Siuntiniai į Airiją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Pristatymas nuo durų iki durų

Pastaruoju metu didėjant lietuvių emigracijai į Airiją, kartu didėja ir siuntų pervežimo poreikis tiek Lietuvoje, tiek Airijoje. Jūsų siuntos į Airiją, kartu su mūsų partneriais - greitaisiais kurjeriais - bus pristatytos Jūsų nurodytu adresu tiesiai gavėjui į rankas. Nesvarbu, ar draugas gyvena Dubline, Korke, Golvėjuje ar bet kuriame nutolusiame Airijos miestelyje, siuntą jam pristatysime. Siųsk pigiau svetainėje mes Jums siūlome užsisakyti siuntos Lietuva – Airija pristatymą tiesiai nuo durų iki durų. Tai reiškia, kad, Jūsų patogumui, kurjeris siuntą paims Jūsų nurodytu adresu Jums patogiu laiku ir ją pristatys tiesiai gavėjui.

Patogūs įrankiai svetainėje

Siuntos į Airiją užsakymas Siųsk pigiau svetainėje yra patogus ir lengvas dėl naujai įdiegtų priemonių. Mes Jums siūlome pasinaudoti Kainos ir Tūrio skaičiuoklėmis, o mes Jums pateiksime geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą. Skubantiems siūlome išmėginti Express pristatymo paslaugą,  o jei pristatymo terminui reikalavimų neturite, užsisakykite Economy paslaugą, kuri padės sutaupyti. Iškilus klausimams rekomenduojame kreiptis į Pagalbą gyvai, kur konsultantas pasiruošęs suteikti Jums pagalbą. Kad siuntos pristatymas būtų sklandus, rekomenduojame pasidomėti draudžiamais siųsti daiktais, kurių sąrašą rasite čia.

Siuntiniai į Airiją nustebins ne tik ten gyvenančius draugus, gimines ar pažįstamus, bet ir verslo partnerius, tad sužinokite kainą ir užsisakykite siuntos gabenimo paslaugą jau dabar Siųsk pigiau svetainėje!


Populiariausi miestai Airijoje

Siuntos į Dubliną
Siuntos į Belfastą
Siuntos į Korką

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Europoje

Siuntų pristatymas į Albaniją Siuntų pristatymas į Estiją Siuntų pristatymas į Liuksemburgą
Siuntų pristatymas į Andorą Siuntų pristatymas į Graikiją Siuntų pristatymas į Makedoniją
Siuntų pristatymas į Austriją Siuntų pristatymas į Islandiją Siuntų pristatymas į Slovakiją


 
 

Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymas į Airiją priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Siuntas keliaujančias iš Lietuvos kurjeriai vidutiniškai pristato per 1-3 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Jeigu siunta į Airiją keliauja iš šalių, kurios nėra Europos Sąjungoje, siuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl muitinės formalumų procedūrų, kurios nėra įtrauktos į vidutinį pristatymo terminą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.

Norint užsisakyti siuntos į Airiją pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 20% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti