Siuntos iš Lenkijos

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Siuntos Lenkija-Lietuva kelionė dar niekada nebuvo tokia paprasta. Jei norite, kad Jūsų siuntos iš Lenkijos į Lietuvą pajudėtų dar šiandien, viskas, ką turite padaryti, tai Kainų skaičiuoklėje suvesti siuntos duomenis ir išsirinkti sau tinkamiausią siuntimo pasiūlymą iš kruopščiai mūsų atrinktų pasaulinių kurjerių sąrašo. O rinktis tikrai yra iš ko – siuntas iš Lenkijos į Lietuvą gavėjams nuo durų iki durų pristato DPD, TNT, DHL, GLS, Venipak, FedEx, LP Express, ITELLA, GLS.

Tam, kad užsakytumėte siuntimo iš Lenkijos paslaugą, Jums tereikia tikslių kontaktinių duomenų ir spausdintuvo. Internetu pateikę užsakymą, reikalingus dokumentus gausite per keliolika minučių. Atspausdinkite ir priklijuokite juos prie tvirtai ir tinkamai supakuotos siuntos. Laukite kurjerio arba pristatykite siuntą į nurodytą siuntų pristatymo punktą.

Siuntimas iš Lenkijos bus sklandus, jeigu siuntos:

Bus tinkamai supakuotos. Savo siuntoms rinkitės tik patvarias pakuotes (dėžes, vokus, burbulinius vokus - Jiffy, specialias kurjerių pakuotes). Nepamirškite, jog siuntos pakuotė turi kuo tiksliau atitikti siunčiamo daikto dydį – tai ne tik padės apsaugoti turinį gabenimo metu (tarpus tarp daikto ir sienelių užpildykite specialiomis medžiagomis, pvz. burbuline plėvele), bet ir siuntos pervežimas iš Lenkijos atsieis pigiau. Daugiau naudingų patarimų apie siuntos pakavimą rasite čia.

Turės siuntos pristatymo dokumentus. Užsakinėdami siuntos pristatymo paslaugą mūsų svetainėje būtinai nurodykite tikslius siuntėjo ir gavėjo duomenis – adresą, telefono numerį ir pan. Užpildę reikiamus laukelius gausite siuntos dokumentus, kuriuos reikia kruopščiai pritvirtinti prie siuntinio pakuotės. Kontaktų nerašykite ant pačios pakuotės – dokumentuose pateikiami specialūs identifikavimo brūkšniniai kodai. Jų neuždenkite siuntos pakavimo priemonėmis (pvz. neskaidria lipnia juosta).

Juose nebus draudžiamo turinio. Į Lietuvą negalima siųsti narkotinių ir psichotropinių medžiagų, degiųjų ir sprogiųjų medžiagų, stipresnių nei 70 laipsnių alkoholinių gėrimų, užsienio ir nacionalinės valiutų, akcijų ar obligacijų sertifikatų ir pan. Taip pat į Lietuvą be licencijos negalima įvežti didelių kiekių mėsos ir pieno produktų, daržovių bei kitų maisto produktų ir t.t. Nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės – siųsdami draudžiamus daiktus, prisiimate atsakomybę sumokėti 120 Eur dydžio baudą. Apsaugokite save nuo nesklandumų – prieš siųsdami daiktą visada pasitikrinkite, ar jis nėra priskirtas prie draudžiamų daiktų sąrašo, o jei kyla klausimų dėl siuntos turinio tinkamumo siųsti – susisiekite su mūsų konsultantais.

Per kiek laiko pristatomi siuntiniai iš Lenkijos?

Nors Lenkija ir yra Lietuvos kaimynė, taip pat ši šalis yra labai didelė. Dėl šios priežasties kiekvienos skirtingos siuntos keliavimo laikas iš Lenkijos, tikėtina, skirsis. Žinoma, jis priklauso ir nuo to, iš kurio šalies miesto siunčiama, taip pat ir nuo Jūsų pasirinkto siuntimo būdo.

Rekomenduojame įvertinti, kaip greitai Jums reikia siuntos iš Lenkijos į Lietuvą pristatymo. Visos skubios siuntos iš Lenkijos turėtų būti siunčiamos pasirenkant Express paslaugą. Tai užtikrins, jog siunta Jūsų adresatą Lietuvoje pasieks per vid. 1–2 d. d. Jeigu pristatymo tempas Jums nėra toks svarbus ir mieliau rinktumėtės mažesnę kainą, Economy paslaugos dėka siuntimas iš Lenkijos bus pigesnis, ir tetruks vid. 3–5 d. d.

Ar siuntų vežimas iš Lenkijos saugus?

Siųsk pigiau jau daugiau nei dešimtmetį mezga partnerystę su patikimais ir savo darbą puikiai išmanančiais vietiniais ir tarptautiniais kurjeriais, todėl galime užtikrinti, kad Jūsų siunta bus atiduota į patikimas rankas.

Nesvarbu, kurią paslaugą bepasirinktumėte, galite jaustis ramūs – visoms (išskyrus Global Mail) Siųsk pigiau siuntoms, kurių vertė neviršija 100 Eur, yra suteikiamas nemokamas draudimas. Jei Jūsų siuntiniai iš Lenkijos yra brangesni, užsakymo metu galite pasirinkti papildomą draudimą, siekiantį pilną siuntinio vertę. Itin retai pasitaikančiais dingimo ar sugadinimo atvejais, Jums bus atlyginta patirta žala.

Žinoma, svarbu paminėti ir tai, kad visos siuntos, siunčiamos naudojantis Siųsk pigiau platforma, gauna siuntos sekimo numerį, kurį suvedę Siuntų paieškos skiltyje arba pasirinkto kurjerio svetainėje bet kuriuo metu galite stebėti, kur šiuo metu yra Jūsų siunta. Vienas paspaudimas ir visa informacija apie siuntos buvimo vietą jau jūsų ekrane. Jei pastebėjote, kad jos statusas kelias dienas nekinta – susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo specialistais ir pasistengsime išsiaiškinti, dėl kokios priežasties taip galėjo nutikti.

Būkite tikri – Jūsų siunta Lenkija–Lietuva kelionėje bus tinkamai pasirūpinta!

Kokios siuntų kainos iš Lenkijos į Lietuvą?

Kiek kainuos siuntų gabenimas iš Lenkijos, greitai ir paprastai sužinosite suvedę savo siuntos duomenis (pakuotės išmatavimus, svorį, siuntėjo ir gavėjo adresus) į Siųsk pigiau Kainos skaičiuoklę. Sistema Jums pateiks visus kurjerių, pasirengusių pristatyti siuntą norima kryptimi, pasiūlymus. Prie jų rasite ir kainas bei preliminarius pristatymo terminus. Svarbu pažymėti, kad į preliminarų siuntimo terminą nėra įskaičiuojami savaitgaliai ir šventinės dienos.

Klientams, kurie nori papildomai sutaupyti, visuomet rekomenduojame atkreipti ypatingą dėmesį į pakuotės tūrinį svorį. Jį galite pasitikrinti su dar vienu patogiu ir visiškai nemokamu Siųsk pigiau įrankiu: siuntos tūrio skaičiuokle. Jei apskaičiuotasis tūrinis svoris – ženkliai didesnis, už realųjį, įsitikinkite, ar tinkamai parinkta siuntinio pakuotė. Jei mažą daiktą dedate į gerokai didesnę dėžę, Jūsų siuntiniai iš Lenkijos kainuoja gerokai brangiau, nei galėtų. Kurjeriai, vertindami kainos pasiūlymą, atsižvelgia į abu dydžius (realų ir tūrinį svorius), bet galutiniam pasiūlymui naudoja didesnį iš jų. Taigi, neskirdami tinkamo dėmesio pakuotės pasirinkimui, mokate tiesiog už siuntoje gabenamą orą.

Smulkios siuntos iš Lenkijos, o gal paletizuotas krovinys? Siųsk pigiau partneriai tarptautiniai kurjeriai yra pasiruošę patikimai pristatyti tiek mažų, tiek didelių gabaritų pakuotes. 
 Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti