Siuntos į Malaiziją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Visi kurjerių pasiūlymai vienoje vietoje

Norite nustebinti draugą ar giminaitį, gyvenantį Malaizijoje, siuntiniu iš Lietuvos, tačiau iš daugybės kurjerių siūlomų paslaugų nebežinote, kurią rinktis? Su Siųsk pigiau siuntų užsakymas tapo lengvas ir aiškus, užtrunkantis vos kelias minutes. Negaiškite ieškodami kurjerių, lygindami kainas, pristatymo terminus. Jūs jau radote tai, ko ieškojote! Su Siųsk pigiau Jūsų siuntos į Malaiziją bus pristatytos greitai, saugiai ir nebrangiai.

Garantuotas siuntos sekimas

Kiekvienai Siųsk pigiau siuntai suteikiamas unikalus siuntos sekimo numeris, kurį bet kuriuo metu įvedę laukelyje Siuntų paieška, galėsite matyti savo siuntos kelią. Jums tereikia keliais paspaudimais užsisakyti, o visą kita palikite mums.  Jūsų siuntinį į Malaiziją kurjeris pristatys per 2 – 3 darbo dienas.

Su Siųsk pigiau siuntas į bet kurį pasaulio kampelį nusiųsite greitai ir nebrangiai!


Malaizijos reglamentavimas

Nuo 2024 m. sausio 1 d., prekėms, kurių vertė 500 MYR ir mažesnė (vadinamos mažos vertės prekėmis / LVG), kurios parduodamos per internetinės prekybos vietas ir siunčiamos iš likusių pasaulio šalių į Malaiziją, bus apmokestinamos pardavimo ir paslaugų mokesčiu. (SST) 10 procentų (%) pirkimo vietoje (t. y. tuo metu, kai vartotojas perka prekę internetu).

Šis reglamentas taikomas TIK internetinėms prekyvietėms, kurios atitinka šiuos minimalius kriterijus: mažos vertės prekių (LVG), įvežtų į Malaiziją per 12 mėn. laikotarpį, pardavimo vertė viršija 500 000 MYR ir yra perregistruota Malaizijos muitinėje. Jei internetinė prekyvietė neatitinka šių minimalių kriterijų arba dar nėra užregistruota Malaizijos
muitinėje, mažos vertės prekių atleidimas nuo importo pardavimo ir paslaugų mokesčio (SST) ir toliau bus taikomas (toks pat kaip šiuo metu).

Ką tai reiškia siuntėjams?

Internetinės prekyvietės, parduodančios ir siunčiančios Malaizijos vartotojams, atitinkančios minimalius Malaizijos muitinės nustatytus kriterijus (t. y. mažos vertės prekių (LVG), įvežtų į Malaiziją per 12 mėn.laikotarpį, bendra pardavimo vertė, viršijanti 500 000 MYR), privalo:

 • Pateikite paraišką būti „registruotu pardavėju” Malaizijos muitinėje ir gaukite Malaizijos mažos vertės prekių (LVG) registracijos numerį (žinoma kaip LRN). Pastaba: tai vienkartinė registracija ir ją jau galima atlikti nuo 2023 m. sausio 1 d.
 • Pirkimo vietoje (t. y. tuo metu, kai vartotojas perka prekę internetu) surinkite 10% pardavimo ir paslaugų mokesčio (SST) už prekes, kurių vertė yra 500 MYR ir mažesnė.
 • Įtraukite mažos vertės prekių (LVG) registracijos numerį (LRN) į visas komercines sąskaitas faktūras, kuriose pardavimo ir paslaugų mokestis (SST) buvo renkamas pirkimo vietoje.
 • Reguliariai užpildykite Malaizijos pardavimo ir paslaugų mokesčio (SST) grąžinimą, pateikimą ir mokéjimą Malaizijos muitinės institucijoms.

Svarbu: 

 • Registruoti pardavėjai (RS) turi pateikti išsamius ir tikslius komercinės sąskaitos faktūros duomenis elektroniniu būdu per vieną iš DHL Express elektroninio pristatymo sprendimų, įskaitant Malaizijos mažos vertės prekių (LVG) registracijos numerį (LRN).
 • Nepateikus LVG registracijos numerio (LRN), importuojant gali būti taikomas papildomas pardavimo ir paslaugų mokestis (SST).

Kaip siuntėjai gali išvengti vėlavimo?

Norint išvengti vėlavimų ir užtikrinti teigiamą galutinio pirkėjo patirtį, labai svarbu, kad internetinės prekyvietės, parduodančios
mažos vertės prekes (LVG) Malaizijai:

 • Supraskite Malaizijos mokesčių reguliavimo pakeitimą ir peržiūrėkite, ar jis taikomas jų verslui.
 • Jei jie atitinka kriterijus, užsiregistruokite Malaizijos muitinėje, atnaujinkite savo sistemas, kad mažos vertės prekėms (500 MYR ir mažiau) būtų renkamas pardavimo ir paslaugų mokestis (SST) į Malaiziją pirkimo vietoje.
 • Informuokite savo Malaizijos vartotojus (galutinius vartotojus) apie reguliavimo pakeitimą.
 • Pateikite išsamius ir tikslius komercinės sąskaitos faktūros duomenis elektroniniu būdu per vieną iš DHL Express elektroninio pristatymo sprendimų, įskaitant Malaizijos mažos vertės prekių (LVG) registracijos numerį (LRN).

Pastaba:

 • Mažos vertės prekės (LVG) apibrėžiamos kaip prekės iš už Malaizijos ribų, kurios parduodamos internetinėje rinkoje neviršijant 500 MYR ir įvežamos į Malaiziją.
 • Internetinė prekyvietė (OMP) reiškia internetinę platformą, kuri suteikia galimybę parduoti ir pirkti LVG, įskaitant prekyvietę, valdomą per svetainę, interneto portalą ar šliuzą, platinimo platformą ar bet kokią kitą elektroninę sąsają. Tačiau neįskaitant mokėjimo procesoriaus / mokėjimo šliuzo ar interneto paslaugų teikėjo.

Populiariausi miestai Malaizijoje

Siuntos į Kvala Lumpūrą
Siuntos į Džordžtauną

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Azijoje ir Tolimuosiuose rytuose

Siuntų pristatymas į  Armėniją Siuntų pristatymas į  Jemeną Siuntų pristatymas į  Mongoliją
Siuntų pristatymas į  Gruziją Siuntų pristatymas į  Kazachstaną Siuntų pristatymas į  Taivaną
Siuntų pristatymas į  Indiją Siuntų pristatymas į  Laosą Siuntų pristatymas į  Uzbekistaną

Dažniausiai užduodami klausimai

Norint užsisakyti siuntos į Malaiziją pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.

Siuntimo paslaugą į Malaiziją užsisakyti Siųsk pigiau platformoje itin paprasta. Vos kelių mygtukų paspaudimu kainų skaičiuoklė pateiks skirtingų kurjerių pasiūlymus vienoje vietoje. Nesvarbu, kurį vėžėją pasirinksite, siuntimo paslaugos kokybė užtikrinta. Visoms Siųsk pigiau siuntoms suteikiamas unikalus sekimo numeris, todėl siuntos kelionę galėsite stebėti realiu laiku. O kad jaustumėtės ramūs, siuntoms, kurių vertė neviršija 100 Eur, taikomas nemokamas draudimas.



Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti