Siuntos į Madagaskarą

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Patikimas siuntos pristatymas į Madagaskarą

Siuntos, keliaujančios į tokias tolimas šalis kaip Madagaskaras, apkeliauja nemenką pasaulio dalį. Nepaisant to, išsiųsti siuntą iš Lietuvos į Madagaskarą su Siųsk pigiau – labai greita ir paprasta. Galvojate, kad kurjeris nespės pristatyti siuntos laiku? Duokite mūsų greitiesiems kurjeriams 3 darbo dienas ir Jūsų siuntos iš Lietuvos  į Madagaskarą  bus nuvežtos. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų siunta be jokių nesklandumų pasiektų gavėją, o Jūs pasistenkite užtikrinti, jog ji „ištvers“ kelionę. Patarimų ir rekomendacijų kaip derėtų supakuoti siuntinį ieškokite mūsų DUK skyrelyje.

Muitinės formalumai

Rūpindamiesi sklandžiu siuntos pristatymu, rekomenduojame prieš siunčiant į ES nepriklausančias šalis, pasidomėti šalyje galiojančiais muitų įstatymais. Be to, kai kurios šalys individualiai riboja tam tikrų daiktų įvežimą, todėl siūlome pasidomėti, ar Jūsų siuntos turinyje nėra draudžiamų siųsti daiktų, nes kitokiu atveju ji gali būti gražinta. Siųsk pigiau draudžiamų išsiųsti daiktų sąrašą rasite čia. Norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad siuntų gabenimas į ES nepriklausančias šalis gali užtrukti kiek ilgiau dėl muitinimo procedūrų.

Siųsk pigiau  siūlo Jums saugų ir greitą siuntinių pristatymą geriausiomis kainomis, o Jūs galite tuo įsitikinti tuoj pat!

Siuntų pristatymas į Europą
Siuntų pristatymas į JAV ir Kanadą
Siuntų pristatymas į Aziją ir Tolimuosius Rytus
Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti