Siuntos į Turkiją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Greitas siuntos pristatymas

Turite verslo partnerių ar klientų Turkijoje? O gal išvykote į Turkiją atostogauti ir palikote namuose kažką labai svarbaus? Jūs jau radote išeitį! Mes ne tik nuvešime Jūsų skubią siuntą iš Lietuvos į Turkiją, bet ir pasirūpinsime, kad siuntos iš Turkijos pasiektų Lietuvą greitai ir patikimai. Siuntos į Turkijos miestus, pasirinkus Express paslaugą, nukeliaus vos per 1 - 2 darbo dienas. O Jums tuo tarpu beliks atsipalaiduoti, nes viskuo pasirūpinsime mes. Nesijaudinkite dėl nieko – patikėkite savo siuntas Siųsk pigiau ir jos atsidurs patikimose rankose.

Garantuotas siuntos sekimas

Užsakant siuntos į Turkiją pervežimą, Jums bus suteiktas siuntos kelio sekimo numeris, kuris leis bet kuriuo paros metu sužinoti, kur yra Jūsų siunta ir sekti visą pervežimo procesą nuo Lietuvos iki pat gavėjo Turkijoje.

Papildoma informacija

Pateikiant užsakymą siuntos išsiuntimui į Turkiją, antrame žingsnyje skiltyje sąskaita muitinei, Jums reikės nurodyti Harmonizuotą Sistemos (HS) kodą atitinkantį siuntos turinį. Privaloma įvesti 4 skaitmenų HS kodą, bet rekomenduotume įrašyti 6 skaitmenų. Sklandžiam siuntos pristatymui, nepamirškite nurodyti teisingą asmens arba įmonės kodą, priklausomai kas yra gavėjas Turkijoje.

Kilo papildomų klausimų pildant muitinės dokumentus? Mes pasiruošę Jums padėti, todėl, iškilus klausimams, užsukite į DUK skyrelį arba kreipkitės į Siųsk pigiau konsultantus per Pagalbą gyvai.

Siuntų pristatymas į Europą
Siuntų pristatymas į JAV ir Kanadą
Siuntų pristatymas į Aziją ir Tolimuosius Rytus
sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti