Siuntos į Venesuelą

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Nuo durų iki durų

Jūsų patogumui, Siųsk pigiau siūlo siuntų į bet kurį pasaulio kampelį pristatymo paslaugas nuo durų iki durų. Prireikė skubiai išsiųsti siuntą į Venesuelą? Mes Jūsų paslaugoms. Kartu su partneriais – greitaisiais kurjeriais DHL, TNT, FedEx, GLS, LP EXPRESS, DPD ir kitais – pasirūpinsime sklandžiu Jūsų siuntos į Venesuelą transportavimu. Nerimaujate, kad tarptautinių siuntų pervežimo paslaugos gerokai paplonins piniginę? Neverta nerimauti, nes mes Jums pasiūlysime palankiausias kainas, o svetainėje esančioje Kainų skaičiuoklėje galite sužinoti pristatymo kainą jau dabar. Užsakymo procesas užtruks vos kelias minutes, o Jums tereikės suvesti siuntos matmenis, svorį bei gavėjo kontaktus.

Nežinote kaip tinkamai supakuoti siuntą?

Pasitaiko atvejų, kuomet mažas ir lengvas daiktas yra siunčiamas siuntos svorio ir matmenų neatitinkančioje per didelėje dėžėje. Dėl to išauga siuntos pristatymo kaina, nes yra apmokestinamas siuntos tūrinis svoris. Supakavę siuntą, pasitikrinkite tūrio skaičiuoklėje, kokį tūrinį svorį ji atitinka, nes tai gali padėti Jums sutaupyti. Suvedus siuntos matmenis, skaičiuoklė automatiškai pateiks tūrinį svorį. Atminkite, kad apskaičiuojant pristatymo kainą, atsižvelgiama į tai, kuris – realus ar tūrinis svoris – yra didesnis. Siųskpigiau.lt svetainėje rasite pakavimo patarimus, netinkamo pakavimo pavyzdžius, todėl siuntas supakuoti bus lengviau ir tai padės užtikrinti saugų siuntos pristatymą.


Mes galime Jums padėti, tad kilus klausimams dėl siuntos į Venesuelą pristatymo, kreipkitės į Siųsk pigiau konsultantus per Pagalbą gyvai.

Siuntų pristatymas į Europą
Siuntų pristatymas į JAV ir Kanadą
Siuntų pristatymas į Aziją ir Tolimuosius Rytus
sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti