Siuntų pristatymas į Vokietiją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Patikimas siuntos pristatymas į Vokietiją

Užsisakant Siųsk pigiau, siuntos į Vokietiją bus pristatytos greitai ir patikimai. Bendradarbiaudami su plačiai žinomomis kurjerių tarnybomis DHL, TNT, FedEx, LP EXPRESS, DPD, VENIPAK, GLS ir kitomis, didžiuojamės, kad galime pasiūlyti visapusišką kliento poreikių patenkinimą. Reikia nusiųsti siuntą į Berlyną? Tai užtruks 1 darbo dieną. Ir nesvarbu, ar tai bus didieji Vokietijos miestai, ar šiek tiek nutolusios vietovės, tokios kaip Štralzundas, Mercigas ar Konstancas, siuntą pristatysime nuo durų iki durų. Kurjeris atvyks paimti siuntą Jūsų nurodytu adresu sutartu laiku ir prisistatys su ja tiesiai prie gavėjo durų slenksčio. Tad siuntos į Vokietiją bus pristatytos sklandžiai ir patikimai.

Garantuotas siuntos sekimas

Siųsk pigiau svetainėje užsakius siuntos pristatymą, Jums bus suteiktas unikalus siuntos sekimo numeris, kuriuo naudodamiesi galėsite sekti siuntos į Vokietiją kelią  bet kuriuo paros metu, kad ir kuriame pasaulio kampelyje ji bebūtų.

Nedvejokite, skaičiuokite pristatymo kainą jau dabar ir siųskite savo siuntas su Siųsk pigiau!


Populiariausi miestai Vokietijoje

Siuntos į Berlyną
Siuntos į Hamburgą
Siuntos į Miuncheną

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Europoje

Siuntų pristatymas į  Latviją Siuntų pristatymas į Vatikaną Siuntų pristatymas į Lichtenšteiną
Siuntų pristatymas į  Nyderlandus Siuntų pristatymas į  Daniją Siuntų pristatymas į  Prancūziją
Siuntų pristatymas į  Čekiją Siuntų pristatymas į Didžiąją Britaniją Siuntų pristatymas į  Vengriją 


Dažniausiai užduodami klausimai

Norint užsisakyti siuntos į Vokietiją pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti Siųsk pigiau. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis mygtuką ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.

Prieš siųsdami siuntą į Vokietiją, įsitinkite ar siuntos turinyje nėra draudžiamų siųsti daiktų. Pateikiame kelis pavyzdžius, kokių daiktų siųsti negalima: aerozolių, dujų balionų, psichotropinių bei nereceptinių vaistų, juvelyrinių dirbinių bei prabangių laikrodžių (išskyrus bižuteriją), sprogmenų, fejerverkų, šaunamųjų ginklų bei jų imitacijų (pvz. žaislų) ir kt. Jeigu nežinote ar Jūsų siunčiamas daiktas yra draudžiamas, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus ir suteiksime Jums reikiamą informaciją.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti