Siuntos į Tanzaniją

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Visi kurjerių pasiūlymai vienoje vietoje

Nuo šiol prireikus išsiųsti siuntą į Tanzaniją, Jums nebereikės vargti ir ieškoti kurjerių patiems. Nors ir tarptautiniai pervežimai atrodo sudėtingi, tačiau Siųsk pigiau užtikrina, kad tai tikrai labai paprasta ir greita. Siųsk pigiau svetainėje galėsite palyginti skirtingų kurjerių siūlomas paslaugas ir jų kainas vienoje vietoje bei išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą. Apsilankę Siuskpigiau.lt sutaupysite savo brangaus laiko, nes nebereikės nieko ieškoti, o viską rasite vienoje vietoje.

Domina siuntos į Tanzaniją pristatymo kaina?

Svetainėje įdiegta kainos skaičiuoklė leis per kelias minutes sužinoti paslaugos kainą. Jums tereikės įvesti siuntos matmenis, svorį bei gavėjo adresą ir Jums jau pateikiamos kelios alternatyvos. Siuntos į Tanzaniją keliaus tik 3 darbo dienas.

Muitinės formalumai

Siųsk pigiau komanda nori atkreipti Jūsų dėmesį, kad Europos Sąjungai nepriklausančiose šalyse, siuntiniai vežami per Muitinę, todėl galimi vėlavimai dėl patikrinimo procedūrų. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad muitinėse siuntos yra apmokestinamos, todėl prieš siunčiant, rekomenduojame pasidomėti šalyse galiojančiais muitų, PVM bei kitais mokesčiais. Atsakymų ir patarimų, susijusių su siuntų pakavimu, pristatymu, paėmimu ar muitais, rasite DUK skyrelyje. Jūs visada galite kreiptis į Siųsk pigiau  konsultantus per Pagalbą gyvai.

Siųsk pigiau svetainėje Jūs be abejonių rasite geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį siuntų pristatymo paslaugos pasiūlymą. Skaičiuokite kainą jau dabar ir įsitikinkite tuo patys!

Siuntų pristatymas į Europą
Siuntų pristatymas į JAV ir Kanadą
Siuntų pristatymas į Aziją ir Tolimuosius Rytus
sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti