Siuntos į Madagaskarą

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Patikimas siuntos pristatymas į Madagaskarą

Siuntos, keliaujančios į tokias tolimas šalis kaip Madagaskaras, apkeliauja nemenką pasaulio dalį. Nepaisant to, išsiųsti siuntą iš Lietuvos į Madagaskarą su Siųsk pigiau – labai greita ir paprasta. Galvojate, kad kurjeris nespės pristatyti siuntos laiku? Duokite mūsų greitiesiems kurjeriams 3 darbo dienas ir Jūsų siuntos iš Lietuvos  į Madagaskarą  bus nuvežtos. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų siunta be jokių nesklandumų pasiektų gavėją, o Jūs pasistenkite užtikrinti, jog ji „ištvers“ kelionę. Patarimų ir rekomendacijų kaip derėtų supakuoti siuntinį ieškokite mūsų DUK skyrelyje.

Muitinės formalumai

Rūpindamiesi sklandžiu siuntos pristatymu, rekomenduojame prieš siunčiant į ES nepriklausančias šalis, pasidomėti šalyje galiojančiais muitų įstatymais. Be to, kai kurios šalys individualiai riboja tam tikrų daiktų įvežimą, todėl siūlome pasidomėti, ar Jūsų siuntos turinyje nėra draudžiamų siųsti daiktų, nes kitokiu atveju ji gali būti gražinta. Siųsk pigiau draudžiamų išsiųsti daiktų sąrašą rasite čia. Norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad siuntų gabenimas į ES nepriklausančias šalis gali užtrukti kiek ilgiau dėl muitinimo procedūrų.

Siųsk pigiau  siūlo Jums saugų ir greitą siuntinių pristatymą geriausiomis kainomis, o Jūs galite tuo įsitikinti tuoj pat!


Populiariausi miestai Madagaskare

Siuntos į Antananarivą

Siuntų pristatymas į kitas šalis

Siuntų pristatymas į  Brunėjų Siuntų pristatymas į  Kanarų salas Siuntų pristatymas į  Naująją Kaledoniją
Siuntų pristatymas į  Džersį Siuntų pristatymas į  Kuko salas Siuntų pristatymas į  Singapūrą
Siuntų pristatymas į  Gibraltarą Siuntų pristatymas į  Maldyvus Siuntų pristatymas į  Vanuatu

Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntimo paslaugą į Madagaskarą užsisakyti Siųsk pigiau platformoje itin paprasta. Vos kelių mygtukų paspaudimu kainų skaičiuoklė pateiks skirtingų kurjerių pasiūlymus vienoje vietoje. Nesvarbu, kurį vėžėją pasirinksite, siuntimo paslaugos kokybė užtikrinta. Visoms Siųsk pigiau siuntoms suteikiamas unikalus sekimo numeris, todėl siuntos kelionę galėsite stebėti realiu laiku. O kad jaustumėtės ramūs, siuntoms, kurių vertė neviršija 100 Eur, taikomas nemokamas draudimas.

Siuntos pristatymas į Madagaskarą priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Didžiuosius pasaulio miestus siuntiniai iš Lietuvos vidutiniškai pasiekia per 2-5 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Jeigu siunta keliauja už Europos Sąjungos ribų, siuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl muitinės formalumų procedūrų, kurios nėra įtrauktos į vidutinį pristatymo terminą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti