Siuntos į Kambodžą

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Optimaliausi kurjerių pasiūlymai į Kambodžą

Siųsk pigiau – išskirtinė įmonė, teikianti siuntų pervežimo paslaugas visame pasaulyje. Mūsų partneriai - gerą reputaciją turinčios ir pasaulyje pripažintos kurjerių įmonės DHL, TNT, FedEx, LP EXPRESS, GLS. Siūlome Jums greičiausias ir pigiausias siuntų pristatymo paslaugas. Smalsaujate, kiek gali kainuoti siuntos į Kambodžą pervežimas? Svetainėje esančioje Kainų skaičiuoklėje lengvai sužinosite siuntos kainą. Užsakymo procesas užtruks vos kelias minutes, o Jums tereikės suvesti siuntos matmenis, svorį bei gavėjo kontaktus.

Jūsų siuntos į Kambodžą bus transportuotos per 3 darbo dienas ir jas pristatysime tiesiai gavėjui į rankas. Jūsų pageidavimu, siuntą kurjeris paims nurodytu namų, darbovietės ar bet kuriuo kitu patogiu adresu ir pristatys ją į nurodytą Kambodžos miestą, ar tai būtų Kratjė, Pousatas ar kita nutolusi vietovė.

Siuntos draudimas

Nerimaujate, kad siunta tokioje tolimoje kelionėje gali pasimesti? Siuntos apgadinimo ar dingimo atveju, kompensacijos suma priklauso nuo užsakymo pateikimo metu Jūsų pasirinkto draudimo tipo. Visos Siuskpigiau.lt paslaugos suteikia standartinį draudimą iki 100 EUR. Jeigu Jūsų siunta yra labai brangi, rekomenduojame užsisakyti papildomą draudimą, kuriuo siunčiami daiktai gali būti apdrausti iki pilnos vertės. Atminkite, kad joks draudimas (tiek standartinis, tiek papildomas), siunčiant draudžiamus ir nekompensuojamus daiktus, negalioja.

Pildydami užsakymą susidūrėte su keblumais? Tiesiog užsukite į DUK skyrelį arba kreipkitės į Pagalbą gyvai, kur konsultantas maloniai atsakys į visus Jums rūpinčius klausimus.

sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti