Siuntiniai į Švediją

Išbandykite
kainų skaičiuoklę

Suteikiame siuntos
sekimo numerį

Pristatymas nuo
1 darbo dienos

Siuntas nemokamai
apdraudžiame iki 100 €

Susisiekiame tą pačią
darbo dieną

Išbandykite
kainų skaičiuoklę
1 Paėmimas iš
2 Pristatymas į
Gaukite geriausius kurjerių pasiūlymus

Nedelsiant turite išsiųsti svarbią siuntą į Švediją? Užsukote kaip tik ten – mielai padėsime! Siųsk pigiau komanda, bendradarbiaudama su tarptautinėmis ir didžiulę patirtį turinčiomis kurjerių kompanijomis, tokiomis kaip DHL, TNT, FedEx, VENIPAK, LP EXPRESS, DPD, OMNIVA bei GLS, pasiūlys Jums greitą bei saugų siuntos į Švediją pervežimą. Nuolat deramės su savo partneriais tam, kad galėtume pasiūlyti Jums kokybišką paslaugą už geriausią kainą.

Mūsų svetainėje Jūs galite:

  • Visai nesunkiai paskaičiuoti savo siuntos į Švediją kainą. Kainos skaičiuoklėje reikės suvesti siuntos matmenis bei svorį – labai svarbu, kad jie būtų kuo tikslesni, nes nuo to priklauso siuntimo kaina: juk nenorite mokėti už orą! Žinoma, nepamirškite nurodyti gavėjo kontaktų.
  • Iš keleto skirtingų mūsų kurjerių pasiūlymų pasirinkti sau patį tinkamiausią. Express siuntos bus pristatytos greičiau, o Economy variantas padės sutaupyti daugiau.
    Siuntos į Švedijos miestus, tokius kaip Stokholmas, Geteborgas, Upsala ar kitas šalies vietoves bus pristatytos per 1-2 darbo dienas. Visai nesvarbu, ar siuntą siunčiate į didmiestį, ar į tolimą Švedijos kaimelį, pasirinktas kurjeris pasirūpins, kad ji būtų saugiai nuvežta ir įteikta gavėjui į rankas. Visos mūsų teikiamos paslaugos yra nuo durų iki durų, todėl sutaupysite daug laiko, užuot stovėję ilgose eilėse pašto skyriuose.
  • Nuolat stebėti savo siuntos kelionę. Užregistravę savo siuntą siuskpigiau.lt internetinėje svetainėje, gausite siuntos sekimo numerį, kuris suteiks galimybę stebėti, kokioje vietoje ir kokiu metu yra Jūsų siuntos į Švediją.

Mūsų svetainėje galite ne tik paprastai pateikti savo užsakymą, bet ir gauti visą reikalingą, su siuntų pristatymu susijusią informaciją. Kad siuntos į Švediją nukeliautų sklandžiai, pasitikrinkite, ar siunčiami daiktai nėra ribojami ar uždrausti pervežimui.

Siųskite siuntas paprastai ir patogiai su Siųsk pigiau. Pradėkite jau dabar!Reikia išsiųsti siuntą? Sužinokite savo siuntos kainą
Norite gauti 10% nuolaidą pirmai siuntai? Prenumeruokite naujienlaiškį
sweed seb luminor revolut paypal paypal paypal paypal paypal

Pristatymo regionai

Siuntų pristatymas

„Siųsk pigiau“ įrankiai

Pagalba

Apie mus

SP
Uždaryti