Siuntos iš Lenkijos

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Siųsk pigiau komanda siūlo greitai ir nebrangiai pargabenti Jūsų siuntas iš kaimyninės Lenkijos. Viskas, ką turite padaryti, tai Kainų skaičiuoklėje suvesti siuntos duomenis ir išsirinkti sau tinkamiausią siuntimo pasiūlymą iš kruopčiai mūsų atrinktų pasaulinių kurjerių sąrašo.

Siuntiniai iš Lenkijos saugiai pasieks adresatą, jeigu:

  • Bus tinkamai įpakuoti. Savo siuntoms rinkitės tik patvarias ir pagal siuntinio dydį pritaikytas pakuotes (dėžes, vokus, Jiffy, specialias kurjerių pakuotes).
  • Turės siuntos pristatymo dokumentus. Užsakinėdami siuntos pristatymo paslaugą mūsų svetainėje būtinai nurodykite tikslius siuntos siuntėjo bei gavėjo duomenis – adresą, telefono numerį ir pan. Užpildę reikiamus laukelius gausite siuntos dokumentus, kuriuos reikia kruopščiai pritvirtinti prie siuntinio pakuotės.
  • Juose nebus draudžiamo turinio. Prieš siųsdami daiktą visada pasitikrinkite, ar jis nėra priskirtas prie draudžiamų daiktų sąrašo (jį galite rasti čia).

Savo siuntos kelią galėsite sekti siuskpigiau.lt skiltyje Siuntų paieška arba savo pasirinkto kurjerio svetainėje. Siuntos iš Lenkijos į Lietuvą keliaus 1-2 darbo dienas.

Būkite tikri – Jūsų siunta bus tinkamai pasirūpinta!

sweed seb nord sampo nordea paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti