Siuntos į Tunisą

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Skubus siuntos pristatymas

Atostogavote Tunise ir grįžę į Lietuvą supratote, kad Tunise palikote namų raktus? Nesijaudinkite, mes Jums juos parvešime tik per 3 darbo dienas, o Jums tereikės patogiai įsitaisyti ir sekti siuntos kelią. Express paslaugos užtikrina, kad Jūsų siuntiniai  Tunisas - Lietuva bus pristatyti greitai ir patikimai. Ne tokios didelės bėdos ištiktiems, raktų kitame pasaulio krašte nepalikusiems, galime pasiūlyti išsiųsti dokumentus ar didelį siuntinį iš Lietuvos į Tunisą užsakovams ar verslo partneriams. Nerimaujate, kad išlaidos tarptautinių siuntų pervežimui gerokai paplonins piniginę? Sužinokite siuntos į Tunisą gabenimokainą jau dabar Kainos skaičiuoklėje suvesdami siuntos matmenis, svorį bei gavėjo adresą.

Užsisakius siuntų pristatymo paslaugas į Tunisą ir jas apmokėjus, mes Jums atsiųsime siuntos dokumentus, kuriuos reikės užklijuoti ant siuntos. Jums teliks paruošti siuntinį ir laukti atvykstančio kurjerio, kuriam atiduosite siuntą. O daugiau dėl nieko nebesirūpinkite – viską padarysime mes.

Nežinote kaip teisingai supakuoti siuntinį?

Siuntos pakavimo patarimus bei netinkamus pavyzdžius, kurie padės tinkamai supakuoti siuntą, kad ji gabenimo metu nebūtų apgadinta, galite rasti DUK skyrelyje. Turite klausimų? Drąsiai kreipkitės į Pagalbą gyvai, kur konsultantas maloniai atsakys į visus Jums iškilusius klausimus.  Siuntų gabenimas dar niekada nebuvo toks paprastas ir greitas!

Siuntų pristatymas į Europą
Siuntų pristatymas į JAV ir Kanadą
Siuntų pristatymas į Aziją ir Tolimuosius Rytus
sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti