Siuntų pristatymas į Siera Leonę

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Reikia išsiųsti skubią siuntą į Siera Leonę?

Siųsk pigiau komanda siūlo Jums siuntų pristatymą nuo durų iki durų maršrutu Lietuva – Siera Leone palankiausiomis kainomis. Siųsk pigiau svetainės kainos skaičiuoklėje nurodykite siuntos į Siera Leonę duomenis ir netrukus galėsite pasirinkti iš kelių alternatyvų labiausiai Jūsų poreikius atitinkančią greitojo kurjerio siūlomą paslaugą. Profesionalūs greitieji kurjeriai – DHL, TNT, FedEx, LP EXPRESS, DPD, GLS ir kiti – pasirūpins, kad Jūsų siunta Siera Leonę pasiektų per 3 darbo dienas. Su Siųsk pigiau  Jūsų siuntos bus nuvežtos greitai ir patikimai bei palankiomis kainomis.

Muitinės formalumai

Siekdami užtikrinti sklandų tarptautinių siuntų pristatymą, norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad Europos Sąjungai nepriklausančiose šalyse, siuntiniai vežami per Muitinę, todėl galimi vėlavimai dėl patikrinimo procedūrų. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad muitinėse siuntos yra apmokestinamos, todėl prieš siunčiant, rekomenduojame pasidomėti šalyse galiojančiais muitų, PVM bei kitais mokesčiais. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų siunta būtų pristatyta tiesiai gavėjui į namus, o Jūs įsitikinkite, kad Jūsų siunčiamo daikto nėra draudžiamų siųsti daiktų sąraše, kurį rasite čia, nes kitokiu atveju siunta bus grąžinta atgal į Lietuvą.

Mums malonu Jums padėti, tad kilus klausimams dėl siuntos į Sierą Leonę pristatymo, drąsiai kreipkitės į Siųsk pigiau konsultantus per Pagalbą gyvai.

Siuntų pristatymas į Europą
Siuntų pristatymas į JAV ir Kanadą
Siuntų pristatymas į Aziją ir Tolimuosius Rytus
sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti