Siuntos į Angiliją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Greitas siuntos pristatymas į Angiliją

Siuntos, keliaujančios į tokias tolimas vietoves kaip Angilija, apkeliauja nemažą pasaulio dalį. Nepaisant to, išsiųsti siutą iš Lietuvos į Angiliją su Siųsk pigiau – neįtikėtinai lengva. Nerimaujate, ar kurjeris spės pristatyti siuntą per nustatytą terminą? Siuntos į Angilijos miestus, bus pristatytos per 2 - 4 darbo dienas. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų siunta pasiektų gavėją, o Jūs užtikrinkite, jog siunta „ištvers“ kelionę. Patarimų ir rekomendacijų kaip tinkamai supakuoti siuntinį ieškokite mūsų DUK skyrelyje.

Patikimos kurjerių tarnybos

Ilgametis bendradarbiavimas su visame pasaulyje žinomomis greitųjų kurjerių tarnybomis leido ištobulinti siuntų pristatymus visame pasaulyje. Mūsų partneriai – greitieji kurjeriai DHL, TNT, FedEx, LP EXPRESS, GLS bei kiti, gerą reputaciją pelnę dėka puikaus klientų aptarnavimo, itin greito pristatymo bei patikimumo, todėl Jūs nedvejodami galite pasirinkti bet kurį iš jų, žinodami, jog šios siuntų tarnybos padarys viską, kad siuntas į tikslo vietą pristatytų saugiai ir per nustatytą laikotarpį.

Kaip siųsti siuntą į Angiliją?

Siųsk pigiau užsisakykite tarptautinio siuntų pristatymo paslaugas už gerą kainą internetu. Jums tereikia Kainos skaičiuoklėje suvesti siuntos matmenis bei svorį, užsakyti ir Jūsų siunta jau pakeliui į Angiliją! Jūsų pageidavimu, kurjeris atvyks paimti siuntinio arba Jūs patys galite pristatyti jį į kurjerių arba Siųsk pigiau  ofisą. Kontaktus ir darbo laikus rasite čia.

Užsisakykite siuntos į Angiliją pristatymą jau dabar!


Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Amerikoje

Siuntų pristatymas į  Argentiną Siuntų pristatymas į  Gajaną Siuntų pristatymas į  Mergelių salas
Siuntų pristatymas į  Barbadosą Siuntų pristatymas į  Jamaiką Siuntų pristatymas į  Paragvajų
Siuntų pristatymas į  Braziliją Siuntų pristatymas į  Martiniką Siuntų pristatymas į  Prancūzijos Gvianą

Siuntų pristatymas į kitas šalis

Siuntų pristatymas į  Bahreiną ​​​​​​​Siuntų pristatymas į  Gibraltarą ​​​​​​​Siuntų pristatymas į  Naująją Zelandiją
​​​​​​​Siuntų pristatymas į  Džersį ​​​​​​​Siuntų pristatymas į  Maldyvus ​​​​​​​Siuntų pristatymas į  Saliamono

Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymo paslaugos į Angiliją kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.

Prieš siųsdami siuntą į Angiliją, įsitinkite ar siuntos turinyje nėra draudžiamų siųsti daiktų. Pateikiame kelis pavyzdžius, kokių daiktų siųsti negalima: aerozolių, dujų balionų, psichotropinių bei nereceptinių vaistų, juvelyrinių dirbinių bei prabangių laikrodžių (išskyrus bižuteriją), sprogmenų, fejerverkų, šaunamųjų ginklų bei jų imitacijų (pvz. žaislų) ir kt. Jeigu nežinote ar Jūsų siunčiamas daiktas yra draudžiamas, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus ir suteiksime Jums reikiamą informaciją.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti