų pristatymas į Islandiją Siuntų pristatymas į Slovakiją 


Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymas į Graikiją priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Siuntas keliaujančias iš Lietuvos kurjeriai vidutiniškai pristato per 1-3 d. d. Jeigu siunta į Graikiją keliauja iš šalių, kurios nėra Europos Sąjungoje, siuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl muitinės formalumų procedūrų, kurios nėra įtrauktos į vidutinį pristatymo terminą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.

Norint užsisakyti siuntos į Graikiją pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti