Siuntos į Arubą

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Reikia išsiųsti skubią siuntą į Arubą?

Siųsk pigiau komanda siūlo Jums siuntų pristatymą nuo durų iki durų maršrutu Lietuva – Aruba už palankią kainą. Kainos skaičiuoklėje įveskite siuntos į Arubą duomenis ir netrukus galėsite pasirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį pristatymo paslaugos pasiūlymą. Mūsų greitieji kurjeriai – DHL, TNT, FedEx, LP EXPRESS, DPD, GLS ir kiti – pasirūpins, kad Jūsų siunta Arubą pasiektų per 3 darbo dienas. Pamirškite laikus, kai siuntos keliaudavo savaitėmis. Su Siųsk pigiau  siuntų pristatymas tapo greita ir nebrangia paslauga.

Muitinės formalumai

Siekdama užtikrinti sklandų siuntų transportavimą, Siųsk pigiau  komanda nori atkreipti Jūsų dėmesį, kad Europos Sąjungai nepriklausančiose šalyse, siuntiniai vežami per Muitinę, todėl galimi neplanuoti vėlavimai dėl patikrinimų. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kad muitinėse siuntos yra apmokestinamos, todėl prieš siunčiant, rekomenduojame pasidomėti šalyse galiojančiais muitų, PVM bei kitais mokesčiais.

Mums malonu Jums padėti, tad kilus neaiškumams dėl siuntos į Arubą pristatymo, drąsiai kreipkitės į Siųsk pigiau konsultantus per Pagalbą gyvai.

Siuntų pristatymas į Europą
Siuntų pristatymas į JAV ir Kanadą
Siuntų pristatymas į Aziją ir Tolimuosius Rytus
sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti