Siuntos į Indoneziją

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

10 % nuolaida
Jūsų pirmai siuntai
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Domina siuntos iš Lietuvos į Indoneziją transportavimas, tačiau nerimaujate, nes tarptautiniai pristatymai atrodo sudėtingi? Jei dvejojate siųsti siuntą dėl tam tikrų siuntos pakavimo ar pristatymo aspektų, tiesiog užsukite į DUK skyrelį arba kreipkitės į Pagalbą gyvai, kur konsultantas maloniai atsakys į visus Jums rūpinčius klausimus. Siųsk pigiau siuntų pristatymas – greitas ir patogus.

Geriausi tarptautiniai pasiūlymai

Siųsk pigiau užsisakykite tarptautinio siuntų pristatymo paslaugas už gerą kainą internetu. Jums tereikia kainos skaičiuoklėje suvesti siuntos matmenis bei svorį, užsakyti ir Jūsų siunta jau kelyje. Jūsų pageidavimu, kurjeris atvyks paimti siuntinio arba Jūs patys galite pristatyti jį į kurjerių arba Siųsk pigiau ofisą. Kontaktus ir darbo laikus rasite čia.

Siuntos draudimas

Nesijaudinkite, kad Jūsų siunta dings ar kažin kur pasimes. Siuntos apgadinimo ar dingimo atveju, kompensacijos suma priklauso nuo užsakymo pateikimo metu Jūsų pasirinkto draudimo tipo. Visos Siuskpigiau.lt paslaugos suteikia standartinį draudimą iki 100 EUR. Jeigu Jūsų siunta yra labai brangi, rekomenduojame užsisakyti papildomą draudimą, kuriuo siunčiami daiktai gali būti apdrausti iki pilnos vertės. Atminkite, kad joks draudimas (tiek standartinis, tiek papildomas), siunčiant draudžiamus ir nekompensuojamus daiktus, negalioja.

Užsisakykite siuntos į Indoneziją pristatymą jau dabar!

sweed seb luminor revolut paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti