Siuntų pristatymas

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Siuntą reikia išsiųsti greitai?

Jei jus domina skubios siuntos, tačiau abejojate, ar kurjeris suspės pristatyti jas reikiamu metu, tuomet pasirinkite Siųsk pigiau siūlomas paslaugas ir galėsite būti ramūs – siuntų pristatymas įvyks taip, kaip suplanuota!

Mes bendradarbiaujame su gerai žinomomis tarptautinėmis kurjerių tarnybomis, tokiomis kaip DHL, TNT, FedEx, VENIPAK, GLS, OMNIVA, DPD ir LP EXPRESS, todėl siūlome labiausiai Jūsų poreikius atitinkančią greitos siuntos pristatymo kainą ir terminą, kurio laikydamiesi pristatysime siuntinį į bet kurį pasaulio kampelį.

Express paslauga

Siųsk pigiau kartu su patikimiausiomis kurjerių tarnybomis Jūsų skubios siuntos pristatymui siūlo Express paslaugą, kurią pasirinkus, greitos siuntos bus pristatytos sparčiau, nei galite tikėtis. Didžiausius pasaulio miestus, tokius kaip: Niujorkas, Čikaga ar Londonas skubios siuntos pasieks vos per 1-2 darbo dienas. Siunčiant į Europos Sąjungos šalis siunta aplenkia Muitinę, tad jos pristatymas neužtrunka.  Tačiau siuntų gabenimas į ES nepriklausančias šalis gali trukti kiek ilgiau dėl muitinimo procedūrų. Siuntos kartais gali būti sulaikomos dėl jų turinio, todėl rekomenduojame pasitikrinti, ar Jūsų siunčiamo daikto nėra draudžiamų daiktų sąraše.

Siekdami palengvinti siuntų pristatymo procesą, kurjeriai siūlo siuntas paimti Jūsų nurodytu adresu ir laiku. Tačiau jei norite siuntą kurjeriui pristatyti patys, tą galite padaryti atvykę į kurjerio ar Siųsk pigiau biurą. Padalinių adresai ir laikai, iki kada siuntą reikia pristatyti, nurodyti čia.

Economy paslauga

Jei siuntos pristatymas nėra „degantis“, galime pasiūlyti ir dar vieną siuntų pristatymo paslaugos tipą – Economy (paprastą). Šis siuntų pristatymo būdas yra skirtas ne tokių skubių siuntų gabenimui į bet kurią pasaulio vietą. Užsisakę paprastą pristatymo paslaugą sumokėsite mažiau, tačiau siunta keliaus šiek tiek ilgiau – 3-6 d. d.

Užsisakant skubios siuntos (Express) ar paprastos (Economy) paslaugos pristatymą Siųsk pigiau, mes pasiūlysime geriausiai Jūsų poreikius atitinkančią kainą ir greičiausią pristatymo terminą. Patikimi ir gerą reputaciją turintys Siųsk pigiau partneriai pasirūpins, kad Jūsų siuntų pervežimas būtų saugus ir greitas. Tad, suveskite savo siuntos matmenis ir svorį Kainos skaičiuoklėje, išsikvieskite kurjerį ir Jūsų greita siunta jau kelyje!Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 15% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti