Siuntos į Kolumbiją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Domina siuntos iš Lietuvos į Kolumbiją pristatymas?

Nusiųskite dovaną draugui ar dokumentus partneriui su greitaisiais kurjeriais vos per kelias dienas. Siųsk pigiau pasiūlys geriausiai Jūsų poreikius atitinkančią kainą, o mūsų partneriai - greitieji kurjeriai - pasirūpins sklandžiu bei greitu siuntos į Kolumbiją pristatymu. Norite nustebinti giminaitį ar draugą, gyvenantį Kolumbijoje, bet gąsdina aukštos tarptautinių siuntų pristatymo kainos? Siųsk pigiau komanda siekia užtikrinti Jums geriausias tarptautinių siuntinių pervežimo kainas. Kainos skaičiuoklėje jau dabar sužinokite siuntos į Kolumbiją pristatymo kainą.

Siuntos draudimas

Siųsk pigiau užsakomos siuntų pristatymo paslaugos yra draudžiamos standartiniu draudimu, tačiau suprasdami, kad siunta gali būti brangi ne tik finansiniu, bet ir moraliniu aspektu, suteikiame galimybę ją drausti papildomai. Tą galite padaryti pildydami užsakymą. Tad su Siųsk pigiau jauskitės visiškai ramūs dėl savo siuntos!

Jei dvejojate siųsti siuntą dėl tam tikrų siuntos pakavimo ar pristatymo aspektų, nes kažko nežinote, tiesiog užsukite į DUK skyrelį arba kreipkitės į Pagalbą gyvai, kur konsultantas maloniai atsakys į visus Jums kylančius klausimus. Siųsk pigiau siuntų pristatymas – greitas ir patogus.

Populiariausi miestai Kolumbijoje

Siuntos į Bogotą
Siuntos į Medeljiną
Siuntos į Kalį

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Amerikoje

Siuntų pristatymas į Angiliją Siuntų pristatymas į Grenlandiją Siuntų pristatymas į Panamą
Siuntų pristatymas į Bermudus Siuntų pristatymas į Jamaiką Siuntų pristatymas į Prancūzijos Gvianą
Siuntų pristatymas į Ekvadorą Siuntų pristatymas į Martiniką Siuntų pristatymas į Puerto Riką

Siuntų pristatymas į kitas šalis

Siuntų pristatymas į Dramblio Kaulo Krantą Siuntų pristatymas į Kanarų salas Siuntų pristatymas į Naująją Zelandiją
Siuntų pristatymas į Gibraltarą Siuntų pristatymas į Madagaskarą Siuntų pristatymas į Vanuatu

Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymo terminas į Kolumbiją priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Siuntiniai į Amerikos didžiuosius miestus pasiekia vidutiniškai per 1-3 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Į šį terminą nėra įskaičiuotos muitinės formalumų procedūros, todėl rekomenduojame užsakymo pateikimo metu pateikti išsamią informaciją apie siuntos turinį sklandesniam siuntos pristatymui. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.

Norint užsisakyti siuntos į Kolumbiją pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti