Siuntos į Airiją

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Pristatymas nuo durų iki durų

Pastaruoju metu didėjant lietuvių emigracijai į Airiją, kartu didėja ir siuntų pervežimo poreikis tiek Lietuvoje, tiek Airijoje. Jūsų siuntos į Airiją, kartu su mūsų partneriais - greitaisiais kurjeriais - bus pristatytos Jūsų nurodytu adresu tiesiai gavėjui į rankas. Nesvarbu, ar draugas gyvena Dubline, Korke, Golvėjuje ar bet kuriame nutolusiame Airijos miestelyje, siuntą jam pristatysime. Siųsk pigiau svetainėje mes Jums siūlome užsisakyti siuntos Lietuva – Airija pristatymą tiesiai nuo durų iki durų. Tai reiškia, kad, Jūsų patogumui, kurjeris siuntą paims Jūsų nurodytu adresu Jums patogiu laiku ir ją pristatys tiesiai gavėjui.

Patogūs įrankiai svetainėje

Siuntos į Airiją užsakymas Siųsk pigiau svetainėje yra patogus ir lengvas dėl naujai įdiegtų priemonių. Mes Jums siūlome pasinaudoti Kainos ir Tūrio skaičiuoklėmis, o mes Jums pateiksime geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą. Skubantiems siūlome išmėginti Express pristatymo paslaugą,  o jei pristatymo terminui reikalavimų neturite, užsisakykite Economy paslaugą, kuri padės sutaupyti. Iškilus klausimams rekomenduojame kreiptis į Pagalbą gyvai, kur konsultantas pasiruošęs suteikti Jums pagalbą. Kad siuntos pristatymas būtų sklandus, rekomenduojame pasidomėti draudžiamais siųsti daiktais, kurių sąrašą rasite čia.

Siuntiniai į Airiją nustebins ne tik ten gyvenančius draugus, gimines ar pažįstamus, bet ir verslo partnerius, tad sužinokite kainą ir užsisakykite siuntos gabenimo paslaugą jau dabar Siųsk pigiau svetainėje!

sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti