Siuntų pristatymas į Armėniją

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Norite išsiųsti siuntą į Armėniją?

Siųsk pigiau komanda, bendradarbiaudama su greičiausiomis tarptautinių kurjerių tarnybomis, Jums siūlo siuntų pristatymą nuo durų iki durų maršrutu Lietuva – Armėnija už palankią kainą. Kainos skaičiuoklėje įveskite siuntos į Armėniją svorį bei išmatavimus ir netrukus galėsite pasirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį pristatymo paslaugos pasiūlymą. Mūsų greitieji kurjeriai – TNT, LP EXPRESS, GLS – pasirūpins, kad Jūsų siunta Armėniją pasiektų per 3 darbo dienas. Pamirškite laikus, kai siuntos keliaudavo savaitėmis. Su Siųsk pigiau  siuntų pristatymas tapo greita ir nebrangia paslauga.

Papildoma informacija

Rūpindamiesi sklandžiu siuntos pristatymu, rekomenduojame prieš siunčiant į ES nepriklausančias šalis, pasidomėti nuo kokios siuntos vertės šalyje, į kurią siunčiama, yra taikomi muito, PVM ir kiti mokesčiai. Norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad siuntų gabenimas į ES nepriklausančias šalis gali užtrukti kiek ilgiau dėl muitinimo procedūrų. Siekiant užtikrinti greitą ir sklandų siuntos į Armėniją pristatymą, pasitikrinkite, ar Jūsų siunčiamas daiktas nėra įvardintas draudžiamų siųsti daiktų sąraše, kurį rasite čia. Kitokiu atveju, Jūsų siunta bus grąžinta atgal.

Siųsk pigiau ne tik orientuojasi į patikimą ir greitą siuntinių pristatymą, bet ir siekia pasiūlyti Jums geriausias kainas. Įsitikinkite tuo – skaičiuokite pristatymo kainą jau dabar!

sweed seb nord sampo nordea paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti