Siuntinių pervežimas

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Norite išsiųsti siuntą draugui, giminaičiui ar verslo partneriui gyvenančiam svetur, bet nežinote, kaip tą padaryti? Apsilankėte kaip tik ten, kur gausite visą Jums aktualią informaciją, nes su Siųsk pigiau siuntų pervežimas tapo visiškai lengvu ir paprastu procesu.

Norint išsiųsti siuntą Jums reikia:

  • Žinoti savo siuntos matmenis, svorį bei tikslų gavėjo adresą. Apsilankę Siuskpigiau.lt svetainėje visus šiuos duomenis suveskite į Kainos skaičiuoklę ir atlikę vos kelis paspaudimus gausite geriausius pripažintų kurjerių pasiūlymus.
  • Išsirinkti sau tinkamiausią pasiūlymą ir atlikti apmokėjimą. Siųsk pigiau, kartu su partneriais DHL, TNT, FedEx, VENIPAK, GLS, OMNIVA, DPD, LP EXPRESS bei kitomis tarptautinėmis kurjerių tarnybomis pasirūpins, kad Jūsų siuntinių pervežimas būtų sklandus, greitas ir patikimas.
  • Siųsk pigiau komanda rekomenduoja pasidomėti, nuo kokios siuntos vertės šalyje, į kurią siunčiama siunta, ar iš kurios importuojama, yra taikomi muito, PVM ir kiti mokesčiai. Europos Sąjungai nepriklausančiose šalyse, pagal galiojančias įstatymus, gali būti taikomi papildomi mokesčiai ir apribojimai, tad prieš siunčiant siuntą pasirūpinkite muitinės formalumais.
  • Atidžiai peržiūrėti draudžiamų siųsti daiktų sąrašą, kurį galite rasti čia. Įsitikinkite, kad Jūsų siuntų vežimas bus sklandus!
  • Išsaugoti savo unikalų siuntos sekimo numerį, kurį gausite apmokėję užsakymą. Su juo galėsite sekti siuntos pervežimą mūsų arba pasirinkto kurjerio internetinėje svetainėje.

Na, o toliau viskuo pasirūpins Jūsų pasirinktas greitasis kurjeris, kuris pristatys Jūsų siuntą nuo durų iki durų. Tad, jeigu Jūs ieškote patikimo bei greito aptarnavimo, siuntų gabenimas su Siųsk pigiau – geriausias pasirinkimas. Užsisakykite siuntų pristatymą jau dabar Siuskpigiau.ltReikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti