Siuntos į Pietų Korėją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Patikimos kurjerių tarnybos

Siuntos į Pietų Korėją su Siųsk pigiau  ir partneriais – greitųjų kurjerių tarnybomis DHL, LP EXPRESS, FedEx, TNT, GLS ir ktiais - bus pristatytos greitai ir patikimai. Didžiuojamės tuo, kad galime Jums pasiūlyti geriausias siuntinių, į tokias tolimas šalis kaip į Pietų Korėja, pristatymo sąlygas. Reikia nusiųsti skubią siuntą į Seulą draugui ar verslo partneriui? Tai užtruks tik 3 darbo dienas. Jei pageidaujate, kad kurjeris siuntą paimtų pats, darydami užsakymą, tai pažymėkite ir nurodytu metu Jūsų siunta bus paimta.

Pristatymas nuo durų iki durų

Siųsk pigiau  siūlo siuntos iš Lietuvos į Pietų Korėją pristatymą nuo durų iki durų. Tai reiškia, kad kurjeris siuntą paims iš Jūsų ir pristatys ją tiesiai gavėjui į namus. O Jūs tuo tarpu galėsite ramiai atsipūsti, nes Jūsų siunta patikimose rankose. Su Siųsk pigiau  Jūs visą parą galėsite dalyvauti siuntos pervežime, nes suteiktas unikalus siuntos kelio sekimo kodas leis sužinoti, kur yra Jūsų siunta. Todėl galėsite stebėti siuntos pristatymo procesą „nuo...iki“.

Nedvejokite, skaičiuokite pristatymo kainą jau dabar ir siųskite savo siuntas su Siųsk pigiau!


Populiariausi miestai Pietų Korėjoje

Siuntos į Seulą
Siuntos į Busaną

Populiariausios siuntų pristatymo kryptys Azijoje ir Tolimuosiuose rytuose

Siuntų pristatymas į  Armėniją Siuntų pristatymas į  Jordaniją Siuntų pristatymas į  Tailandą
Siuntų pristatymas į  Butaną Siuntų pristatymas į  Kambodžą Siuntų pristatymas į  Uzbekistaną
Siuntų pristatymas į  Iraką Siuntų pristatymas į  Libaną Siuntų pristatymas į  Vietnamą

Dažniausiai užduodami klausimai

Siuntos pristatymo paslaugos į Pietų Korėją kainą lengvai galite sužinoti Siųsk pigiau kainos skaičiuoklėje suvedę siuntėjo, gavėjo adresus bei siuntos matmenis ir svorį. Skaičiuoklė iškart pateiks Jums skirtingų kurjerių paslaugų kainas vienoje vietoje, o Jums tereikės pasirinkti vieną, labiausiai Jums tinkantį variantą.

Prieš siųsdami siuntą į Pietų Korėją, įsitinkite ar siuntos turinyje nėra draudžiamų siųsti daiktų. Pateikiame kelis pavyzdžius, kokių daiktų siųsti negalima: aerozolių, dujų balionų, psichotropinių bei nereceptinių vaistų, juvelyrinių dirbinių bei prabangių laikrodžių (išskyrus bižuteriją), sprogmenų, fejerverkų, šaunamųjų ginklų bei jų imitacijų (pvz. žaislų) ir kt. Jeigu nežinote ar Jūsų siunčiamas daiktas yra draudžiamas, kreipkitės į Siųsk pigiau klientų aptarnavimo konsultantus ir suteiksime Jums reikiamą informaciją.Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti