Siuntinių pervežimas

Norite išsiųsti siuntą draugui, giminaičiui ar dovaną verslo partneriui Lietuvoje ar užsienyje, bet nežinote kaip tą padaryti? Su Siųsk pigiau siuntų pervežimas tapo lengvu ir paprastu procesu.  Jums tereikia žinoti siuntos matmenis, svorį bei gavėjo adresą ir apsilankius Siuskpigiau.lt svetainėje keliais paspaudimais pateikti užsakymą siuntos pristatymui. Mes Jums pateiksime bene geriausias pripažintų kurjerių siuntų pristatymo kainas. O toliau – viskuo pasirūpins kurjeris, kuris pristatys Jūsų siuntą nuo durų iki durų. Jūs tuo tarpu galėsite sekti siuntos pervežimą mūsų svetainėje.

Siųsk pigiau, kartu su partneriais DHL, TNT, VENIPAK, ITELLA, GLS, OMNIVA bei kitomis tarptautinėmis kurjerių tarnybomis, pasirūpins, kad Jūsų siuntinių pervežimas būtų sklandus ir greitas. Siųsk pigiau komanda rekomenduoja pasidomėti, nuo kokios siuntos vertės šalyje, į kurią siunčiama, ar iš kurios importuojama, yra taikomi muito, PVM ir kiti mokesčiai. Europos Sąjungai nepriklausančiose šalyse pagal galiojančius įstatymus gali būti taikomi papildomi mokesčiai ir apribojimai. Draudžiamų siųsti daiktų sąrašą, kuris yra nuolat atnaujinamas, galite rasti čia.

Jeigu Jūs ieškote patikimo bei greito aptarnavimo, siuntų gabenimas su Siųsk pigiau - geriausias pasirinkimas. Tad užsisakykite siuntų pristatymą jau dabar svetainėje Siuskpigiau.lt!
 
sweed seb nord sampo nordea paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti