Siuntų pristatymas į Kosta Riką

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Patikimos kurjerių tarnybos

Plėtojate verslo ryšius su įmonėmis Kosta Rikoje? Greičiausiai Jums prireiks išsiųsti siuntą į Kosta Riką ar kažką parsisiųsti iš ten. Neverta nerimauti dėl siuntos transportavimo, nes Jums tereikės siuntinį supakuoti ir padaryti užsakymą, o visa kita patikėkite Siųsk pigiau komandai. Su Siųsk pigiau partneriais – greitaisiais kurjeriais - Jūsų siuntos bus saugiai pristatytos į bet kurį Kosta Rikos miestą.

Siuntos sekimas

Nerimaujate, kad siuntos, keliaudamos į tokias tolimas vietoves kaip Kosta Rika gali pradingti tarp daugybės kitų? Siųsk pigiau suteikia Jums galimybę sekti siuntas, nes pildant  siuntos į Kosta Riką transportavimo užsakymą, Jums bus suteiktas unikalus siuntos sekimo kodas, kurį suvedę Siųsk pigiau svetainės skiltyje Siuntų paieška galėsite bet kuriuo paros metu sužinoti, kur yra Jūsų siunta.

Muitinės formalumai

Siųsk pigiau komanda nori atkreipti Jūsų dėmesį, kad Europos Sąjungai nepriklausančiose šalyse, siuntos yra vežamos per muitinę, todėl galimi vėlavimai dėl patikrinimo procedūrų. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad muitinėse siuntos yra apmokestinamos, todėl prieš siunčiant, rekomenduojame pasidomėti šalyse galiojančiais muitų, PVM bei kitais mokesčiais.

Nedelskite ir užsisakykite jau dabar!

Siuntų pristatymas į Europą
Siuntų pristatymas į JAV ir Kanadą
Siuntų pristatymas į Aziją ir Tolimuosius Rytus
sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti