Siuntos į Nepalą

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Tarptautiniai greitieji kurjeriai

Plėtojate verslo ryšius su Nepalu? O gal Jūsų draugai ar giminaičiai gyvena šioje šalyje? Norite nustebinti draugus siunta iš Lietuvos? Jei bent į vieną iš šių klausimų atsakėte „taip“, greičiausiai Jums prireiks išsiųsti siuntą į Nepalą ar parsisiųsti iš ten. Nesukite galvos dėl siuntos transportavimo, patikėkite ją Siųsk pigiau  ir mes ją pristatysime greitai bei patikimai. Su Siųsk pigiau partneriais – greitaisiais kurjeriais - Jūsų siuntos bus saugiai pristatytos ne tik į didžiuosius Nepalo miestus – Katmandu, Pokarą, Daraną bet ir į kitus miestelius bei gyvenvietes.

Pristatymas nuo durų iki durų

Jūsų patogumui, Siųsk pigiau siūlo siuntų pristatymo paslaugas nuo durų iki durų. Jeigu norite, kad kurjeris paimtų siuntinį iš Jūsų namų ar darbovietės, jį paprastai išsikvieskite pateikdami užsakymą. Apmokėję užsakymą, atsispausdinkite pridėtus Siuntos dokumentus ir saugiai supakuokite savo siuntinį. Siuntų ruošimo patarimų ieškokite DUK skyrelyje. O toliau kurjeris pristatys siuntą tiesiai gavėjui Nepale į namus.

Iškilo klausimų? Kreipkitės į Pagalbą gyvai, kur konsultantas suteiks Jums visą informaciją.


Populiariausi miestai Nepale

Siuntos į Katmandu
Siuntos į Pokharą

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Azijoje ir Tolimuosiuose rytuose

Siuntų pristatymas į  Afganistaną Siuntų pristatymas į  Iraką Siuntų pristatymas į  Makao
Siuntų pristatymas į  Filipinus Siuntų pristatymas į  Jemeną Siuntų pristatymas į  Omaną
Siuntų pristatymas į  Indoneziją ​​​​​​​Siuntų pristatymas į  Kuveitą Siuntų pristatymas į  Taivaną

Dažniausiai užduodami klausimai

Norint užsisakyti siuntos į Nepalą pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.

Prieš siųsdami siuntą į Nepalą, įsitinkite ar siuntos turinyje nėra draudžiamų siųsti daiktų. Pateikiame kelis pavyzdžius, kokių daiktų siųsti negalima: aerozolių, dujų balionų, psichotropinių bei nereceptinių vaistų, juvelyrinių dirbinių bei prabangių laikrodžių (išskyrus bižuteriją), sprogmenų, fejerverkų, šaunamųjų ginklų bei jų imitacijų (pvz. žaislų) ir kt. Jeigu nežinote ar Jūsų siunčiamas daiktas yra draudžiamas, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus ir suteiksime Jums reikiamą informaciją.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti