LP EXPRESS siuntos

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

LP EXPRESS kurjeriai – daugeliui pažįstamo Lietuvos pašto veiklos sritis, kuri leidžia užtikrinti, kad siuntos bet kuriame pasaulio kampelyje jus pasiektų kurjerių pagalba. Ilgametę patirtį sukaupę darbuotojai garantuoja, jog siunta sklandžiai ir greitai pasieks kelionės tikslą. Tiesa, siuntėjai mėgaujasi ir kitais privalumais – Siųsk pigiau platforma suteikia progą visus su siunta susijusius procesus atlikti greitai ir paprastai internetu.

Kur LP EXPRESS gali pristatyti mano siuntą?

LP EXPRESS kurjeriai siuntas pristato ten, kur jums patogiausia. Siųsk pigiau platformoje galite rinktis siuntos pristatymą į darbovietę ar namus Lietuvoje – siuntą pristatysime nurodytu adresu, iki pat jūsų durų. Žinoma, siuntos kelias neapsiriboja valstybės sienomis – operatyviai siuntos pristatomos ir į užsienio valstybes.

Jeigu jūsų siuntos vertė viršija 1000 EUR, deja siuntos pristatymas LP Express kurjeriu negalimas.

Kokios yra LP EXPRESS paslaugų kainos?

Kainos neapibrėžia vien tik jūsų pasirinkta kurjerių tarnyba – ji priklauso ir nuo šalies, į kurią siųsite siuntą, ir nuo siuntos svorio. Detalesnę informaciją, kiek kainuos siuntos kelionė, galite sužinoti suvedę tikslius duomenis apie siuntą Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje.

LP Express siuntų dydžiai

LP EXPRESS siuntų dydis (matmenys ir svoris) priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo.

 • Pasirinkus LP EXPRESS kurjerių pristatymą Lietuvoje, mažiausios siuntos matmenys gali būti 9 cm x 14 cm x ± 0,2 cm. Didžiausios siuntos nei vienas matmuo negali viršyti 150 cm ir jos trijų matmenų suma negali viršyti 300 cm.

 • Tarptautinės siuntos dydis turi atitikti šiuos reikalavimus: ilgiausia kraštinė – maksimaliai 150 cm. Maksimali pakuotės apimtis, apskaičiuojama pagal formulę ilgis + 2*(aukštis + plotis), negali viršyti 300 cm.

Tiesa, taikoma išimtis – siunčiant į JAV pakuotės apimtis negali viršyti 274 cm.
Siunčiantiems daug ir / ar dažnai naudinga naudotis Siųsk pigiau savitarna, leisiančia ne tik taupyti laiką, bet ir naudotis pluoštu kitų funkcijų.

Ar siuntai taikomi svorio apribojimai?

LP EXPRESS tarptautinės siuntos gali sverti iki 30 kg, tačiau yra taikomos išimtys. Siuntų, siunčiamų į Albaniją, Argentiną, Armėniją, Australiją, Bosniją ir Hercegoviną, Indiją, Izraelį, Kazachiją, Kirgiziją, Lenkiją, Moldaviją, Pietų Korėją, Rusiją, San Mariną, Slovakiją, Švediją, Tadžikiją, Taivaną, Turkmėniją, Uzbekiją bei Vengriją svoris negali viršyti 20 kg.

Ar galiu sekti siuntos kelią?

Visos siuntos, siunčiamos per Siųsk pigiau, nepriklausomai nuo pasirinkto kurjerio, yra registruojamos, tad galima lengvai sekti siuntos kelionę. Ne išimtis ir LP EXPRESS – siuntos sekimas yra garantuotas. Kiekviena siunta turi siuntos numerį, kurį suvedę sistemos skiltyje „Siuntos sekimas“ galėsite stebėti iki pat akimirkos, kai siunta bus pristatyta gavėjui. Siuntos numeris Jums leis siuntą sekti ne tik mūsų platformoje, bet ir pasirinkto kurjerio sistemoje, tad pasirinkus LP EXPRESS paslaugą, siuntą stebėti galėsite ir naudodami LP Express savitarna post.lt.

 Svarbu: siuntoms, kurios keliauja į užsienį, sekimo informacija atsinaujina, kai siunta pasiekia gavėjo šalį. Tai reiškia, kad siuntai išvykus iš Lietuvos, nematysite papildomų įrašų iki tol, kol siunta nepasieks gavėjo šalies.

Per kiek laiko siuntą į užsienį pristatys LP EXPRESS kurjeris?

LP EXPRESS siuntos pristatymo laikas priklauso nuo šalies ir regiono, į kurį keliauja jūsų siunta. Siunta Lietuvoje, į Latviją ar Estiją nukeliauja per 1-3 darbo dienas, o visas kitas Europos šalis jūsų siunta pasieks per 3-7 d.d. Į kitus žemynus siuntos kelionė trunka ilgiau – nuo 5 iki 13 d.d.

Kokių daiktų negalima siųsti per LP EXPRESS kurjerius?

Pasirenkant bet kurią Siuskpigiau.lt paslaugą, įskaitant ir siuntimą per LP EXPRESS kurjerius, galioja draudžiamų siųsti daiktų sąrašas. Į jį įeina tokie daiktai, kaip:

•   Aerozoliai;
•   Dujų balionai;
•   Gesintuvai;
•   Magnetai ir kiti daiktai, turintys feromagnetinių medžiagų;
•   Maisto papildai, produktai ir kitos greitai gendančios medžiagos;
•   Narkotikai ir kitos nelegalios medžiagos;
•   Nesupakuoti ir nesaugiai, netinkamai supakuoti daiktai;
•   Padirbtos prekės bei valiuta;
•   Sprogmenys ir fejerverkai;
•   Vaistai;
•   Ir t. t.

Pilną sąrašą draudžiamų siųsti daiktų ir galimų išimčių galite rasti Siuskpigiau.lt skiltyje „Draudžiami siųsti daiktai“.

Ar galima apdrausti siuntą, ją siunčiant per LP EXPRESS kurjerius?

Visos Siuskpigiau.lt siūlomos paslaugos, įskaitant ir siuntimą per LP EXPRESS kurjerius,  suteikia standartinį draudimą iki 100 EUR. O kad, jaustumėtės saugiau dėl savo siuntos, nepamirškite pasinaudoti kurjerio suteikta galimybe sekti siuntos kelionę nuo durų iki durų.

Kas nutiks, jei adresatas neatsiims siuntos iš LP EXPRESS kurjerio?

Siuntos nepavykus įteikti dokumentuose nurodytu adresu, į pašto dėžutę bus įmestas siuntos gavimo pranešimas. Jame bus nurodytas siuntos saugojimo terminas ir kontaktai, kuriais susisiekus bus suteikta visa informacija apie siuntos atsiėmimo sąlygas. Pasibaigus siuntos saugojimo laikotarpiui, LP EXPRESS kurjeriai siuntas sugrąžina siuntėjui.

Kas nutiks, jei adresatas neatsiims siuntos iš LP EXPRESS kurjerio?

Kad ir kaip patogu naudotis kurjerių paslaugomis, visgi kartais dėl vienų ar kitų priežasčių tenka ieškoti alternatyvų. Pavyzdžiui, tada, jei gyvenate aktyvų gyvenimą ir rečiau būnate namuose, jei nežinote tikslios savo dienotvarkės. Tokiais ir panašiais atvejais labai gera alternatyva bus paštomatai. Juo labiau kad siuntas išsiųsti ar atsiimti iš paštomatų galite bet kada, kai patogiausia jums. Negana to, paštomatai turi pranašumą ir tada, kai siaučia virusai – tai leidžia išvengti kontakto.


LP Express paštomatai įsikūrę šiuose miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Birštone, Druskininkuose, Šalčininkuose, Elektrėnuose, Akmenėje, Biržuose, Ignalinoje, Jonavoje, Joniškyje, Kaišiadoryse, Kelmėje, Kretingoje, Kėdainiuose, Lazdijuose, Marijampolėje, Mažeikiuose, Molėtuose, Nemenčinėje, Pabradėje, Švenčionyse, Švenčionėliuose, Palangoje ir daugelyje kitų, jų tinklą galėsite pasitikrinti naudodami ir LP Express savitarna.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti