Siuntos į Australiją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Patikimumas

Siuntos, keliaujančios į tolimas šalis, pavyzdžiui Australiją ar Naująją Zelandiją, apkeliauja kone pusę pasaulio. Nepaisant to, siuntas į arba iš Australijos parsisiųsti su Siųsk pigiau – stebėtinai  lengva.

Ilgametis bendradarbiavimas su greitaisiais, gerai pasaulyje žinomais kurjeriais DHL, TNT, FedEx, GLS, LP EXPRESS ir kitais leidžia pasiūlyti itin skubų siuntų pristatymą į didžiuosius Australijos ir Naujosios Zelandijos miestus Sidnėjų, Melburną, Brisbeną, Oklendą bei kitus miestelius ir gyvenvietes. Užsisakę greitųjų kurjerių paslaugas Siųsk pigiau svetainėje, Jūs galėsite jautis ramūs dėl savo siuntos – suteiktas siuntos numeris leis sekti siuntos kelią internetu bet kuriuo metu.

Patogumas

Siuntos kainos skaičiuoklė akimirksniu pateiks visus pristatymo į Australiją pasiūlymus, iš kurių galėsite rinktis. Jums nebereikės stovėti ilgose eilėse pašte, nes paslaugą greitai ir patogiai galėsite užsisakyti internetu, o kurjeris atvyks siuntos paimti nurodytu adresu ir laiku. Užsisakę siuntų pristatymo paslaugą kartu su siuntos dokumentais gausite ir sąskaitą muitinei, todėl nereikės rūpintis dėl jos užpildymo.

Nedvejokite, skaičiuokite kainą ir išsirinkite sau tinkamiausią pristatymo paslaugą.

Kilo klausimų? Kreipkitės į Pagalbą gyvai - džiaugsimės galėdami Jums padėti.


Populiariausi miestai Australijoje

Siuntos į Melburną
Siuntos į Sidnėjų
Siuntos į Brisbaną

Siuntų pristatymas į kitas šalis

Siuntų pristatymas į  Bahreiną Siuntų pristatymas į  Kanarų salas Siuntų pristatymas į  Palau
Siuntų pristatymas į  Džersį Siuntų pristatymas į  Kuko salas Siuntų pristatymas į  Saliamono Salas
Siuntų pristatymas į  Guamą Siuntų pristatymas į  Maršalų salas Siuntų pristatymas į  Singapūrą

Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntimo paslaugą į Australiją užsisakyti Siųsk pigiau platformoje itin paprasta. Vos kelių mygtukų paspaudimu kainų skaičiuoklė pateiks skirtingų kurjerių pasiūlymus vienoje vietoje. Nesvarbu, kurį vėžėją pasirinksite, siuntimo paslaugos kokybė užtikrinta. Visoms Siųsk pigiau siuntoms suteikiamas unikalus sekimo numeris, todėl siuntos kelionę galėsite stebėti realiu laiku. O kad jaustumėtės ramūs, siuntoms, kurių vertė neviršija 100 Eur, taikomas nemokamas draudimas.

Siuntos pristatymo paslaugos į Australiją kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti