Siuntos į Tunisą

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Skubus siuntos pristatymas į Tunisą

Atostogavote Tunise ir grįžę į Lietuvą supratote, kad Tunise palikote namų raktus? Nesijaudinkite, mes Jums juos parvešime per vidutiniškai 3 darbo dienas, o Jums tereikės patogiai įsitaisyti ir sekti siuntos kelią. Express paslaugos užtikrina, kad Jūsų siuntiniai  Tunisas - Lietuva bus pristatyti greitai ir patikimai. Ne tokios didelės bėdos ištiktiems, raktų kitame pasaulio krašte nepalikusiems, galime pasiūlyti išsiųsti dokumentus ar didelį siuntinį iš Lietuvos į Tunisą užsakovams ar verslo partneriams. Nerimaujate, kad išlaidos tarptautinių siuntų pervežimui gerokai paplonins piniginę? Sužinokite siuntos į Tunisą gabenimokainą jau dabar Kainos skaičiuoklėje suvesdami siuntos matmenis, svorį bei gavėjo adresą.

Užsisakius siuntų pristatymo paslaugas į Tunisą ir jas apmokėjus, mes Jums atsiųsime siuntos dokumentus, kuriuos reikės užklijuoti ant siuntos. Jums teliks paruošti siuntinį ir laukti atvykstančio kurjerio, kuriam atiduosite siuntą. O daugiau dėl nieko nebesirūpinkite – viską padarysime mes.

Kaip supakuoti siuntinį?

Bene svarbiausias siuntos į Tunisą paruošimo žingsnis – tinkamos pakuotės parinkimas. Yra keturi siuntos tipai, tad jį pasirinkite atsižvelgdami į siuntos turinį.

Greičiausiai nukeliauja dokumentinės siuntos – į įprastus arba kurjerinius vokus sudėti įvairūs dokumentai. Greitesnį pristatymą lemia tai, jog dokumentinės siuntos, net siunčiant į trečiąsias šalis, nėra stabdomos muitinėje.

Įvairiems smulkiems daiktams, taip pat knygoms, žurnalams ir pan., reikėtų rinktis voko siuntos tipą. Voko dydį pasirinkite atsakingai – pakuotė turėtų sandariai užsiklijuoti. Galiausiai, venkite aštrių daiktų kampų, galinčių suplėšyti pakuotę (kampus apsaugokite kartonu ar kita suminkštinančia medžiaga).

Populiariausias siuntos tipas – dėžė. Pasirinkite siunčiamo daikto ar daiktų dydį atitinkančią, o tuščius tarpus užpildykite įvairiomis medžiagomis (pvz. granulėmis ar burbuline plėvele) – taip apsaugosite siuntos turinį nuo galimų pažeidimų. Pasirinkite patvarią dėžę, tvirtomis ir nepažeistomis sienomis. Tranzito metu dėžės dažai dedamos viena ant kitos, tad Jūsų dėžė turi atlaikyti ir kitų siuntų svorį.

Jeigu dėžės (arba dėžių, jei vienu užsakymu norite išsiųsti daugiau daiktų) svoris viršija 70 kg (pasirinkus LP Express bei Venipak paslaugas – 30 kg), siunta turi būti paletizuojama. Siuntėjas privalo pasirūpinti palete, o ši turi atitikti siunčiamų dėžių dydį. Daugiau informacijos apie siuntos palečių siuntimą rasite čia.

Ko negalima siųsti?

Net jei ir norisi adresatui nusiųsti visą puokštę įvairių daiktų, prieš pateikdami užsakymą privalote atidžiai peržvelgti Draudžiamų siųsti daiktų sąrašą. Į Tunisą, deja, negalėsite siųsti:

● aerozolių;
● dujų balionų;
● maisto produktų ar kitų greitai gendančių gaminių;
● psichotropinių bei nereceptinių vaistų;
● juvelyrinių dirbinių bei prabangių laikrodžių (išskyrus bižuteriją);
● sprogmenų, fejerverkų, šaunamųjų ginklų bei jų imitacijų (pvz. žaislų);
● ir kt.

Išsamus daiktų sąrašas, galimos išlygos ir galimos sankcijos detaliau aprašytos čia.

Siuntų pristatymas į Europą
Siuntų pristatymas į JAV ir Kanadą
Siuntų pristatymas į Aziją ir Tolimuosius Rytus

Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymo paslaugos į Tunisą kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.

Norint užsisakyti siuntos į Tunisą pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti