Siuntos į Izraelį

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Optimaliausi pasiūlymai į Izraelį

Su Siųsk pigiau komanda, siuntų gabenimas į Izraelį taps greitu ir lengvu procesu. Siekdami patenkinti Jūsų poreikius, pateiksime geriausią kainos pasiūlymą. Nuolat deramės su savo partneriais, kad Jums galėtume pasiūlyti palankiausią kainą. Siųsk pigiau užsisakykite tarptautinio siuntų pristatymo paslaugas už gerą kainą internetu. Jums tereikia Kainos skaičiuoklėje suvesti siuntos į Izraelį matmenis bei svorį ir iškart sužinosite kainą.

Greitas siuntos pristatymas

Siuntos į Izraelio miestus, bus pristatytos per 2 - 3 darbo dienas. Nesvarbu, ar siuntą reikės pristatyti į didmiestį ar tolimą Izraelio kaimelį, kurjeris pasirūpins, kad ji būtų nuvežta tiesiai gavėjui į rankas. Mes padarysime viską, kad Jūsų siunta pasiektų gavėją, o Jūs užtikrinkite, jog siunta „ištvers“ kelionę. Su Jūsų pastangomis bei ilgamete mūsų greitųjų kurjerių patirtimi tai tikrai įmanoma. Patarimų ir rekomendacijų ieškokite mūsų DUK skyrelyje . Rūpindamiesi sklandžiu siuntos pristatymu, rekomenduojame prieš siunčiant į ES nepriklausančias šalis, pasidomėti šalies muitų sistema. Norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad siuntų gabenimas į ES nepriklausančias šalis gali užtrukti kiek ilgiau dėl muitinimo procedūrų.

Neabejokite ir užsisakykite siuntos į Izraelį pristatymą Siųsk pigiau svetainėje jau dabar!
 

Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymas į Izraelį priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Didžiuosius pasaulio miestus siuntiniai iš Lietuvos vidutiniškai pasiekia per 2-5 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Jeigu siunta keliauja už Europos Sąjungos ribų, siuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl muitinės formalumų procedūrų, kurios nėra įtrauktos į vidutinį pristatymo terminą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.

Siuntimo paslaugą į Izraelį užsisakyti Siųsk pigiau platformoje itin paprasta. Vos kelių mygtukų paspaudimu kainų skaičiuoklė pateiks skirtingų kurjerių pasiūlymus vienoje vietoje. Nesvarbu, kurį vėžėją pasirinksite, siuntimo paslaugos kokybė užtikrinta. Visoms Siųsk pigiau siuntoms suteikiamas unikalus sekimo numeris, todėl siuntos kelionę galėsite stebėti realiu laiku. O kad jaustumėtės ramūs, siuntoms, kurių vertė neviršija 100 Eur, taikomas nemokamas draudimas.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti