Siuntos į Meksiką

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Greitas siuntos pristatymas į Meksiką

Dar prisimenate tuos laikus, kai tarptautinės siuntos keliaudavo savaitėmis ar net mėnesiais? Pasirinkite Siųsk pigiau ir pamirškite tuos laikus. Siuntos, į tokią tolimą vietovę kaip Meksika, su mūsų greitųjų kurjerių pagalba, bus pristatytos tik per 2 – 3 darbo dienas. Negalite tuo patikėti? Užsisakykite siuntos pervežimo paslaugą, išsikvieskite kurjerį ir ji jau pakeliui į Meksiką.

Įdomu, kiek gali kainuoti siuntos pervežimas?

Siekdami palengvinti tarptautinių siuntų pervežimo užsakymą, Siųsk pigiau svetainėje įdiegėme patogią siuntų pristatymo Kainos skaičiuoklę. Jums tereikia žinoti savo siuntos į Meksiką svorį, matmenis bei gavėjo adresą ir mes nedelsiant pateiksime profesionalių, geriausią reputaciją turinčių kurjerių pristatymo kainas.

Siųsk pigiau komanda išskirtinai Jums siūlo saugų ir greitą siuntinių pristatymą geriausiomis kainomis. Įsitikinkite tuo patys – skaičiuokite pristatymo kainą jau dabar!

Ko negalima siųsti į Meksiką?

Nesvarbu, siunčiate į Meksiką, ar į bet kurią kitą valstybę, privalote įsitikinti, ar daikto nėra Draudžiamų siųsti daiktų sąraše. Jame yra tokie daiktai, kaip:

●    fejerverkai ir kitos sprogiosios medžiagos;
●    brangakmeniai ir kiti pusbrangiai akmenys;
●    maisto produktai bei kitos greitai gendančios prekės;
●    šaunamieji ginklai, jų dalys, amunicija ar šių daiktų imitacijos (pvz. žaisliniai ginklai);
●    nereceptiniai ir psichotropiniai vaistai;
●    ir kt.

Bandydami siųsti prekę, kuri priklauso draudžiamų siųsti sąrašui, prisiimate atsakomybę susimokėti 120 Eur dydžio baudą. Jeigu kyla klausimų dėl siuntos turinio ar jam taikomų išlygų, Jums visuomet padės Siųsk pigiau klientų aptarnavimo specialistai.

Ar mano siunta – saugi?

Suprantame, jog kiekviena siunta yra svarbi ir norisi, jog klientui visiškai nereikėtų jaudintis dėl siuntos buvimo vietos. Būtent todėl visoms siuntoms yra suteikiamas registruoto siuntinio statusas. Tai užtikrina, jog bet kuriuo metu su siuntos sekimo numeriu tiek mūsų svetainėje, tiek pasirinkto kurjerio sistemoje, galėsite gauti naujausią informaciją apie tai, kur šiuo metu yra Jūsų siunta.

Taip pat siuntoms, kurių vertė nesiekia 100 Eur, nemokamai taikomas siuntos draudimas. Kadangi kartais siuntos būna brangios (tiek finansiškai, tiek emociškai), suteikiame galimybę užsisakyti papildomą draudimą.

Prireikus skubaus siuntos pristatymo į Meksiką – rinkis Siųsk pigiau!


Populiariausi miestai Meksikoje

Siuntos į Meksiką
Siuntos į Tichuaną

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Amerikoje

Siuntų pristatymas į Belizą Siuntų pristatymas į Gvadelupą Siuntų pristatymas į Paragvajų
Siuntų pristatymas į Čilę Siuntų pristatymas į Kaimanų salas Siuntų pristatymas į Peru
Siuntų pristatymas į Ekvadorą Siuntų pristatymas į Kosta Riką Siuntų pristatymas į Puerto Riką

Siuntų pristatymas į kitas šalis

Siuntų pristatymas į Farerų Siuntų pristatymas į Kuko salas Siuntų pristatymas į Palau
Siuntų pristatymas į Guamą Siuntų pristatymas į Naująją Kaledoniją Siuntų pristatymas į Tongą

Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymas į Meksiką priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Siuntas Lietuvoje kurjeriai vidutiniškai pristato per 1-3 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Jeigu siunta į Meksiką keliauja iš šalių, kurios nėra Europos Sąjungoje, siuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl muitinės formalumų procedūrų, kurios nėra įtrauktos į vidutinį pristatymo terminą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.

Norint užsisakyti siuntos į Meksiką pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti