Siuntos į Japoniją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Skubus siuntos pristatymas į Japoniją

Jei Jūs ieškote, kas skubiai pristatys Jūsų siuntą į Japoniją, pataikėte būtent ten, kur Jums reikia. Siųsk pigiau, bendradarbiaujanti su greitųjų kurjerių kompanijomis, pasiūlys Jums greitą bei saugų siuntos į Japoniją pervežimą. Siekdami patenkinti Jūsų poreikius, nuolat deramės su savo partneriais ir ieškome naujų galimybių, tad pateiksime palankiausią kainos pasiūlymą.

Patogi kainos skaičiuoklė

Nustebink draugą ar giminaitį siuntiniu, nesvarbu kuriame pasaulio krašte jis bebūtų! Smalsu, kiek kainuoja tarptautiniai siuntinių pervežimai? Siuntos į Japoniją transportavimo kainą galite sužinoti jau dabar Kainos skaičiuoklėje. Jums tereikės įvesti siuntos svorį, matmenis bei gavėjo adresą ir Jūsų siunta jau keliauja. O Jūs tuo tarpu, prisijungę prie savo paskyros Siųsk pigiau svetainėje ir suvedę siuntos kodą, galėsite sekti siuntos kelią  bet kuriuo paros metu.

Per porą minučių Siųsk pigiau puslapyje užpildykite užsakymą, o toliau Jums beliks laukti kurjerio ir, savo smalsumui patenkinti, sekti siuntos kelią. Tad negaiškite ir siųskite dabar!


Populiariausi miestai Japonijoje

Siuntos į Tokiją
Siuntos į Jokohamą
Siuntos į Osaką

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Azijoje ir Tolimuosiuose rytuose

Siuntų pristatymas į  Bangladešą Siuntų pristatymas į  Jordaniją Siuntų pristatymas į  Libaną
Siuntų pristatymas į  Indiją Siuntų pristatymas į  Kambodžą Siuntų pristatymas į  Šri Lanką
Siuntų pristatymas į  Filipinus Siuntų pristatymas į  Kirgiziją Siuntų pristatymas į  Taivaną

Dažniausiai užduodami klausimai

Prieš siųsdami siuntą į Japoniją, įsitinkite ar siuntos turinyje nėra draudžiamų siųsti daiktų. Pateikiame kelis pavyzdžius, kokių daiktų siųsti negalima: aerozolių, dujų balionų, psichotropinių bei nereceptinių vaistų, juvelyrinių dirbinių bei prabangių laikrodžių (išskyrus bižuteriją), sprogmenų, fejerverkų, šaunamųjų ginklų bei jų imitacijų (pvz. žaislų) ir kt. Jeigu nežinote ar Jūsų siunčiamas daiktas yra draudžiamas, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus ir suteiksime Jums reikiamą informaciją.

Siuntimo paslaugą į Japoniją užsisakyti Siųsk pigiau platformoje itin paprasta. Vos kelių mygtukų paspaudimu kainų skaičiuoklė pateiks skirtingų kurjerių pasiūlymus vienoje vietoje. Nesvarbu, kurį vėžėją pasirinksite, siuntimo paslaugos kokybė užtikrinta. Visoms Siųsk pigiau siuntoms suteikiamas unikalus sekimo numeris, todėl siuntos kelionę galėsite stebėti realiu laiku. O kad jaustumėtės ramūs, siuntoms, kurių vertė neviršija 100 Eur, taikomas nemokamas draudimas.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti