Siuntų pristatymas

Jei Jus domina skubios siuntos, tačiau abejojate, ar kurjeris suspės pristatyti siuntą laiku, pasirinkę Siųsk pigiau teikiamas paslaugas, galėsite ramiai atsipūsti. Bendradarbiaudami su plačiai žinomomis tarptautinėmis kurjerių tarnybomis, tokiomis kaip DHL, TNT, VENIPAK, ITELLA, GLS, OMNIVA pasiūlysime labiausiai Jūsų poreikius atitinkančią greitos siuntos pristatymo kainą ir terminą į bet kurį pasaulio kampelį.

Siųsk pigiau kartu su patikimiausiomis kurjerių tarnybomis siūlo Jūsų skubios siuntos pristatymui express paslaugą, kurią pasirinkus, greitos siuntos bus pristatytos greičiau nei galite tikėtis. Didžiausius pasaulio miestus, tokius kaip Niujorką, Čikagą, Londoną, skubios siuntos pasieks vos per 1 – 2 darbo dienas. Siunčiant į Europos Sąjungos šalis siunta aplenkia Muitinę, todėl pristatymas neužtrunka. Tačiau siuntų gabenimas į ES nepriklausančias šalis gali trukti kiek ilgiau dėl muitinimo procedūrų. Siuntos kartais kartais gali būti sulaikomos dėl jų turinio, todėl rekomenduojame pasitikrinti, ar Jūsų siunčiamo daikto nėra draudžiamų daiktų sąraše.

Siekdami palengvinti siuntų pristatymo procesą, kurjeriai siūlo siuntas paimti Jūsų nurodytu adresu ir laiku. Tačiau jei norite siuntą kurjeriui pristatyti patys, tą galite padaryti atvykę į kurjerio ar Siuskpigiau.lt ofisą. Padalinių adresai ir laikai, iki kada siuntą reikia atvežti, nurodyti čia.

Užsisakant skubios siuntos pristatymą Siųsk pigiau, mes Jums pasiūlysime geriausiai Jūsų poreikius atitinkančią kainą ir greičiausią pristatymo terminą. Patikimi ir gerą reputaciją turintys Siųsk pigiau partneriai pasirūpins, kad Jūsų siuntų pervežimas būtų saugus ir greitas. Reikia išsiųsti siuntą čia ir dabar? Suveskite siuntos matmenis ir svorį Kainos skaičiuoklėje, išsikvieskite kurjerį ir Jūsų greita siunta jau kelyje!
 
sweed seb nord sampo nordea paypal paysera

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti