Siuntos į Kanarų salas

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Visi kurjerių pasiūlymai vienoje vietoje

Pavargote nuo siuntų pristatymo paslaugų paieškų internete ir iš begalės kurjerių siūlomų paslaugų nebežinote, kurią rinktis geriausia? Tik Siųsk pigiau svetainėje galėsite palyginti skirtingų kurjerių siūlomas paslaugas ir jų kainas vienoje vietoje bei išsirinkti vieną, labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą. Su Siuskpigiau.lt sutaupysite savo brangaus laiko, nes daugiau nebereikės nieko ieškoti, o viską rasite vienoje vietoje.

Kiek kainuos siuntimas?

Svetainėje įdiegta Kainos skaičiuoklė leis keliais paspaudimais sužinoti siuntos į Kanarų salas pristatymo kainą. Jums tereikės įvesti siuntos į Kanarų salas matmenis, svorį bei gavėjo adresą ir Jums bus sugeneruoti keli pasiūlymai. Pasirinkite pigiausią, ar bet kurį kitą labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį, iškvieskite kurjerį ir Jūsų siunta jau pakeliui į Kanarų salas!

Nežinote, ar gerai supakavote siuntinį ir užpildėte muitinės dokumentus? Iškilus klausimams drąsiai kreipkitės į Siųsk pigiau konsultantus per Pagalbą gyvai.


Siuntų pristatymas į kitas šalis

Siuntų pristatymas į Bahreiną Siuntų pristatymas į Kamerūną Siuntų pristatymas į Samoa
Siuntų pristatymas į Dramblio Kaulo Krantą Siuntų pristatymas į Naująją Kaledoniją Siuntų pristatymas į Singapūrą
Siuntų pristatymas į Gibraltarą Siuntų pristatymas į Palau Siuntų pristatymas į Vanuatu

Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymas į Kanarų salas priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Didžiuosius pasaulio miestus siuntiniai iš Lietuvos vidutiniškai pasiekia per 2-5 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Jeigu siunta keliauja už Europos Sąjungos ribų, siuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl muitinės formalumų procedūrų, kurios nėra įtrauktos į vidutinį pristatymo terminą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.

Prieš siųsdami siuntą į Kanarų salas, įsitinkite ar siuntos turinyje nėra draudžiamų siųsti daiktų. Pateikiame kelis pavyzdžius, kokių daiktų siųsti negalima: aerozolių, dujų balionų, psichotropinių bei nereceptinių vaistų, juvelyrinių dirbinių bei prabangių laikrodžių (išskyrus bižuteriją), sprogmenų, fejerverkų, šaunamųjų ginklų bei jų imitacijų (pvz. žaislų) ir kt. Jeigu nežinote ar Jūsų siunčiamas daiktas yra draudžiamas, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus ir suteiksime Jums reikiamą informaciją.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti