Siuntos į Turkiją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Greitas siuntos pristatymas

Turite verslo partnerių ar klientų Turkijoje? O gal išvykote į Turkiją atostogauti ir palikote namuose kažką labai svarbaus? Jūs jau radote išeitį! Mes ne tik nuvešime Jūsų skubią siuntą iš Lietuvos į Turkiją, bet ir pasirūpinsime, kad siuntos iš Turkijos pasiektų Lietuvą greitai ir patikimai. Siuntos į Turkijos miestus, pasirinkus Express paslaugą, nukeliaus vos per 1 - 2 darbo dienas. O Jums tuo tarpu beliks atsipalaiduoti, nes viskuo pasirūpinsime mes. Nesijaudinkite dėl nieko – patikėkite savo siuntas Siųsk pigiau ir jos atsidurs patikimose rankose.

Garantuotas siuntos sekimas

Užsakant siuntos į Turkiją pervežimą, Jums bus suteiktas siuntos kelio sekimo numeris, kuris leis bet kuriuo paros metu sužinoti, kur yra Jūsų siunta ir sekti visą pervežimo procesą nuo Lietuvos iki pat gavėjo Turkijoje.

Papildoma informacija

Pateikiant užsakymą siuntos išsiuntimui į Turkiją, antrame žingsnyje skiltyje sąskaita muitinei, Jums reikės nurodyti Harmonizuotą Sistemos (HS) kodą atitinkantį siuntos turinį. Privaloma įvesti 4 skaitmenų HS kodą, bet rekomenduotume įrašyti 6 skaitmenų. Sklandžiam siuntos pristatymui, nepamirškite nurodyti teisingą asmens arba įmonės kodą, priklausomai kas yra gavėjas Turkijoje.

SVARBU: Siuntoms keliaujančioms į Turkiją TNT Economy paslauga, siuntos vertė negali būti mažesnė nei 75 Eur.

Kilo papildomų klausimų pildant muitinės dokumentus? Mes pasiruošę Jums padėti, todėl, iškilus klausimams, užsukite į DUK skyrelį arba kreipkitės į Siųsk pigiau konsultantus per Pagalbą gyvai.


Populiariausi miestai Turkijoje

Siuntos į Ankarą
Siuntos į Stambulą

Siuntų pristatymas į kitas šalis

Siuntų pristatymas į  Brunėjų Siuntų pristatymas į  Kuko salas Siuntų pristatymas į  Palau
Siuntų pristatymas į  Farerų Salas Siuntų pristatymas į  Maldyvus Siuntų pristatymas į  Samoa
Siuntų pristatymas į  Hong Kongą Siuntų pristatymas į  Naująją Kaledoniją Siuntų pristatymas į  Singapūrą

Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntimo paslaugą į Turkiją užsisakyti Siųsk pigiau platformoje itin paprasta. Vos kelių mygtukų paspaudimu kainų skaičiuoklė pateiks skirtingų kurjerių pasiūlymus vienoje vietoje. Nesvarbu, kurį vėžėją pasirinksite, siuntimo paslaugos kokybė užtikrinta. Visoms Siųsk pigiau siuntoms suteikiamas unikalus sekimo numeris, todėl siuntos kelionę galėsite stebėti realiu laiku. O kad jaustumėtės ramūs, siuntoms, kurių vertė neviršija 100 Eur, taikomas nemokamas draudimas.

Norint užsisakyti siuntos į Turkiją pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti