Siuntos į Indiją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Geriausi kurjerių pasiūlymai

Su Siųsk pigiau komanda, siuntų gabenimas į Indiją taps paprastu ir lengvu procesu. Siekdami patenkinti Jūsų poreikius, pateiksime geriausią kainos pasiūlymą. Kartu su mūsų partneriais – greitaisiais kurjeriais - siuntiniai į Indiją bus pristatyti patikimai ir greitai.

Garantuotas siuntos sekimas

Nerimaujate, kad siuntos, keliaudamos į tokias tolimas vietoves kaip Indija, gali pasimesti? O galiausiai, kad ir pasieks Indiją, tarp daugybės miestų ir miestelių nebus pristatytos gavėjui? Siųsk pigiau Jums siūlo siuntų kelio sekimo priemonę. Užsakius siuntos į Indiją pervežimą, Jums bus suteiktas unikalus siuntos sekimo numeris, kurį suvedę Siuskpigiau.lt svetainės skiltyje Siuntų paieška galėsite bet kuriuo paros metu sužinoti, kur yra Jūsų siunta. Todėl užsakykite, o visa kita patikėkite mums. Pasirinkus Siųsk pigiau  – Jūsų siuntinys bus patikimose rankose.


Populiariausi miestai Indijoje

Siuntos į Mumbajų
Siuntos į Delį
Siuntos į Bengalūrą

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Azijoje ir Tolimuosiuose rytuose

Siuntų pristatymas į  Azerbaidžaną Siuntų pristatymas į  Jordaniją Siuntų pristatymas į  Saudo Arabiją
Siuntų pristatymas į  Butaną Siuntų pristatymas į  Kambodžą Siuntų pristatymas į  Tailandą
Siuntų pristatymas į  Japoniją Siuntų pristatymas į  Kirgiziją Siuntų pristatymas į  Taivaną

Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymas į Indiją priklauso nuo pasirinktos paslaugos tipo ir siuntėjo buvimo vietos. Didžiuosius pasaulio miestus siuntiniai iš Lietuvos vidutiniškai pasiekia per 2-5 d. d., pasirinkus Express pristatymo paslaugą. Jeigu siunta keliauja už Europos Sąjungos ribų, siuntimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau dėl muitinės formalumų procedūrų, kurios nėra įtrauktos į vidutinį pristatymo terminą. Siųsk pigiau kainų skaičiuoklėje matysite vidutinį pristatymo terminą. Norėdami sužinoti tikslesnį Jūsų siuntos pristatymo terminą, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus.

Prieš siųsdami siuntą į Indiją, įsitinkite ar siuntos turinyje nėra draudžiamų siųsti daiktų. Pateikiame kelis pavyzdžius, kokių daiktų siųsti negalima: aerozolių, dujų balionų, psichotropinių bei nereceptinių vaistų, juvelyrinių dirbinių bei prabangių laikrodžių (išskyrus bižuteriją), sprogmenų, fejerverkų, šaunamųjų ginklų bei jų imitacijų (pvz. žaislų) ir kt. Jeigu nežinote ar Jūsų siunčiamas daiktas yra draudžiamas, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus ir suteiksime Jums reikiamą informaciją.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti