Siuntos į Haitį

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Reikia skubiai išsiųsti siuntą į Haitį ir abejojate, kad kas nors gali ją nugabenti į tokią atokią vietovę?

Siųsk pigiau su greitųjų kurjerių tarnybomis nugabens Jūsų siuntas į pačias tolimiausias pasaulio vietoves. Nerimaujate, kad siuntos gabenimas į tokią tolimą valstybę kaip Haitis kainuos brangiai? Siekdami patenkinti Jūsų siuntimo poreikius tarptautinėms siuntoms, nuolat ieškome naujų partnerių, paslaugų ir deramės dėl geriausių pristatymo kainų. Sužinokite siuntos į Haitį kainą jau dabar Kainos skaičiuoklėje suvesdami siuntos matmenis bei svorį.

Muitinės formalumai

Siųsk pigiau  komanda nori atkreipti Jūsų dėmesį, kad Europos Sąjungai nepriklausančiose šalyse, siuntiniai vežami per Muitinę, todėl galimi vėlavimai dėl patikrinimo procedūrų. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad muitinėse siuntos yra apmokestinamos, todėl prieš siunčiant, rekomenduojame pasidomėti šalyse galiojančiais muitų, PVM bei kitais mokesčiais.

Turite klausimų dėl muitinės dokumentų ar siuntos pakavimo? Užsukite Į DUK skyrelį ir rasite atsakymus į daugelį klausimų, o jei kažko ir neradote, drąsiai kreipkitės į mūsų konsultantus per Pagalbą gyvai. Kreipkitės – mes pasirengę Jums padėti.


Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Amerikoje

Siuntų pristatymas į  Argentiną Siuntų pristatymas į  Dominikos Respubliką Siuntų pristatymas į  Meksiką
Siuntų pristatymas į  Bahamus Siuntų pristatymas į  Gajaną Siuntų pristatymas į  Paragvajų
Siuntų pristatymas į  Braziliją ​​​​​​​Siuntų pristatymas į  Gvatemalą ​​​​​​​Siuntų pristatymas į  Urugvajų

Siuntų pristatymas į kitas šalis

Siuntų pristatymas į  Dramblio Kaulo Krantą ​​​​​​​Siuntų pristatymas į  Kiribatį ​​​​​​​Siuntų pristatymas į  Palau
​​​​​​​Siuntų pristatymas į  Gibraltarą ​​​​​​​Siuntų pristatymas į  Maršalų salas ​​​​​​​Siuntų pristatymas į  Vanuatu

Dažniausiai užduodami klausimai

Prieš siųsdami siuntą į Haitį, įsitinkite ar siuntos turinyje nėra draudžiamų siųsti daiktų. Pateikiame kelis pavyzdžius, kokių daiktų siųsti negalima: aerozolių, dujų balionų, psichotropinių bei nereceptinių vaistų, juvelyrinių dirbinių bei prabangių laikrodžių (išskyrus bižuteriją), sprogmenų, fejerverkų, šaunamųjų ginklų bei jų imitacijų (pvz. žaislų) ir kt. Jeigu nežinote ar Jūsų siunčiamas daiktas yra draudžiamas, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus ir suteiksime Jums reikiamą informaciją.

Siuntos pristatymo terminas į Haitį priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Siuntiniai į Amerikos didžiuosius miestus pasiekia vidutiniškai per 1-3 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Į šį terminą nėra įskaičiuotos muitinės formalumų procedūros, todėl rekomenduojame užsakymo pateikimo metu pateikti išsamią informaciją apie siuntos turinį sklandesniam siuntos pristatymui. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 20% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti