Siuntos į Vietnamą

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Visi kurjerių pasiūlymai vienoje vietoje

Nuo šiol prireikus išsiųsti siuntas į Vietnamą Jums nebereikės naršyti internete ieškant, kokiu būdu tai padaryti bei kokius kurjerius pasirinkti geriausia. Siųsk pigiau padės greitai ir paprastai išsiųsti savo tarptautines siuntas. Tik Siųsk pigiau svetainėje galėsite palyginti skirtingų kurjerių siūlomas paslaugas ir jų kainas vienoje vietoje bei išsirinkti tinkamiausią, taip sutaupydami Jums brangų laiką, skirtą pasiūlymų paieškoms skirtingose svetainėse bei alternatyvų svarstymui.

Greitas siuntos pristatymas į Vietnamą

Reikia nusiųsti siuntą į Vietnamo sostinę Hanojų ar į bet kurią kitą nutolusią vietovę? Tai užtruks 3 darbo dienas. Ir nesvarbu, ar tai bus didieji Vietnamo miestai, ar šiek tiek nutolusios vietovės, siuntą pristatysime nuo durų iki durų. Kurjeris atvyks paimti siuntą Jūsų nurodytu adresu sutartu laiku ir prisistatys su ja tiesiai prie gavėjo durų slenksčio. Su Siųsk pigiau siuntos į Vietnamą bus pristatytos sklandžiai ir patikimai.

Siuskpigiau.lt užsisakykite tarptautinio siuntų pristatymo paslaugas už gerą kainą. Jums tereikia Kainos skaičiuoklėje suvesti siuntos į Vietnamą matmenis bei svorį ir iškart sužinosite kainą. Nedelskite ir užsisakykite jau dabar!


Populiariausi miestai Vietname

Siuntos į Hanojų
Siuntos į Hošiminą

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Azijoje ir Tolimuosiuose rytuose

Siuntų pristatymas į  Bangladešą Siuntų pristatymas į  Jordaniją Siuntų pristatymas į  Nepalą
Siuntų pristatymas į  Butaną Siuntų pristatymas į  Kuveitą Siuntų pristatymas į  Tailandą
Siuntų pristatymas į  Indiją Siuntų pristatymas į  Mongoliją Siuntų pristatymas į  Uzbekistaną

Dažniausiai užduodami klausimai

Norint užsisakyti siuntos į Vietnamą pervežimo paslaugą pirmą kartą, Jums reikia užsiregistruoti. Tą paprastai padarysite, paspaudę Registruotis ir atsidariusioje anketoje suvedę visą prašomą informaciją. Sėkmingai užsiregistravus, kainos skaičiuoklėje suveskite visus reikiamus duomenis ir išsirinkite Jums tinkamiausią pasiūlymą.

Prieš siųsdami siuntą į Vietnamą, įsitinkite ar siuntos turinyje nėra draudžiamų siųsti daiktų. Pateikiame kelis pavyzdžius, kokių daiktų siųsti negalima: aerozolių, dujų balionų, psichotropinių bei nereceptinių vaistų, juvelyrinių dirbinių bei prabangių laikrodžių (išskyrus bižuteriją), sprogmenų, fejerverkų, šaunamųjų ginklų bei jų imitacijų (pvz. žaislų) ir kt. Jeigu nežinote ar Jūsų siunčiamas daiktas yra draudžiamas, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus ir suteiksime Jums reikiamą informaciją.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti