Siuntos į Australiją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Patikimumas

Siuntos, keliaujančios į tolimas šalis, pavyzdžiui Australiją ar Naująją Zelandiją, apkeliauja kone pusę pasaulio. Nepaisant to, siuntas į arba iš Australijos parsisiųsti su Siųsk pigiau – stebėtinai  lengva.

Ilgametis bendradarbiavimas su greitaisiais, gerai pasaulyje žinomais kurjeriais DHL, TNT, FedEx, GLS, LP EXPRESS ir kitais leidžia pasiūlyti itin skubų siuntų pristatymą į didžiuosius Australijos ir Naujosios Zelandijos miestus Sidnėjų, Melburną, Brisbeną, Oklendą bei kitus miestelius ir gyvenvietes. Užsisakę greitųjų kurjerių paslaugas Siųsk pigiau svetainėje, Jūs galėsite jautis ramūs dėl savo siuntos – suteiktas siuntos numeris leis sekti siuntos kelią internetu bet kuriuo metu.

Patogumas

Siuntos kainos skaičiuoklė akimirksniu pateiks visus pristatymo į Australiją pasiūlymus, iš kurių galėsite rinktis. Jums nebereikės stovėti ilgose eilėse pašte, nes paslaugą greitai ir patogiai galėsite užsisakyti internetu, o kurjeris atvyks siuntos paimti nurodytu adresu ir laiku. Užsisakę siuntų pristatymo paslaugą kartu su siuntos dokumentais gausite ir sąskaitą muitinei, todėl nereikės rūpintis dėl jos užpildymo.

Nedvejokite, skaičiuokite kainą ir išsirinkite sau tinkamiausią pristatymo paslaugą.

Kilo klausimų? Kreipkitės į Pagalbą gyvai - džiaugsimės galėdami Jums padėti.

Siuntų pristatymas į Europą
Siuntų pristatymas į JAV ir Kanadą
Siuntų pristatymas į Aziją ir Tolimuosius Rytus
sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti