Siuntos į Venesuelą

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Nuo durų iki durų

Jūsų patogumui, Siųsk pigiau siūlo siuntų į bet kurį pasaulio kampelį pristatymo paslaugas nuo durų iki durų. Prireikė skubiai išsiųsti siuntą į Venesuelą? Mes Jūsų paslaugoms. Kartu su partneriais – greitaisiais kurjeriais DHL, TNT, FedEx, GLS, LP EXPRESS, DPD ir kitais – pasirūpinsime sklandžiu Jūsų siuntos į Venesuelą transportavimu. Nerimaujate, kad tarptautinių siuntų pervežimo paslaugos gerokai paplonins piniginę? Neverta nerimauti, nes mes Jums pasiūlysime palankiausias kainas, o svetainėje esančioje Kainų skaičiuoklėje galite sužinoti pristatymo kainą jau dabar. Užsakymo procesas užtruks vos kelias minutes, o Jums tereikės suvesti siuntos matmenis, svorį bei gavėjo kontaktus.

Nežinote kaip tinkamai supakuoti siuntą?

Pasitaiko atvejų, kuomet mažas ir lengvas daiktas yra siunčiamas siuntos svorio ir matmenų neatitinkančioje per didelėje dėžėje. Dėl to išauga siuntos pristatymo kaina, nes yra apmokestinamas siuntos tūrinis svoris. Supakavę siuntą, pasitikrinkite tūrio skaičiuoklėje, kokį tūrinį svorį ji atitinka, nes tai gali padėti Jums sutaupyti. Suvedus siuntos matmenis, skaičiuoklė automatiškai pateiks tūrinį svorį. Atminkite, kad apskaičiuojant pristatymo kainą, atsižvelgiama į tai, kuris – realus ar tūrinis svoris – yra didesnis. Siųskpigiau.lt svetainėje rasite pakavimo patarimus, netinkamo pakavimo pavyzdžius, todėl siuntas supakuoti bus lengviau ir tai padės užtikrinti saugų siuntos pristatymą.


Mes galime Jums padėti, tad kilus klausimams dėl siuntos į Venesuelą pristatymo, kreipkitės į Siųsk pigiau konsultantus per Pagalbą gyvai.


Populiariausi miestai Venesueloje

Siuntos į Karakasą
Siuntos į Marakaibą

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Amerikoje

Siuntų pristatymas į  Arubą Siuntų pristatymas į  Gajaną Siuntų pristatymas į  Nikaragvą
Siuntų pristatymas į  Belizą Siuntų pristatymas į  Kolumbiją Siuntų pristatymas į  Panamą
Siuntų pristatymas į  Boliviją Siuntų pristatymas į  Kosta Riką Siuntų pristatymas į  Surinamą

Siuntų pristatymas į kitas šalis

​​​​​​​Siuntų pristatymas į  Brunėjų Siuntų pristatymas į  Kanarų salas ​​​​​​​Siuntų pristatymas į  Papua Naująją Gvinėją
Siuntų pristatymas į  Dramblio Kaulo Krantą ​​​​​​​Siuntų pristatymas į  Madagaskarą Siuntų pristatymas į  Vanuatu

Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymo terminas į Venesuelą priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Siuntiniai į Amerikos didžiuosius miestus pasiekia vidutiniškai per 1-3 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Į šį terminą nėra įskaičiuotos muitinės formalumų procedūros, todėl rekomenduojame užsakymo pateikimo metu pateikti išsamią informaciją apie siuntos turinį sklandesniam siuntos pristatymui. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.

Prieš siųsdami siuntą į Venesuelą, įsitinkite ar siuntos turinyje nėra draudžiamų siųsti daiktų. Pateikiame kelis pavyzdžius, kokių daiktų siųsti negalima: aerozolių, dujų balionų, psichotropinių bei nereceptinių vaistų, juvelyrinių dirbinių bei prabangių laikrodžių (išskyrus bižuteriją), sprogmenų, fejerverkų, šaunamųjų ginklų bei jų imitacijų (pvz. žaislų) ir kt. Jeigu nežinote ar Jūsų siunčiamas daiktas yra draudžiamas, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus ir suteiksime Jums reikiamą informaciją.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti